Villa Bagatelle Budapest

étterem, kávézó - kávéház, bisztró, pékség, reggeliző
Villa Bagatelle Budapest
Villa Bagatelle BudapestVilla Bagatelle Budapest
Villa Bagatelle BudapestVilla Bagatelle Budapest

Villa Bagatelle Budapest bemutatkozása

1929-ben a Szent Rókus Gyógyszertár tulajdonosa villát építtetett a Németvölgyi úton. 2010-ben egy lelkes családi vállalkozás adott új szellemet és szellemiséget a felújított épületnek - így született a Villa Bagatelle.

Barrico Thermal Hotel Demjén - Napi ár félpanziós ellátással
06.28-08.30.
Wellness Hotel Szindbád Balatonszemes

Villa Bagatelle Budapest vélemények

Kiváló 2016. december 28.egyedül járt itt
A 12. kerületben, a Németvölgyi úton csodaszép kertben álló 3 szintes, tornyos, hófehér mesekastély a Villa Bagatelle. Az 1929-ben épült villát 2010-ben családi vállalkozás keretében alakították át, és nyitották meg, mint többfunkciós gasztronómiai komplexum. A földszinten a Brótpékség található, ahol saját sütödében és műhelyben készülnek a pékáruk.
Villa Bagatelle Budapest - Külső képVilla Bagatelle Budapest - BelsőVilla Bagatelle Budapest - BelsőVilla Bagatelle Budapest - EgyébVilla Bagatelle Budapest - EgyébVilla Bagatelle Budapest - EgyébVilla Bagatelle Budapest - Étel/italVilla Bagatelle Budapest - EgyébVilla Bagatelle Budapest - EgyébVilla Bagatelle Budapest - Étel/italVilla Bagatelle Budapest - Étel/italVilla Bagatelle Budapest - Étel/italVilla Bagatelle Budapest - BelsőVilla Bagatelle Budapest - Külső képVilla Bagatelle Budapest - EgyébVilla Bagatelle Budapest - Külső képVilla Bagatelle Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. április 5.a párjával járt itt
Ezt egyszer mindenkinek ki kell próbálni. A zajos fővárosban igenis van olyan nyugodt hely, ahol elfeledheted a gondjaidat. Hogy Budán van a hegyen az némiképpen indokolja is a magas árakat. Nem lennének, ha mindenki drágának találná. Nekünk feltétlenül megtetszett a szombat délelőtt itt eltöltött idő.
Villa Bagatelle Budapest - BelsőVilla Bagatelle Budapest - EgyébVilla Bagatelle Budapest - EgyébVilla Bagatelle Budapest - BelsőVilla Bagatelle Budapest - EgyébVilla Bagatelle Budapest - Külső képVilla Bagatelle Budapest - EgyébVilla Bagatelle Budapest - Egyéb
2015. július 21.a párjával járt itt
vasárnap reggeliztünk itt. Kellemes, igényes, tiszta, udvarias kiszolgálás, úri közönség, stb. Nem olcsó, de a minőség tükrözi az árakat. Az én reggelim (ára : 2900. - ft. ) debreceni sült kolbász,lágytojás,backen szalonna, pácolt friss koktélparadicsom, 2szelet sajtos-pirítóskenyér, kávé, 1dl friss narancslé.
Villa Bagatelle Budapest - Étel/italVilla Bagatelle Budapest - Étel/italVilla Bagatelle Budapest - Étel/italVilla Bagatelle Budapest - Étel/italVilla Bagatelle Budapest - Étel/ital
Átlagos 2015. július 18.barátokkal járt itt
A meleg sör megbocsáthatatlan, még egy kocsmában is. Hát még ha 4 deci mexikói Corona sör, majdnem 1000 forintért! És mindössze kétféléből áll a sörválaszték! A pincérnek van mentsége - eleinte kedves, udvarias, de a növekvő délutáni forgalommal így egyedül nehezen boldogul.
Átlagos 2015. február 11.a párjával járt itt
Rendszeresen járunk el a szépen felújított villa előtt, mindig kíváncsiak voltunk, vajon belülről milyen lehet a hely. Ma délután betértünk egy sütire és kávéra. Alaposan végiggondolt, igényesen kivitelezett, barátságos hangulatú a hely; kellemes háttérzenével. A választék nem rossz, de igen "finomkodó", némileg sznoboknak való.
2014. szeptember 7.a párjával járt itt
Többször jártam már itt, így több alkalom tapasztalatát tudom összefoglalni. Tündérkastély-szerű csodás fehér villa vár bennünket, nagy kerttel. Két különálló részből áll, fent az emeleten egy csodás kávézó, és bisztro étterem, lent pedig a BRÓT pékség önkiszolgáló kis étterme plusz kert, játszótér amely pékség és közért is egyben.
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. augusztus 17.a párjával járt itt
Nagy reményekkel érkeztünk ide, mert rengeteg jót olvastam erről a helyről, főleg a pékségről. azt tudtam, h nem olcsó, de nagyon drága, és szervízdíjat is felszámolnak (ezt azonban külön jelezte a pincér). nagyon udvariasak, az ételek nagyon finomak (a poharas leves különösen, a sütik is mind különlegesek), de állatira drágálltam mindent, csak 1-1- falat volt.
Villa Bagatelle Budapest a térképen
1126 BudapestNémetvölgyi út 17.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V