3,7

12.29-01.01.
Hotel Laroba Alsóörs

Zila Vendéglő Budapest vélemények

Kiváló 2024. január 28.családjával járt itt
Finom ételek, hatalmas adagok, jó fej pincérek és zseniális koktélok, mindenkinek ajánlom aki szereti a házias ízeket. Perfect
Zila Vendéglő Budapest - Étel/ital
Kiváló 2020. március 17.családjával járt itt
Családi rendezvényt tartottunk itt. A menü összeállításától kezdve a kivitelezésig mindennel az egész család (35 fő) nagyon meg volt elégedve. Az ételek finomak voltak, a felszolgálás figyelmes, udvarias.
Minden extra kívánságunkat készségesen teljesítették, praktikus tanácsokkal láttak el.
Az árak pedig. . . nem hittük el, hogy csak ennyit fizettünk.
Átlagos 2019. december 17., kollégákkal járt itt
Először jártam ezen a helyen hangulatos, nem voltam maradéktalanul megelégedve, se az ételekkel se a kiszolgálással. Az ételek gusztusosa voltak tálalva,de elég kis adagok,én egy fácánlevest ettem,és egy kacsamellet kacsamájjal töltve fő fogásként, valamint egy somlói galuskát.
Szörnyű 2019. október 14.családjával járt itt
Gyalázatos! Születésnapi ebédre mentünk, barátságtalan, pofa vágós pincérnő. 73 perc alatt még egy levest sem sikerült kihoznia! Így kénytelenek voltunk elhagyni az éttermet. Vásárlók Könyve helyett, a műbőrbe kötött vendégkönyvet tették elém, amikor panaszt szerettem volna tenni a várakozás, és kiszolgálás miatt.
Kiváló 2019. május 2.barátokkal járt itt
Vidéki barátainkkal jártunk itt. Barátunk nagy Gurman, és igen kritikus az éttermekkel, ételekkel. Ezért izgultam, vajon megnyeri-e barátunk tetszését ez a program. Nem csalódtunk: az étterem szuper helynek bizonyult. A hely hangulatos, csendes, kényelmes. Valódi "békebeli" hangulat volt. A pincérek kedvesek, udvariasak, profik voltak.
2019. április 3., kollégákkal járt itt
Többször jártam már ebben az éteremben. Voltam családi születésnapon, volt kollégák találkozóján, munkahelyi karácsonyi összejövetelen többször is. Az étterem nekünk résztvevőknek minden alkalomra megfelelt, és az étterem minden alkalomra kellően fel is készült. A ételek mindig ízlettek, az adagok rendben voltak.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 38 városban járt márNépszerű író - 22 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. augusztus 4.családjával járt itt
Többször jàrtunk itt. Maradandó èlmèny. Szép, hangulatos. A bontott téglàs megoldàs nagyon kellemessè teszi. Ízletes ètelek, nagyon jó àr-èrtèk aràny. Figyelmes személyzet, bàr legutóbb a hölgy felszolgàló elég barátsàgtalan volt. A lörinci kàvéhàz tulajának testvèrèé.
Szörnyű 2018. június 26.gyerekekkel járt itt
Szüleim hívták meg a családomat erre a helyre. Csak ezért nem csaptam oltári nagy balhét a kiszolgálás miatt. Három gyerekem van, két iskolás és egy óvodás, de ha beülök egy vendéglátó helyre akkor legyenek meg a feltételei annak, hogy ne nekem kelljen feszengenem, és kellemetlenül éreznem magam amiatt, hogy gyerekeim vannak.
Szörnyű 2018. április 27.családjával járt itt
Április 26 este fél kilenckor jártunk ott. Amájgaluska leveben 2 drb májgomboc melett egy grizgaluska volt . Májgaluska levesbe nem teszünk grizgaluskát. A brassoi a szakács szerint megmaradt főtt krumpli valamit zsülienre vágott hussal ez az egész leöntve paprikás létyóval . A lányom rostonszelete inas,rágós, volt az ő ételéhez járó mozzarela sajtot kifelejtette a drága séf.
Gyenge 2017. október 29.barátokkal járt itt
10 fős társasággal töltöttünk az étteremben egy délutánt szombaton. Előzetesen lefoglalva az asztalt. Előző napon 2x telefonált az étteremből valaki, hogy nem tudnak a társaság részére külön számlát készíteni. Fizessünk egyben és majd osszuk el. Nem lehet kártyával fizetni! ! !