Véndiák Étterem Budapest

Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád

Véndiák Étterem Budapest vélemények

Kiváló 2020. július 9.a párjával járt itt
Egyetemista koromban vizsgák után mindig itt ittuk meg az áldomást, ennek már jó 30 éve. Azóta a hely átalakult, a korábbi presszóból fine dining típusú, elegáns étterem lett. Rendkívül hangulatos, évtizedes fák árnyékában a jogi egyetemre nézve hűsölhet a vendég a melegben a kellemes karosszékekben.
Véndiák Étterem Budapest - Étel/italVéndiák Étterem Budapest - Étel/italVéndiák Étterem Budapest - Étel/italVéndiák Étterem Budapest - Étel/italVéndiák Étterem Budapest - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2018. július 17.egyedül járt itt
Egyszer már jártam a helyen, amikor az öcsém doktori avatása előtt felhörpintett valamit. Most végre volt időm, hogy kényelmesen megebédeljek a gyönyörű szép napsütéses időben. Az étterem előtti teraszon lehet találni árnyékos és napsütötte asztal is. A melegre való tekintettel inkább egy árnyékosabb helyet választottam, ahol a várakozással töltött idő is kellemesen telt.
Véndiák Étterem Budapest - Étel/italVéndiák Étterem Budapest - Étel/italVéndiák Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. október 18., kollégákkal járt itt
Egy gyors ebédre ugrottunk be egy kolléganőmmel a Véndiák Étterembe. Meglepődtem, mert kifőzde jellegű helyre számítottam, ehhez képest egy trendi, fiatalos és meglepően elegáns helyre érkeztünk. A galéria nagyon hangulatos, így ide telepedtünk le. Mivel nagyon siettünk, nem volt időnk átböngészni az étlapot, menüt kértünk.
Kiváló 2016. október 7., kollégákkal járt itt
Még az előző évezredben, főiskolás koromban kisebb-nagyobb rendszerességgel megfordultunk a Véndiákban, ami akkoriban inkább egy kocsmaként volt pozicionálva egyetemisták részére, különösen forgalmas éjszakai élettel. A hely ugyanott, ugyanazon a néven azóta is működik az Egyetem téren, télen-nyáron kiülős kinti terasszal, viszont a benti rész teljesen megszépült, és sokkal elegánsabbá vált.
Véndiák Étterem Budapest - BelsőVéndiák Étterem Budapest - BelsőVéndiák Étterem Budapest - BelsőVéndiák Étterem Budapest - Étel/italVéndiák Étterem Budapest - BelsőVéndiák Étterem Budapest - Étel/italVéndiák Étterem Budapest - MosdóVéndiák Étterem Budapest - BelsőVéndiák Étterem Budapest - MosdóVéndiák Étterem Budapest - BelsőVéndiák Étterem Budapest - Külső képVéndiák Étterem Budapest - Külső képVéndiák Étterem Budapest - Külső képVéndiák Étterem Budapest - BelsőVéndiák Étterem Budapest - Külső képVéndiák Étterem Budapest - Külső képVéndiák Étterem Budapest - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 16 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. október 1., üzleti partnerrel járt itt
Belga üzleti partnerrel jártam a Véndiákban, akinek meséltem a korábbi Véndiák szórakozóhelyhez képest a változásokat. Tetszett neki, de különösen a remek csütörtök esti hangulat, mely meghatározta jó közérzetét is. A csúcsot az ott felszolgált ritka bor jelentette, melyet azóta sem kapni sehol, pedig partnerem rákérdezett. Összességében nagyon jól éreztük magunkat!
Átlagos 2013. március 22. járt itt
Az Egyetem téren és annak közelében több étterem is kínál ebédmenüt, ezek közül egyik a Véndiák. A menü nem különösebben rossz, de kimondottan jónak sem nevezhető. Arra jó, hogy az irodából kiszaladva egyen valamit az ember, és már ne legyen éhes. A kiszolgálás viszont nagyon lassú, ezért néha mégis alkalmatlan a gyors irodai ebéd szerepének betöltésére. A levesek hígak, a főétel sokszor igen kevés, de azért jól lehet lakni.
Véndiák Étterem Budapest a térképen
1053 BudapestEgyetem tér 5.
• légkondícionált helyiség • akadálymentes • sportközvetítés
nemzetközi