Víg Kalmár Étterem Budapest

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Víg Kalmár Étterem Budapest vélemények

Gyenge 2024. február 18.családjával járt itt
Lepukkant a hely,koszos,rúzsos volt a poharam,ami az én hibám mert nem vettem észre időben.
Mikor jeleztem hogy koszos a pohár elnézést kért,de nem kaptam helyette tisztát
Drágák az ételek,cserében nem finomak.
Elkevertek 2 ételt az 5- ből, elnézést kértek de emiatt nem tudtunk együtt ebédelni.
10/3 összességében.
Nem ajánlom.
Kiváló 2023. július 2.gyerekekkel járt itt
Kislányom keresztelője után vacsoráztunk ott a családdal. Kedves fogadtatás, felszolgálók is kedvesek voltak. Gyermekbarát, megkérdezték hogyan találják a levest,mit tegyenek bele,hogy szeretik a gyerekek. Pl csak tésztával,vagy legyen benne hús, zöldségek, tészta. Ízlett a gyerekeknek. A tálak bőségesek voltak és finomak. Elégedetten és jól lakottan távoztunk.
Kiváló 2023. február 4.a párjával járt itt
Finom , óriási adag étel, kedves személyzet, családias hangulat. A hagymás rostélyos miatt találtam rá az étteremre, és nem csalódtam. Nagyon finom, és szeretettel, figyelmességgel tálalt ebédet kaptam. Ugyan így értékelte cigánypecsenyéjét a velem ebédelő is. Köszönjük!
Kiváló 2021. szeptember 7.a párjával járt itt
Finom etelek, családias hangulat, megfizethető árak, gazdag választék. Csak ajanlani tudom ha igazán finomat ennél egy hangulatos környezetben
Víg Kalmár Étterem Budapest - Egyéb
Kiváló 2018. december 17., kollégákkal járt itt
Munkatársaimmal a Karácsony előtti , év végi vacsoránkat költöttük itt el. A megjelenése igazi külvárosi vendéglő, régi idők képeivel a falon. Az ételválaszték bőséges, nehéz volt választani, számtalan vadétel dúsítja az egyébként is bőséges kínálatot.
Kiváló 2018. november 18.barátokkal járt itt
Libanapok alkalmával látogattam el az étterembe a mai napon. Ilyen finomat még sehol nem ettem, csak pozitívan tudok nyilatkozni az ételekről. Korábban is jártam már itt és mindig elégedett voltam a kiszolgálással, a személyzettel, az ételekkel.
Átlagos 2018. október 4.egyedül járt itt
Az ittjartam. hu adatbázisában sokáig az első 100-ban szerepelt a Víg Kalmár a budapesti éttermek sorában, ami a több mint 3700 értékelt hely között azért nem semmi! Így régóta terveim között szerepelt az étterem felkeresése. Helyszín a 15. kerület kertvárosias része, az Újpestet Rákospalotával összekötő felüljáró közelében.
Víg Kalmár Étterem Budapest - Étlap/itallapVíg Kalmár Étterem Budapest - MosdóVíg Kalmár Étterem Budapest - MosdóVíg Kalmár Étterem Budapest - Étel/italVíg Kalmár Étterem Budapest - Étel/italVíg Kalmár Étterem Budapest - BelsőVíg Kalmár Étterem Budapest - Étel/italVíg Kalmár Étterem Budapest - BelsőVíg Kalmár Étterem Budapest - Étel/italVíg Kalmár Étterem Budapest - Étlap/itallapVíg Kalmár Étterem Budapest - BelsőVíg Kalmár Étterem Budapest - Étlap/itallapVíg Kalmár Étterem Budapest - Étlap/itallapVíg Kalmár Étterem Budapest - Étlap/itallapVíg Kalmár Étterem Budapest - Étlap/itallapVíg Kalmár Étterem Budapest - Belső
Szörnyű 2018. június 9.családjával járt itt
A mai nap folyamán gondoltam elviszem kis családomat ebbe az étterembe egy finom ebédre tekintettel arra, hogy a páromnak születésnapja van. Belépéskor illedelmesen köszöntünk, majd elénk ugrott egy hölgy és rögtön közölte, hogy sajnos nincs hely. Jelzem, nem láttam bent szinte senkit. Vegigmert bennünket és nem tartott minket megfelelőnek, amit nem értek.
Kiváló 2018. április 2.gyerekekkel járt itt
Február 26-án jártam családommal, barátokkal,rokonokkal a Víg kalmár étteremben. Nagyszerű volt a vendéglátás, mindenkinek ízlettek az ételek, még a különleges igényekre is tekintettel voltak. Itt tényleg úgy érzi az ember, hogy az étterem dolgozóinak valóban fontos a vendég. Kedvesek, mosolygósak, csak ajánlani tudom Mindenkinek, hogy próbálja ki!
2016. november 24., csoporttal járt itt
Nem először jártam itt, eddig mindig jobb tapasztalatot szereztem. Októberben a fűtési szezon kezdetén kisebb csoporttal jártam ott. Az maradt meg leginkább, hogy nem tudták még felfűteni a( nem teljesen szeparálható) különtermet, fáztunk. Az ételektől nem voltunk különösebben elragadtatva.
Víg Kalmár Étterem Budapest a térképen
1151 BudapestFő út 78/a
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség
magyar