Vörös Postakocsi Étterem Budapest

Vörös Postakocsi Étterem Budapest
Vörös Postakocsi Étterem BudapestVörös Postakocsi Étterem Budapest
Vörös Postakocsi Étterem BudapestVörös Postakocsi Étterem Budapest

Vörös Postakocsi Étterem Budapest bemutatkozása

Az étterem 1970-ben nyílt meg Krúdy Gyula emlékére, a nagy sikert aratott Vörös Postakocsi című regényéről elnevezve. 2002-ben egy teljes felújítás után november végen megnyitotta kapuit vendégéi számára egy régi "legenda" az újjá született Vörös Postakocsi étterem.

Danubius Hotel Marina Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Vörös Postakocsi Étterem Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. január 7.barátokkal járt itt
Január 2-án látogattunk az étterembe, 4 személy. Az idöpont választás valószinüleg nem volt a legjobb, délután 4-5 óra körüli. Ebben az étteremben még soha nem voltunk, sok jót olvastam róla ezért teszteltük kedves barátokkal. A konyha még nem volt felkészülve a vendégekre, sajnos amit választottunk (bárány, rántott bécsi) nem tudták produkálni, majd csak este, vacsorára.
Kiváló 2019. november 18.családjával járt itt
Az esküvőnket ünnepeltük ebben az étteremben a hétvégén. Amikor kitűztük az esküvő időpontját, és kiderült hogy a helyszín a Bakáts tér, már tudtam hogy a vacsora csak itt lehet. Az első benyomás is nagyon jó volt, szakértő kezekbe kerültünk Csákváry János személyében, aki végig figyelmesen, de a szakértelmével támogatva segített bennünket a menü kiválasztásától a torta rendelésén át a terítésig mindenben.
Vörös Postakocsi Étterem válasza
Szeretném megköszönni Önnek ezeket a kedves szavakat, igazán hálás vagyok értük!
Csákvári János
manager
2019. november 26., Vörös Postakocsi Étterem, üzletvezető
Kiváló 2019. július 23.barátokkal járt itt
Az a helyzet, hogy néha elegem van, de nagyon a műanyag evőeszközös éttermekből. Pláne akkor, ha elönt a "zöld-hullám". Ilyenkor - nem érdekel az ár - bemegyek egy normális étterembe és visszaszerzem elveszett lelki nyugalmamat. Hát most is ez történt. Ugyanis elindultunk a Ráday utcában - SZÉP kártya elfogadóhelyet keresve - egy normális étteremben történő ebédelés érdekében.
Vörös Postakocsi Étterem válasza
Nagyon szépen köszönjük dicsérő szavait.
Számunkra nagyon fontos vendégeink véleménye. Ebből tanulunk és próbáljuk hibáinkat kijavítani.
Szeretettel várjuk Önt ismét éttermünkben. Reméljük, hogy máskor is ilyen jó véleménye lesz éttermünkről.
Csákvári János
2019. július 30., Vörös Postakocsi Étterem, üzletvezető
Kiváló 2019. február 20.a párjával járt itt
Valentin nap alkalmából mentünk vacsorázni az étterembe, már többször elsétáltunk előtte, most jött el az idő a kipróbálására. A Krúdyról elnevezett marhahúslevessel kezdtem, feleségem erdei gomba capuccinót kért. A marhahúsleves maga volt a tökély, a Szindbád című film jutott eszembe, ahogy Latinovits majszolta a húslevest.
Vörös Postakocsi Étterem Budapest - Étel/italVörös Postakocsi Étterem Budapest - Étel/italVörös Postakocsi Étterem Budapest - Étel/italVörös Postakocsi Étterem Budapest - Étel/italVörös Postakocsi Étterem Budapest - BelsőVörös Postakocsi Étterem Budapest - Belső
Vörös Postakocsi Étterem válasza
Köszönjük szépen pozitív visszajelzését, bízunk benne, hogy máskor is éttermünket választja.
2019. február 26., Vörös Postakocsi Étterem, vendégkapcsolati manager
Kiváló 2018. október 20., csoporttal járt itt
Nyáron találtunk rá erre az étteremre és első benyomásunk az volt ez az a hely , ahol barátainkkal és családunkkal megünnepeljük házasságunkat. Ajánlottak D. J. - t is így kb fél óra beszélgetés után (amikor a nyári melegben megkínáltak minket egy egy pohár limonádéval)
meg is állapodtunk. Október 19.
Vörös Postakocsi Étterem válasza
Nagyon szépen köszönjük dicsérő szavait.
2018. október 24., Hankusz Ödön, vendégkapcsolati manager
Kiváló 2018. május 18.családjával járt itt
Havonta legalább egyszer eljövünk, leggyakrabban borvacsorákra.
A borokhoz készített fogások harmonizálnak az ételekkel, mindig finomak és bőségesek. Az étterem vezetője jó érzékkel választja ki a borászatokat, az estét profin „vezényli le”. A pincérek segítőkészek, mindig akkor vannak az asztalnál, amikor szükségünk lenne rájuk.
Csak ajánlani tudom mindenkinek. :-)
Vörös Postakocsi Étterem válasza
Nagyon szépen köszönjük dicsérő szavait. Reméljük, hogy máskor is ilyen jó véleménye lesz éttermünkről.
2018. május 22., Hankusz Ödön, vendégkapcsolati manager
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2017. december 22.barátokkal járt itt
December 21-én szinte a nyitás után volt szerencsénk ebédelni ebben a kedves,hangulatos étteremben. A kiszolgálás kiválóan figyelmes szinte barátságos. A pincér mindent megtett,/két nem magyar vendég is volt a társaságban/hogy jól válasszuk az ebédet, ami sikeres is volt, mert kiváló volt minden amit választottunk.

