Via Luna Étterem Budapest

Via Luna Étterem Budapest
Via Luna Étterem BudapestVia Luna Étterem Budapest
Via Luna Étterem BudapestVia Luna Étterem Budapest

Via Luna Étterem Budapest bemutatkozása

A nagy múltú és rendkívül hangulatos Via Luna Étterem új köntösbe öltözve, ismét megnyitotta kapuit kedves törzsvendégei és leendő új vendégei előtt, Via Luna Étterem és Kávéház néven. A kínálat alapját változatlanul az olasz konyha ihlette, emellett mediterrán és magyar fogásokkal, valamint villás reggeli lehetőségekkel is kedveskedünk vendégeinknek.

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hotel Nagyerdő Debrecen

Via Luna Étterem Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. április 22.barátokkal járt itt
Baráti ajánlásra mentem az étterembe az idén tavasszal. Annyira tetszett, hogy azóta már többször is voltam itt. Gyönyörű enteriőr. Szép belső. Jó elrendezésű asztalok. Kandalló. Nagyon kedves a személyzet, nagyon finomak az ételek, nagyok az adagok. Szép teríték. Semmi panaszom nincs.
Kiváló 2019. március 11.barátokkal járt itt
A Via Luna étteremben jártam már vagy húsz éve, nem sokkal nyitás után, azóta átépítették s ha jól értettem, a tulaj is más. A kiszolgálás kiváló, a beltér szívet melengető, van nyitott kandalló is, melyben márciusban még ropog a tűz. Az étlap az olaszkonyha fogásaira épít. Délben nagyon kedvező áru menü, és így aztán hatalmas tumultus.
Via Luna Étterem Budapest - BelsőVia Luna Étterem Budapest - Étel/italVia Luna Étterem Budapest - Étel/italVia Luna Étterem Budapest - Étel/italVia Luna Étterem Budapest - Étel/italVia Luna Étterem Budapest - Étel/italVia Luna Étterem Budapest - Étel/italVia Luna Étterem Budapest - Étel/italVia Luna Étterem Budapest - Étel/italVia Luna Étterem Budapest - BelsőVia Luna Étterem Budapest - BelsőVia Luna Étterem Budapest - Étel/ital
2018. augusztus 31., kollégákkal járt itt
A "régi" Via Luna céges vacsoráink kedvenc helyszíne volt az előző munkahelyemen, aztán valami történt, bezártak, sokáig zárva tartottak, utána próbálkoztak mással, tapas bárral, ebédmenüvel, de nem igazán jött be. Idén tavasszal újra nyitottak, azt nem tudom, hogy ugyanazok maradtak-e a tulajdonosok vagy változott, minden esetre a belső dizájn átalakult, de most is kellemes.
Via Luna Étterem Budapest - Étel/italVia Luna Étterem Budapest - BelsőVia Luna Étterem Budapest - Étel/italVia Luna Étterem Budapest - BelsőVia Luna Étterem Budapest - BelsőVia Luna Étterem Budapest - BelsőVia Luna Étterem Budapest - Étel/italVia Luna Étterem Budapest - BelsőVia Luna Étterem Budapest - BelsőVia Luna Étterem Budapest - BelsőVia Luna Étterem Budapest - BelsőVia Luna Étterem Budapest - Étlap/itallapVia Luna Étterem Budapest - Külső képVia Luna Étterem Budapest - BelsőVia Luna Étterem Budapest - Külső képVia Luna Étterem Budapest - Külső képVia Luna Étterem Budapest - Étlap/itallapVia Luna Étterem Budapest - Külső képVia Luna Étterem Budapest - Külső képVia Luna Étterem Budapest - BelsőVia Luna Étterem Budapest - Étlap/itallapVia Luna Étterem Budapest - Külső kép
2014. március 15., kollégákkal járt itt
Munkatársam búcsúztatóján jártam legutóbb az étteremben hétköznap kora estén. Közel van a munkahelyhez, a belvárosi elhelyezkedés miatt könnyű megközelíteni és az olasz konyhát sokan szeretjük, így esett ismételten választásunk erre az étteremre.
2014. január 3.a párjával járt itt
Másodjára jártunk az étteremben, ezúttal is elégedetten távoztunk. Előétel bruschetta gombával sajttal és ruccolával, nagyon nagyon finom volt. Főételnek én spenótban ill. sajtban sütött lazac steaket kértem, párom pedig polipot.
2013. december 17., kollégákkal járt itt
Több alkalommal jártunk itt, mindig meg voltunk elégedve. Finom bőséges és ízletesek az ételek, gyors a kiszolgálás. A felszolgálók kedvesek, gyorsak, figyelmesek és viccelnek is,ja és értik is a poénokat. Nem sznob hely annak ellenére, hogy a belváros közepén (Hold utcában) találhatóak,többször láttunk már egy két „ismert alakot is” itt ebédelni.
Kiváló 2013. március 22.barátokkal járt itt
A Via Luna egy kiváló olasz étterem eldugva a Hold utcában. Nagy adagokat szolgálnak fel, egy halleves bőven elég volt vacsorára, a mellé felszolgált kenyér pedig mennyei volt. Kedves gesztusként amíg várakoztunk a fogásainkra, apró előétellel kínáltak minket. A pizza is autentikus, vékony tésztás, bőven megpakolva feltéttel. A kandalló nagyon otthonos hangulatot teremt.
Via Luna Étterem Budapest a térképen
1054 BudapestNagysándor József u. 1.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • billiárd, darts • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége • Darts
H-CS
P
Szo
V
zárva
magyar, olasz, mediterrán, gluténmentes, vegetáriánus
egzotikus fogások
Zene
Gépzene: country, dance, house, jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek, pop
1400 Ft (kb. ár)
Krobacher