Zing Burger - Allee Budapest

Ambient Hotel Sikonda

Zing Burger - Allee Budapest vélemények

2082
Átlagos 2024. április 12.egyedül járt itt
Ezt a Zing Burgert úgy sikerült ma összehoznom, hogy krumplistésztára vágytam, mint jó magyar, és tudtam, hogy ha később megyek a piacra, akkor már elfogy, ma viszont direkt korán mentem, és mindenhol állt a hosszú sor, és a Főzelékvár meg be volt zárva. Nesze neked! Így aztán rosszkedvűen átlődörögtem az Alleeba, és törtem a fejem, hogy hol is voltam én itt régen?
Zing Burger - Allee Budapest - BelsőZing Burger - Allee Budapest - BelsőZing Burger - Allee Budapest - Étel/italZing Burger - Allee Budapest - BelsőZing Burger - Allee Budapest - BelsőZing Burger - Allee Budapest - Étel/ital
2082
2019. november 5.egyedül járt itt
Tulajdonképpen már készültem rá egy ideje, ma bementem valahová máshová, ott nem volt hely, hát átsétáltam ide. Itt meg volt hely bőven.