Vapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest

3,8
étterem, pizzéria, tésztázó
Vapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest
Vapiano Étterem - WestEnd City Center BudapestVapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Prémium nyár
2024.06.30-ig
Átrium Hotel Harkány

Vapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest vélemények

Átlagos 2024. február 17.gyerekekkel járt itt
Anak ellenére, hogy kapunk egy elektromos értesítő eszközt, mely jelzi, ha elkészült az étel, sikerült langyos pizzat kapnunk. Emellett meglehetősen magas szervizdíjat számítanak fel a semmiért: Te mész a pulthoz, Te hozod ki az ételt... Egyébként hangulatos, kedves hely lenne, ha az étel minőségére figyelnének. Sajnálom.
2024. február 12.barátokkal járt itt
Többször jártunk már itt, az ételek finomak és frissek. Az ételt kioskon keresztül is meg lehet rendelni, így lerövidült a várakozási idő.

Hangulatos, tiszta étterem, elérhető áron.
Kiváló 2019. május 15.a párjával járt itt
Névnapom alkalmából kerestük fel a WestEndben található olasz Vapiano éttermet. Ami számomra újdonság volt a többi étteremhez képest, az a chipkártyás rendszer. Belépéskor megkaptuk a kártyákat, és elindultunk a látványkonyha felé. Ebédidőben mentünk, de körülbelül 15-20 perces várakozás után sorra is kerültünk.
Vapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest - Étel/italVapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest - Étel/italVapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. február 6.a párjával járt itt
Régi terv volt, hogy végre eljutok egy Vapianoba, s most valóra vált. Viszont, lehet, hogy pont a nagy elvárás miatt, csalódnom kellett. . . . Előttem már leírták a hiper-szuper rendelési menetet, az tetszett. Ami mellbevágott, hát az az árak voltak. Kissé túlárazottnak tartottam a helyet és az ételeket.
2018. augusztus 1.családjával járt itt
Nagyon sok barátom már mesélt erről az étteremről, de egyszerűen eddig nem jutottam el ide. Így a mai napon, Anyukámmal, névnapom keretein belül jutottunk el. Nagyon meglepett ez a modern kiszolgálás rendszer. Kapunk egy mágnes kártyát és arra írják fel a fogyasztásunk, amivel a legvégén kell a pénztárnál fizetni.
Kiváló 2017. november 14.a párjával járt itt
Vapiano mióta egyszer bele csöppentünk ebbe a friss csodába azóta Budapesten is ellátogattunk az össze éttermébe sőt Belgrádban is megcsodálhattuk az olasz temperamentumos kiszolgálás és az étel elkészítését. A friss hozzávalók már olyan elcsépelt szó hogy a tészta gyártást is ott és sk készítik kiadagolva tárolják akkor főzik és keverik tálalják és szervírozzák.
Vapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest - Étel/italVapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest - Külső kép
2016. július 22.barátokkal járt itt
Regota jarok a Vapianoba,mert viszonylag gyorsan,minosegi etelt kapok,bar ami az ar/ertek aranyat illeti,kicsivel tobbet kernek erte velemenyem szerint,mint amilyen a hely maga,illetve a kiszolgalast tekintve,foleg,hogy gyorsetterem es meg kell varni amig elkeszul,viszont eddig barmelyik etelt valasztottam mindegyik izlett,ezert is terek vissza idonkent.
Vapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest - Étel/ital
Átlagos 2014. május 10.barátokkal járt itt
A hétvégi vásárlási láz keretében a Vapianoban is lehetett kedvezményesen étkezni, ez adta az apropót, hogy a lánc Westendben lévő éttermét felkeressem. De ez valóban csak az ötletadó volt, mert a kuponnal választható ételt nem szeretem, így mást akartam választani.
Vapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest - Külső képVapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest - Külső képVapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest - Külső képVapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest - Külső képVapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest - Külső képVapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest - Külső képVapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest - BelsőVapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest - BelsőVapiano Étterem - WestEnd City Center Budapest - Belső
Átlagos 2014. május 5.a párjával járt itt
Évek óta járunk párommal a Vapianoként elhíresült (német) olasz gyorsétterembe. Eddig mindenkinek csak dicsértem, igaz eddig csak a Deák Ferenc tértől nem messze található éttermükben jártunk. Hogy összekössük a hasznosat ( vásárlást) az élvezettel, gondoltuk itt ebédelünk a hosszú hétvége egyik napján.