Villám Étel & Grillbár Budapest

Prémium Hotel Panoráma Siófok - Napi árak reggelis ellátással
Prémium Hotel Panoráma Siófok

Villám Étel & Grillbár Budapest vélemények

2022. február 20.egyedül járt itt
A Westend Bevásárlóközpont északi bejáratának közelében lévő kifőzde nevet váltott, Villám helyett Konyha lett. Szerintem nem egy nagy ötlet, a Villám nekem jobban bejött, mondhatnám, hogy egyedibbnek tűnt. Ezen kívül nagy változásokat a belső elrendezésben nem tapasztaltam, viszont a falakat átfestették, és a pult első részébe egy külön kávézó részleget alakítottak ki, ahol Costa kávét főznek.
Villám Étel & Grillbár Budapest - EgyébVillám Étel & Grillbár Budapest - EgyébVillám Étel & Grillbár Budapest - EgyébVillám Étel & Grillbár Budapest - EgyébVillám Étel & Grillbár Budapest - EgyébVillám Étel & Grillbár Budapest - EgyébVillám Étel & Grillbár Budapest - EgyébVillám Étel & Grillbár Budapest - EgyébVillám Étel & Grillbár Budapest - EgyébVillám Étel & Grillbár Budapest - EgyébVillám Étel & Grillbár Budapest - EgyébVillám Étel & Grillbár Budapest - EgyébVillám Étel & Grillbár Budapest - Külső képVillám Étel & Grillbár Budapest - BelsőVillám Étel & Grillbár Budapest - Étel/italVillám Étel & Grillbár Budapest - BelsőVillám Étel & Grillbár Budapest - Étel/italVillám Étel & Grillbár Budapest - Étel/italVillám Étel & Grillbár Budapest - Étel/italVillám Étel & Grillbár Budapest - BelsőVillám Étel & Grillbár Budapest - Külső képVillám Étel & Grillbár Budapest - BelsőVillám Étel & Grillbár Budapest - Külső képVillám Étel & Grillbár Budapest - Külső kép
2020. október 16.gyerekekkel járt itt
A legutóbbi látogatásom óta megújult, felfrissült a Villám Grillbár. Kifestettek, logót cseréltek, a pult feletti információs táblát is lecserélték. Összességében sokkal jobban néz ki a hely, már egyáltalán nem retró hatású. Hogy a koronajárvány miatt mennyire csappant meg a forgalmuk, azt nem tudom.
Szörnyű 2020. április 9.egyedül járt itt
Rendeltem tőlük házhozszállítással. Időben megérkezett az étel. Érintésmentes szállítást kértem. A csomagot a konyhában felbontva, szembesültem azzal, hogy az egyik megrendelt ételből hiányzott a hús, vagyis csak a köretet kaptam meg. Hiába hívtam a vendéglőt, hiába írtam e-mailt a netpincérnek, , indítottam csevegést az oldalon, semmi reakció, , senkit nem tudtam elérni.
Kiváló 2017. május 17.a párjával járt itt
Kimondottan ajánlott a klasszikus és házias ízek kedvelőinek, de igyekeznek figyelmet fordítani az újabb fajta éttermi trendekre is, így napi szinten kaphatóak glutén és laktózmentes, illetve vegetáriánius fogások is. Külön kiemelendő az étterem dolgozóinak nagyszerű hozzáállása.
2016. február 14.gyerekekkel járt itt
A Westend bejáratával majdnem szemben a Váci út egyik mellékutcájában, az éveken át sikeresen üzemelő Faloda helyén működik a Villám Étel- és Grillbár. Mint kiderült, az alkalmazottak nagy része, a berendezés és a koncepció is maradt (klasszikus, magyaros ízek, méretes adagok, korrekt árak, kifejezetten kedvező napi menük), csak egy kis vérfrissítésen esett át a hely.