Wine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest

4,9
Wine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest
Wine Not? Hungarian Wine Shop & Bar BudapestWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest

Grand Hotel Esztergom - Nyugdíjas ajánlat 60+
2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Wine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest vélemények

Kiváló 2023. március 17.barátokkal járt itt
Évek óta sikeresen működő hangulatos kis borbár a belvárosban, a Kossuth tér és a Szabadság tér szomszédságában. Már több alkalommal megfordultam itt, és arra is volt példa, hogy a telt ház miatt még egy pohár italra sem sikerült bejutni. A helyet az óriási plüssmackókról lehet megismerni, akik itt-ott felbukkannak, néha a teraszra ülnek ki, máskor egyik-másik asztalnál pihennek.
Wine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Étel/italWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Étlap/itallapWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - BelsőWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - BelsőWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - BelsőWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - MosdóWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - BelsőWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - BelsőWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Étel/italWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Étlap/itallapWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Étel/italWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Étlap/itallapWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - BelsőWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Külső képWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - EgyébWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. június 30.a párjával járt itt
Azóta szerettem volna elmenni ide, amióta olvastam a helyről itt egy budapesti borbár ajánlóban. Kép alapján nagyobbra tippeltem a helyet, de egyáltalán nem hátrány, hogy kisebb, mint amire számítottam, számomra ettől lett otthonos. Borbár és borbolt egyszerre.
Wine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - BelsőWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Külső képWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Étlap/itallapWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - BelsőWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Külső képWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Külső képWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Étel/italWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Étel/italWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - BelsőWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - BelsőWine Not? Hungarian Wine Shop & Bar Budapest - Étlap/itallap
Kiváló 2020. november 16.barátokkal járt itt
Nemrég nyílt igényes borbár a Nádor utcában, a személyzet (egyelőre? ) amatőr, nem sokat értenek a borokhoz, a rendelés feladása sem megy simán, mivel a felszolgáló nem ismeri a saját készletüket, s amúgy sincs otthon a témában. De az igyekezetet és udvariasságot díjazva elmagyarázzuk szépen lassan, hogy mit kérünk.