Vini Cicchetteria Budapest
1136 Budapest, Pannónia u. 13.

Vini Cicchetteria Budapest értékelése

Légy te az első!

Légy az első, aki értékeli ezt a helyet! Értékeléseddel most wellness hétvégét nyerhetsz nyereményjátékunkon.
étterem, szendvicsbár

Battonya
Létavértes

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Vini chichitteria Zigzag kollegina beszámolója alapján került a célpontlistámra, be is mentünk egy kedves ismerősömmel a minap, aki azobban meleg ételre vágyott, nem volt sok időm, engedni kellett. Így aztán kértem elvitelre két szendvicset, egy többsajtosat és egy sonkásat, 370 ft volt darabja és kifogástalan finom mindkettő.

esthajnal7 TOP étteremértékelő
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nemrég nyílt ez a nagyon hangulatos szendvicsező hely a Pannónia utcában. Ahogy belépünk olyan, mintha Olaszországba csöppentünk volna: a berendezés, a feliratok a falon, az ételek mind ezt idézik. A párommal egy hétköznap reggel jártunk ott, amikor nem volt tele, csak 1-2 asztalnál ültek. A szendvicsek és az italok amiket rendeltünk mind nagyon finomak, frissek voltak.
Budakeszi

1984 hasznos szavazat
2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A múlt héten vettem észre teljesen véletlenül, a nyitásról - ami mint megtudtam, 3 hónappal ezelőtt történt - nem is hallottam, pedig légvonalban a mi házunktól kb. 50 méterre esik. Az előző években több néven működött itt bár, kávézó, legutóbb valami kreatív festősuli amatőröknek (amolyan "Te is lehetsz Picasso" klub), sőt, még előtte meg valami boszorkány-jósda is szerencsét próbált itt (hát nem jött be.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 8.344,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.31.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 22.050 - 23.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, komplex szobai bekészítéssel, ajándék fürdőbelépővel a ráckevei Aqua Land Termál-és Élményfürdőbe, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.03.21. - 2019.04.30.
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2019.12.27.

Szállodák Budapest környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Húsvéti lazítás (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Vini Cicchetteria BudapestX