Zing Burger - Széll Kálmán tér Budapest

Pihentető Vital wellness napok
Hotel Vital Zalakaros

Zing Burger - Széll Kálmán tér Budapest vélemények

Átlagos 2020. január 31.barátokkal járt itt
Szerettem régebben a Zingeseket, de ez a Moszkva téri hely kiütötte nálam a biztosítékot. Iszonyú hideg van. Mintha arra rendelkeztek volna be, hogy elvidd a kaját, vagy beülj és sokat igyál a bárban. A kaja nem rossz, de mintha kisebbek lennének az adagok a régihez képest. Szóltak előre, hogy kb. negyedórát várni kell, ez OK, elfogadható.
2055
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 677 városban járt márFelfedező - 2210 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42154 feltöltött kép
2019. november 7.egyedül járt itt
Jól meg is lepődtem magamon, milyen sűrűn járok én mostanában Zing burgerbe, de régen ez nem lehetett, miután nem volt. Most meg pl. a múltkori jó tapasztalat azt súgta, hogy jöjjek be ide, amikor nyolc másik evőhely is volt a környezetében. Ez azért nagyobb barlang itt a Széll Kálmán téren, mint a múltkori, emlékeztem rá, hogy ott mit ettem, ma kértem egy másik nevűt, nagyon nagy különbség nem volt.
2019. július 15.egyedül járt itt
A Széll Kálmán téri ZING Burger már évek óta sikerrel működik, azóta nyitottak több újabb burgerezőt városszerte, de ez továbbra is nagy népszerűségnek örvend. Nagyon jó a megközelítése, forgalmas, kinti terasz nincs, viszont a belső kialakítása olyan, hogy a kinti zaj, forgalom egyáltalán nem zavaró.
Zing Burger - Széll Kálmán tér Budapest - BelsőZing Burger - Széll Kálmán tér Budapest - BelsőZing Burger - Széll Kálmán tér Budapest - BelsőZing Burger - Széll Kálmán tér Budapest - Étel/italZing Burger - Széll Kálmán tér Budapest - Étel/italZing Burger - Széll Kálmán tér Budapest - BelsőZing Burger - Széll Kálmán tér Budapest - Külső képZing Burger - Széll Kálmán tér Budapest - Külső képZing Burger - Széll Kálmán tér Budapest - Külső képZing Burger - Széll Kálmán tér Budapest - Külső képZing Burger - Széll Kálmán tér Budapest - Külső kép
2017. október 13.gyerekekkel járt itt
Több helyen is ettem már Zing burgert, ez a hely annyiban más, hogy egy bárban van kialakítva, napközben le lehet ülni az asztalokhoz. Általában sokan vannak, ezért kb. 15-20 percet is kell várni a hamburgerre, de megéri, mert finom, főleg Angus marhahúsból. A házi krumpli is nagyon jó, az édesburgonyát még nem kóstoltam.
Kiváló 2017. május 28.egyedül járt itt
Nem itt, hanem az Allee hátuljában lévő talponállónál próbáltam ki először a Zinget. Mivel még új voltam, meg is kérdeztem, hogy mit ajánlanának. Nem jöttek zavarba, hanem érdeklődtek az ízlésem felől. A BBQ jól hangzott meg persze az extra-féle marha, ha már ott vagyunk a plusz felár megéri a minőségi húsért. ÉS TÉNYLEG!
Zing Burger - Széll Kálmán tér Budapest - Étel/italZing Burger - Széll Kálmán tér Budapest - EgyébZing Burger - Széll Kálmán tér Budapest - Belső
2017. március 4.a párjával járt itt
Január elején ugrottunk be a Zingbe, mert több helyen is megjelent, hogy a rendkívül ritka wagyu marhából készült hamburgert is lehet kapni. Olvasva az erről írt gasztrocikkeket, még arra is gondoltam, lehet, hogy öltöny-nyakkendőt is kellene felvennem a látogatás alkalmából, olyan különlegességben lesz részem. . .
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25113 feltöltött kép
2016. szeptember 29.barátokkal járt itt
A Zing burgerrel az első találkozásunk pár éve volt, akkor igencsak darabosnak szétesőnek ítéltük a húst, bármennyire jó volt már akkor a hely sajtója. Utána ettünk e cégtől burgert a városligeti Sörfesztiválon ebben a hónapban, ez már sokkal jobb volt.
Zing Burger - Széll Kálmán tér Budapest - BelsőZing Burger - Széll Kálmán tér Budapest - Étel/italZing Burger - Széll Kálmán tér Budapest - Étel/italZing Burger - Széll Kálmán tér Budapest - Étel/italZing Burger - Széll Kálmán tér Budapest - Étel/italZing Burger - Széll Kálmán tér Budapest - Külső kép
2016. július 1.egyedül járt itt
Megrendelőre várva – és nem Godot ra - beugrottam gyorsan enni valamit, és mivel nem akartam az MC-be menni ezt választottam, gondolván valaki tud valamit, ha ilyen közelségben bele vág egy ilyen vállalkozásba. Az árakat nézve kicsit sokalltamsokaltam
,de amikor meg láttam, hogy Angus marhából készült hússal is lehet kérni bizonyos hamburgereket,na akkor már mindent értettem.