DEndre: Remek kis hely - Vini Cicchetteria Budapest

Vini Cicchetteria Budapest értékelése

Remek kis hely

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 11. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Vini chichitteria Zigzag kollegina beszámolója alapján került a célpontlistámra, be is mentünk egy kedves ismerősömmel a minap, aki azobban meleg ételre vágyott, nem volt sok időm, engedni kellett.
Így aztán kértem elvitelre két szendvicset, egy többsajtosat és egy sonkásat, 370 ft volt darabja és kifogástalan finom mindkettő.
Vannak még jó kinézésű sajtjaik, sonkáik, olasz előételeik és persze borok özöne.
A dizájn barátságos, a kiszolgálás kedves.
4,5 pont lenne ez a hely nálam, de kerekítsünk felfelé.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni DEndre felhasználót?    Igen

1136 Budapest
Pannónia u. 13.

2019. január 20.
Nemrég nyílt ez a nagyon hangulatos szendvicsező hely a Pannónia utcában. Ahogy belépünk olyan, mintha Olaszországba csöppentünk volna: a berendezés, a feliratok a falon, az ételek mind ezt idézik. A párommal egy hétköznap reggel jártunk ott, amikor nem volt tele, csak 1-2 asztalnál ültek. A...

2019. január 12.
A múlt héten vettem észre teljesen véletlenül, a nyitásról - ami mint megtudtam, 3 hónappal ezelőtt történt - nem is hallottam, pedig légvonalban a mi házunktól kb. 50 méterre esik. Az előző években több néven működött itt bár, kávézó, legutóbb valami kreatív festősuli amatőröknek (amolyan "Te...