Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest

3,4
cukrászda, étterem, kávézó - kávéház
Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest
Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda BudapestZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest

Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest vélemények

2020. augusztus 10.a párjával járt itt
A napokban házassági évfordulós vacsoránkat költöttük itt el, sajnos a zápor miatt a terasz helyett a belső étteremben. A terasz nyaranta rendkívül hangulatos, élőzene, árnyas fák teszik kellemessé az étkezést. Az ételválaszték nem túl hosszú, de minőségi, feleségem libamájjal töltött jércemellet evett, én hagymás rostélyos.
Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Külső kép
Szörnyű 2019. szeptember 14.gyerekekkel járt itt
Családi összejövetelen voltunk itt, nem elöször, de valószínűleg sokáig nem jövünk vissza. A kellemes környezet ellenére nem éreztük jól magunkat, a pincérek 1 óra után vették fel az ital rendelést, mogorvák voltak, udvariatlanok. Az ételt 2 óra várakozás után hozták ki.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép
Kiváló 2019. július 12.családjával járt itt
Hét éves koromban költöztünk Pestszentlőrincre. Azóta ugyan már máshol van a családi fészkünk, de a munkám miatt még mindig a XVIII. kerülethez kötődöm. Sok minden változott az elmúlt 36 év alatt. A mostanság nemzeti ünnepünkön, nosztalgiából zötyögő tujákat felváltotta a Hannoveri villamos.
Kiváló 2019. június 16.a párjával járt itt
Olyan nehezen találok olyan cukrászdát, ahol végre válogathatok a cukormentes fagylaltok közül, és ráadásul még ízlik is. Kellemes fák alatt, párakapuk segítségével töltöttünk el egy kis időt a nagy melegben. Nagyon kedves volt a kiszolgálás. Rengeteg féle sütemény, különleges limonádé csábításának alig tudtunk ellenállni. Ide máskor is eljövök . Jól éreztem magam.
Gyenge 2019. június 15.barátokkal járt itt
Baráti találkozóra foglaltunk asztalt, mert a régi vendégek nagyon dicsérték. A kerthelyiségben nem volt hely,igy egy benti boxot ajánlottak. A légkondiciónáló nem müködőtt a 40 fokos hőségben. Hát most elvesztettek több vendéget. 6 fős asztalnál a felszolgáló csak 4 embertől kérdezte meg, hogy milyen italt hozzon.
Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - BelsőZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/italZila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest - Étel/ital
2019. április 3., kollégákkal járt itt
Nagyon sokszor jártam már itt. Kolléganőimmel rendszeresen itt sütizünk a szülinapunkon, bizonyítvány osztás után itt ettünk a gyermekünkkel hatalmas fagyi kelyheket, de tartottunk már itt baráti összejövetelt is.
Gyenge 2018. március 10.a párjával járt itt
Régebben többször ebédeltünk és vacsoráztunk itt, már inkább más helyet választunk. Ma már nem szívesen térünk be, mert az alkalmazottak nagy része lekezelően viselkedik. Legutóbb süteményt vásároltunk, amit elvitelre kértünk. Többféle édességet készültünk választani, végül csak pár darabot kértünk.
Ezüst fokozatú értékelő
Szörnyű 2018. január 30.családjával járt itt
Nem főidőben mentünk csak mi voltunk az étteremben, mégis a megrendelt üdítőt elfelejtette kihozni a pincér. Az üres étteremben annyira elfoglalt volt, hogy nem vette észre egy perce integetünk neki. A tatárt bekeverve hozták ki, a levesek elég jók voltak. Sajnos az étlapon szereplő bor nem volt. A főétel viszont csapnivaló volt.
Kiváló 2017. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
10 fővel, 4 gyerekkel foglaltunk helyet vacsorára, szerencsére még jó időben, ezért a kertben ültünk le. A grill konyhaáról nagyon jó illatok jöttek, ezért főleg grill ételeket választottunk. Kicsit várni kellett, de mivel minden frissen készült, ez természetes.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Sokat járunk ide. Többnyire azért, hogy süteményt vigyünk a családnak. Az apró sütik nagyon ízlésesen vannak elkészítve. Az étterem rész kialakítása kissé vegyes képet mutat. Egyrészt elegáns, szeparált bokszok, másrészt kerti asztalokra néhány székkel benyomást kelt egy másik helyiség.
Zila Kávéház, Étterem & Cukrászda Budapest a térképen
1183 BudapestÜllői út 452.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • gyerekmenü
H-Szo
V
magyar
Zene
Élőzene: könnyűzene, magyar slágerek, musical, nemzetközi slágerek
2600 Ft (kb. ár)
Dreher, Cseh sörök