Zing Burger - Király60 Budapest

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Zing Burger - Király60 Budapest vélemények

2016. július 7.barátokkal járt itt
Addig készültünk az este betérni ide egy hambira, amíg bezárt a konyhájuk. Mi balgán azt hittük, amíg az ajtó nyitva, addig a burger is készül, hát nem. Sebaj, ha már itt vagyunk, nézzünk körül, igyunk egy sört. A hely nagy és tágas, gyakran fordul elő a flipper és egyszer a csocsó, amely jelen állapotában maximum némi gyermek játszadozásra alkalmas, pláne a 100 Ft-ért kapott 5 bogyó.
Kiváló 2016. május 27.a párjával járt itt
Szertetek ide betérni. Mindig van valami finomság. A srácok pont jól sütik át a húst, finomak a szószok. Én az Angus marhából készült burgereket szeretem a legjobban.
Külön öröm, hogy nem gagyi üccsik vannak. Szeretek itt kisérletezni, kortyolgatni.
Tök jó, hogy újabban a rendelést is kiviszik az asztalhoz, nem csak kiabálnak!
Jó szívvel ajánlom a gyorséttermek helyett!
Kiváló 2016. május 3.barátokkal járt itt
A Zing Burger-rel először 2 éve találkoztam, mikor felköltöztem Budapestre. Ez alatt a két év alatt -lévén, hogy nagy street food rajongó vagyok- volt szerencsém végig kóstolni fővárosunk legjobbnak mondott Burgereit. Az utóbbi egy évben -főleg annak köszönhetően, hogy hatalmas divat lett a street food kis hazánkban- számtalan jobbnál jobb vidéki étteremben is megfordultam.
Zing Burger - Király60 Budapest - EgyébZing Burger - Király60 Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 15.családjával járt itt
A párommal jártam itt és nagyon bejött nekünk a hely. Isteni hamburgereket lehet itt kapni, bár nincs sok féle. . Árban szerintem korrekt, hiszen nagyon jó minőségről beszélhetünk, viszont a kiszolgálás elég lassú volt.
Ami furcsa, hogy a női és férfi mosdó együtt van.
A sültk rumpli isteni és nem is drága.
Még egész biztos, hogy vissza fogunk térni ide. :)
Átlagos 2015. május 11.a párjával járt itt
Sok jót olvasva a helyről,a párommal kipróbáltuk.
Sokkal jobb, mint egy átlagos népszerű gyorsétterem.
Igazi hús, jó alapanyagok, tiszta igényes környezet.
Viszont ha akarnék sem tudnék jobbat mondani, a hamburgerről, mint hogy átlagos.
Nem azt a kirobbanó ízvilágot kaptam, amit vártam, de összességében nem rossz hamburgerező.
Átlagos 2015. február 24.egyedül járt itt
Bónuszbrigádos kuponnal ettem itt. A kedvezménnyel 1. 190 Ft-ért lehetett enni egy hamburger menüt, amelyben vagy Original vagy Barbecue burgert lehetett választani + egy pohár narancsos limonádé és egy adag sült krumpli. Az eredeti árat (1600 Ft) én sokallom, így mondjuk elmegy.
Zing Burger - Király60 Budapest - BelsőZing Burger - Király60 Budapest - Külső képZing Burger - Király60 Budapest - Külső képZing Burger - Király60 Budapest - Külső képZing Burger - Király60 Budapest - Külső képZing Burger - Király60 Budapest - Külső képZing Burger - Király60 Budapest - Külső képZing Burger - Király60 Budapest - BelsőZing Burger - Király60 Budapest - Étel/italZing Burger - Király60 Budapest - Étel/italZing Burger - Király60 Budapest - BelsőZing Burger - Király60 Budapest - BelsőZing Burger - Király60 Budapest - BelsőZing Burger - Király60 Budapest - BelsőZing Burger - Király60 Budapest - Külső kép
Kiváló 2015. február 4.a párjával járt itt
Egy ízletes burgerre vágytam... hát megkaptam. :)Nem egy hatalmas burger, viszont szerintem nagyon finom. Menüben, sültkrumplival 1600 Ft-ba kerül. A sültkrumpli is nagyon finom és érezhetően friss volt, pont kellemesen sós ízű!
A kiszolgálás kedves volt és gyors.
Ha arra járok, még biztosan betérek hozzájuk!