Hankusz Ödön
Restaurant manager
2017. december 26., Hankusz Ödön, vendégkapcsolati manager
2017. augusztus 8., kollégákkal járt itt
Megvan annak is az előnye, hogy nem egy fix helyen kell dolgoznom, mert így a város számos pontján le tudom tesztelni az éttermeket. S persze az sem utolsó szempont, hogy ezt lehetőleg kedvező áron tudjam megtenni. Ezért, ha látom, hogy egy étteremben van ebédmenü, akkor szoktam élni a lehetőséggel, hogy ezt válasszam.
Vörös Postakocsi Étterem Budapest - BelsőVörös Postakocsi Étterem Budapest - BelsőVörös Postakocsi Étterem Budapest - Étel/italVörös Postakocsi Étterem Budapest - Étel/italVörös Postakocsi Étterem Budapest - BelsőVörös Postakocsi Étterem Budapest - BelsőVörös Postakocsi Étterem Budapest - Étel/italVörös Postakocsi Étterem Budapest - Étel/italVörös Postakocsi Étterem Budapest - Étel/italVörös Postakocsi Étterem Budapest - BelsőVörös Postakocsi Étterem Budapest - BelsőVörös Postakocsi Étterem Budapest - BelsőVörös Postakocsi Étterem Budapest - BelsőVörös Postakocsi Étterem Budapest - MosdóVörös Postakocsi Étterem Budapest - BelsőVörös Postakocsi Étterem Budapest - BelsőVörös Postakocsi Étterem Budapest - BelsőVörös Postakocsi Étterem Budapest - BelsőVörös Postakocsi Étterem Budapest - BelsőVörös Postakocsi Étterem Budapest - Étlap/itallapVörös Postakocsi Étterem Budapest - BelsőVörös Postakocsi Étterem Budapest - Külső képVörös Postakocsi Étterem Budapest - Külső képVörös Postakocsi Étterem Budapest - BelsőVörös Postakocsi Étterem Budapest - Étlap/itallapVörös Postakocsi Étterem Budapest - BelsőVörös Postakocsi Étterem Budapest - Étlap/itallapVörös Postakocsi Étterem Budapest - BelsőVörös Postakocsi Étterem Budapest - BelsőVörös Postakocsi Étterem Budapest - Külső képVörös Postakocsi Étterem Budapest - Külső képVörös Postakocsi Étterem Budapest - Külső képVörös Postakocsi Étterem Budapest - Külső képVörös Postakocsi Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2017. március 15.családjával járt itt
Öt fős családommal jártunk, életünkben először az egyébként évtizedek óta működő Vörös Postakocsiban. Egyből az elején leszögezem, hogy a honlapjukhoz képest sokkal jobb a vendéglő, igazán pozitív csalódásban volt részünk, amikor beléptünk, és ez folytatódott a kiszolgálással, és a finom falatokkal :)
Torkos Csütörtökön vettünk részt, és számomra óriási pluszpont, hogy az étterem teljesen gördülékenyen, fennakadás nélkül szervezte meg ezt a magasabb forgalommal, jóval több vendéggel járó napot.
Kiváló 2017. január 23., kollégákkal járt itt
Céges vacsorához több ízben is foglaltattunk asztalt. Az elrendezés kényelmes és tetszetős volt. A kínálat most is bőséges és ínycsiklandó volt, mint más alkalommal is, a minőség kifogástalan. Udvarias, figyelmes a kiszolgálás. Szervezési téren azért még van mit fejlődnie a csapatnak.
2017. január 31., Hankusz Ödön, vendégkapcsolati manager
Vörös Postakocsi Étterem Budapest a térképen
1092 BudapestRáday u. 15.
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • brunch • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar