Vakvarjú Étterem - Pest Budapest

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest
Vakvarjú Étterem - Pest BudapestVakvarjú Étterem - Pest Budapest
Vakvarjú Étterem - Pest BudapestVakvarjú Étterem - Pest Budapest

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest bemutatkozása

VakVarjú Étterem (Paulay Ede u. 7. )
A Vakvarjú a kenyérlángos népi elnevezése és egyben éttermünk névadója is. Azért választottuk ezt a kedves emlékeket ébresztő régi magyar nevet, mert konyhánk egyik különlegessége a kenyérlángos. Továbbá azért lett éttermünk neve Vakvarjú, mert a magyar konyha remekeit kínáljuk Önnek.

Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Kristály wellness
2024.12.25-ig
Kristály Imperial Hotel Tata

Vakvarjú Étterem - Pest Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 247 feltöltött kép
2022. augusztus 11.barátokkal járt itt
Egy kellemes estét töltöttünk itt egy születésnap megünneplésére. Hatan 6 féle ételt választottunk, minden nagyon finom, ízletes és kicsit különleges volt. A gin-tonic választék zseniális, rajongóknak kötelező kipróbálni. :) Az egyetlen negatívum, hogy a kiszolgálás nagyon lassú volt, a rendelést követően több mint 1 órát vártunk. A személyzet ettől függetlenül kedves és hozzáértő.
Vakvarjú Étterem - Pest Budapest - EgyébVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2021. november 13., üzleti partnerrel járt itt
Tegnap egy üzlettárs meghívott a kedvesemmel a Paulay éttermükbe. Békebeli hangulat fogadott, telt ház, mi kell még? ! Márton nap, ehhez alkalmazkodtunk: két személyes libatál + ludaskása. Már a kihozatal után csalódást okozott, a tál  úgy nézett ki, mintha a vacsora után a konyhán összeöntötték volna a maradék ételeket,ráadásul szinte hideg.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. április 16.a párjával járt itt
Nagyon jó vendéglátóhely, mindenkinek tudom ajánlani! A kiszolgálás pazar, az ételek íze remek. A tulajdonosok nagyon barátságosak, közvetlenek Több alkalommal is voltam már náluk! Céges rendezvényekre is kiváló hely! ! ! Az áraik is barátágosak. Aki gy jó helyre vágyik, ne semmi esetre se hagyja ki ezt a kiváló éttermet! A süteményeik is nagyon finomak, ízletesek. :)
2020. november 15.a párjával járt itt
Márton nap alkalmából libavacsorára készültünk, de sajnos minden bezárt. A Vakvarjú lánctól már korábban is kaptunk e-mailt a Márton napi ajánlatról, így az étteremre esett a választás házhoz szállítással. A honlap 50-55 percet ígért, ebből 70 perc lett, Ezt betudtuk a Márton napnak. A honlapon rendelve még Szép kártyával is lehet fizetni.
Ezüst fokozatú értékelő
Gyenge 2020. október 14.barátokkal járt itt
Szerintem csak egy étterem a sok közül.
Az adag láttán meglepődtem, irtózatosan kevés volt, de lehet csak én voltam peches. A férjem csirkéje belül nyers volt, szóval ha rajtam múlik nem megyek többet. Igaz, most is más szeretett volna ide menni, én már a korábbi rossz tapasztalat miatt elve nem voltam túl lelkes...
Gyenge 2019. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
Meghívásra mentünk a Vakvarjúba a Paulay Ede utcába. Az első meglepetés akkor ért, amikor tapasztaltuk, hogy az étterem helyiségét felújítják, így át kellett menni az utca másik oldalára, ahol most ideiglenesen működik a hely egy elegánsan "popup"nak nevezett egykori szenespincében.
2019. június 29.gyerekekkel járt itt
Többször vendégeskedtünk már a Paulay Ede utcai VakVarjúban. A kacsamáj sokadszorra is finom! Étlap változni szokott, de alig lehet választani a sok finomságból. Nagyobb társasággal voltunk, de mindig ízlett mindenkinek. Egyedül a citromos limonádéhoz kellett jó sok cukrot kérnünk, mert ihatatlanul savanyú volt.
Kiváló 2019. február 12.barátokkal járt itt
Nagyon kíváncsiak voltunk erre a helyre, mert hallottunk már jót és rosszat is egyaránt. Lazacot, rántott húst, csülköt és szarvast ettünk, mindenkinek ízlett a választása, nekem a lazacnál különösen tetszett a többféle, változatos köret. A többiek azt mondták, hogy jó volt a csapolt sör, én levendulás limonádét ittam, ami nagyon ízlett, pedig féltem, hogy nagyon édes lesz, de tökéletes volt!
2055
Kiváló 2018. szeptember 23.családjával járt itt
Ma vendéget vittünk ide, aki bár magyar, de külhonból érkezett és ritkán jár errefelé. Mi meg ezt a helyet találtuk alkalmasnak erre a célra. De teljesen jó ötlet volt, igaz, a Paulay Ede utcában vagy környékén elég nehéz parkolni, de ennyi bosszúságot megér, bőven! Már az egy programpont, hogy elkezdünk beszélgetni az érdekes ételekről, amik az étlapon vannak.
Vakvarjú Étterem - Pest Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Pest Budapest - BelsőVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/italVakvarjú Étterem - Pest Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2018. szeptember 2.a párjával járt itt
Párommal a házassági évfordulót érkeztünk megenni. (Sikerült)
Biztosra mentem előre foglaltam asztalt. Az udvarias, segítőkész személyzetbe most sem csalódtam. Sült csülök és egészben sült pisztráng volt a kívánság, mind a húsok, mind a köretek íz élményt adtak.
Vakvarjú Étterem - Pest Budapest a térképen
1061 BudapestPaulay Ede u. 7.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • élő zene • gyerekmenü • napi menü • parkolási lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi