Vörös Homár Halbisztró - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest

4,7
bisztró, ételbár, halétterem
Vörös Homár Halbisztró - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest
Vörös Homár Halbisztró - Hegyvidék Bevásárlóközpont BudapestVörös Homár Halbisztró - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest

Erzsébet Park Hotel Parádfürdő - Kedvezményes pihenés
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Vörös Homár Halbisztró - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest vélemények

Kiváló 2019. július 26.a párjával járt itt
Szerencsére közel van a hely és ezért gyakran tudunk menni, rendszerint fish and chips a választás, de azért a rákokat sem kíméljük. Nem csalódtunk, friss a hal és külön élmény látni az ablakon keresztül, ahogy elkészítik. Délben kerülendő, mert nagyon népszerű hely - de aki nem akar 12 -kor enni, annak nem kell sokat várni. Ha pedig vásárolni akar valaki, van üzlet is ahol az alapanyagok megvehetők.
Kiváló 2019. február 10.egyedül járt itt
Gyakran van dolgom a tizenkettedik kerületben. Régóta meg szerettem volna nézni a Hegyvidék bevásárlóközpontot, így a szokásos MOM parki kajáldák helyett ide jöttem. Az igazat megvallva nekem nem jött be, de hát ez az én dolgom. Meglátogatom a híres Vörös homárt. Nagyon finom, friss volt minden, amit ettem, le a kalappal.
2017. január 28.gyerekekkel járt itt
A Hegyvidék bevásárlóközpont legalsó szintjén van a Vörös homár halbolt, mellette kis bisztró, ahol meg is lehet kóstolni a választékot. Rendelni a pultnál lehet, majd a látványkonyhába kukkantva akár végig is nézni, hogy készülnek el a rendelt ételek. Az étlapon grill halak, rákok, tintahal, polip. Van napi és havi ajánlat is.
Vörös Homár Halbisztró - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italVörös Homár Halbisztró - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Étel/italVörös Homár Halbisztró - Hegyvidék Bevásárlóközpont Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 3.a párjával járt itt
Most voltunk itt de visszamegyünk még végigenni az étlapot! Csúcs friss halak, herkentyűk és nem drága, mert bisztró jellegű a bolttal egyben. ott helyben sütötte a szakács az életünket, amit láttunk is az üvegablakon, és még tv-n is "megy". a boltos tulaj nagyon segítőkész, jó fej. az étel szuper finom friss (igazi jó angol fish and chips uborkás szósszal). Nagy királyság!