Wikinger Étterem Budapest

Golden Ball Club Hotel Győr

Wikinger Étterem Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. május 16.barátokkal járt itt
Ekkorát már régen csalódtam. Egy rendkívül unott hölgy vette fel a rendelést. Amíg néztük a menü kiírásokat a táblákon, hogy válasszunk, a hölgy a munkatársának odaszólt, hogy "meddig bámulnak ezek még? " Bizonyára nem nekünk szólt ez a kedves beszólás, az igaz, hogy kb.
2055
2018. szeptember 27.egyedül járt itt
A hely teljesen megfelel az elvárásoknak, hogy bemenj ide és egyél valamit. Egy bisztrónak ez a funkciója. Szóval, sokkal inkább kifejezné a lényeget, ha itt is bisztró lenne a neve és nem étterem. Ma 'A" és "B" menü volt, lehetett kérni un. 3 ill. 2 fogásos változatban is, én a három fogásra szavaztam.
Wikinger Étterem Budapest - Külső képWikinger Étterem Budapest - Étel/italWikinger Étterem Budapest - EgyébWikinger Étterem Budapest - Belső
Gyenge 2017. február 21.egyedül járt itt
A penztáros unott , nem tulzottan udvarias , nemtörödöm .
Az ėtelkadó pofákat vág, beszólogat suttyò.
A szakacs lakotelepi tetovalt fulbevalos.
Etelek atlagosak, tulárazottak.
Nem fogok visszamenni.
Átlagos 2016. november 28.barátokkal járt itt
A Wikingerben voltam már egyszer, jó régen, gondoltam, felfrissítem az élményt. Egyszerű, nem túl izgalmas gyorsétterem ez, mely egyes termékekkel beszáll az ár-versenybe. 1000 forintért adnak rántott tőkehalat rizzsel, tartárra, ami nem rossz ajánlat, de mégiscsak a dogmatika győzött bennem: egy helyet a fő profilt jelentő termék útján kell tesztelni, sörözőben sört, kávézóban kávét, borozóban bort, hamburgerezőben hamburgert.
Wikinger Étterem Budapest - Étel/italWikinger Étterem Budapest - Belső
Gyenge 2016. május 8., kollégákkal járt itt
Korábban is hasonló profilú kifőzde üzemelt ezen a helyen, amely pár éve váltott Wikinger névre. A névadást nem tudom értelmezni, a dupla W-vel való írás szintén érthetetlen számomra. Az ételek teljesen átlagosak, előre kisütött, rántott dolgok, tömegételek, menzás jellegű a színvonal.
Wikinger Étterem Budapest - Külső képWikinger Étterem Budapest - Külső képWikinger Étterem Budapest - Külső képWikinger Étterem Budapest - Étlap/itallapWikinger Étterem Budapest - Étlap/itallapWikinger Étterem Budapest - EgyébWikinger Étterem Budapest - BelsőWikinger Étterem Budapest - Étlap/itallap
Átlagos 2016. február 2.barátokkal járt itt
Az étterem hangulata egy gyors étterem hangulatával egyenlő. Ezt látni kintről és ezt kapod bent! Ha nem erre számítasz, csalódni fogsz! Eddig én csak hamburgert ettem itt, de vannak tészták, levesek is. Itt meghitt, hosszú beszélgetésekre nincs lehetőség, de nem is akarják, hogy sokáig ott legyél!
Gyenge 2015. október 16.családjával járt itt
2015 március 14-én tértünk be egy burgert venni elvitelre apámnak. A hely elég érdekes az árak drágák(1500-2000 forint) nagyon nagy a zsúfoltság 30 percet vártunk. Az állitolagos Steakburgonya sima vastagon vágott krumpli holott az igazi nem ilyen. Jo tul tettük magunkat ezen haza vittük a burgert.
2014. június 1.a párjával járt itt
Kedvesemmel valamit gyorsat és finomat szerettünk volna enni, kulturált környezetben, ahol nem ivódik bele a ruhánkba a gyorséttermek jellegzetes olajgőze, és kényelmesen le tudunk ülni. A maga módján gyorsétterem, de nem kell megvárni a pultnál, míg az étel elkészül, nincsenek sorok,türelmetlen ácsorgás.
Szörnyű 2013. november 22.barátokkal járt itt
Bár az étellel nagy bajom nem volt, átlagosnak mondanám. A kiszolgáló hölgy nagyképű és bunkó volt. Több mint 5 perce álltunk ott, hogy megkérdezzék, mit szeretnénk, mert a 2 hölgy éppen az előző vásárlót gúnyolta. Miután észbekaptak sem kérdezte meg a hölgy hogy mit szeretnék, csak bambán nézett.
2013. április 6.barátokkal járt itt
Jóféle, jóáron. Már többször is jártam itt. Nagyon sokféle hamburgerük van, amit egyéb köretek is kiegészíthetnek. A foci tényleg állandó kiegészítője a helynek. A hely maga elég kicsi, de eddig mindig volt ülőhelyünk. A tisztaságon mondjuk lehetne javítani és a berendezés sem a legszebb, de az éjszakai mámorosabb célközönség ezzel már úgysem foglalkozik :)