Zöld Kapu Vendéglő Budapest

Zöld Kapu Vendéglő Budapest
Zöld Kapu Vendéglő BudapestZöld Kapu Vendéglő Budapest
Zöld Kapu Vendéglő BudapestZöld Kapu Vendéglő Budapest

Zöld Kapu Vendéglő Budapest bemutatkozása

A Zöld Kapu Vendéglő egy Óbuda szívében található családi vendéglő, a kerület forma-, szín- és ízvilágával, téglás kerthelyiséggel, kockás abrosszal. Hazai alapokkal és sok-sok helyben kitalált étellel, télen csülökcsárda részleggel, aminek fogásai nyáron is rendelhetőek, csak előre kell szólni.

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.18-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Portobello Hotel Esztergom - Wellness pihenés félpanzióval
Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Zöld Kapu Vendéglő Budapest vélemények

Kiváló 2023. január 15.gyerekekkel járt itt
Évtizedek óta sikeresen működő, közkedvelt vendéglő Óbudán, amelynek fő specialitása a csülök. Évekkel ezelőtt jártunk már itt, most családi ebédre jöttünk össze. Előzetesen foglaltunk asztalt, valamint azt is javasolt előre jelezni a foglaláskor, ha csülköt szeretnénk enni. Nyáron a zöld kapu mögött egy kellemes kerthelyiség működik.
Zöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - Külső képZöld Kapu Vendéglő Budapest - Külső képZöld Kapu Vendéglő Budapest - Külső képZöld Kapu Vendéglő Budapest - Külső kép
Kiváló 2022. november 4.a párjával járt itt
Úgy döntöttünk, hogy Óbudán keressünk egy kisvendéglőt. A választás a Zöld Kapura esett. Hangulatos, "kockás abroszos" ki étterem, a panelházak mellett. Az ősz egy kellemes napját fogtuk ki, ezért a kerthelységben ültünk le, ami szinte tele volt vendéggel. A vidám, "jó fej" személyzet hibátlanul tette a dolgát.
Zöld Kapu Vendéglő Budapest - Étel/italZöld Kapu Vendéglő Budapest - Belső
Kiváló 2022. október 30.gyerekekkel járt itt
Minden látogatásunk alkalmával ebédelni mentünk. A fogadtatás rendelés felvétel és felszolgálást tanítani kellene. A rendelt ételek minősége, ízvilága, mennyisége minden igényt kielégít! Az étel adagok olyan mennyiséget tartalmaznak amit eddig soha nem sikerült elfogyasztani, mindig hoztunk haza még legalább egy főétkezésre való mennyiséget.
2076
Kiváló 2022. május 26.a párjával járt itt
A Kiscelli Múzeumból lefelé, felmerült a táplálkozás lehetősége, nos, némi kis bolyongás után, abszolút nem tudatosan, de a Szőlő utcában kötöttünk ki a Zöld kapu előtt. Nekem a Szőlő utca valami kegyetlen nevelőotthon volt, meg valami szoftvercég, meg magas, új házak, de semmiképpen sem egy földszintes óvilági vendéglő.
Zöld Kapu Vendéglő Budapest - Külső képZöld Kapu Vendéglő Budapest - BelsőZöld Kapu Vendéglő Budapest - Étel/italZöld Kapu Vendéglő Budapest - Étel/italZöld Kapu Vendéglő Budapest - EgyébZöld Kapu Vendéglő Budapest - BelsőZöld Kapu Vendéglő Budapest - BelsőZöld Kapu Vendéglő Budapest - BelsőZöld Kapu Vendéglő Budapest - MosdóZöld Kapu Vendéglő Budapest - MosdóZöld Kapu Vendéglő Budapest - BelsőZöld Kapu Vendéglő Budapest - Külső képZöld Kapu Vendéglő Budapest - Külső képZöld Kapu Vendéglő Budapest - Étel/ital
Kiváló 2021. október 21.családjával járt itt
Remek cseh sörök. Kitünő plinkák. Kedves személyzet,kivló konyha. Ha étterembe megyék csak ide jövője.
Kiváló 2020. február 3.családjával járt itt
Egy éve jártunk itt nagyobb társasággal, most ismét erre a helyre esett a választásunk. Bőséges a kínálat, figyelmesek a pincérek, bár vasárnap délután már kissé fáradtak voltak, ami érthető. Az ételek nagyon finomak voltak. Szerencsére időben sikerült asztalt foglalnunk, mert mindvégig telt ház volt. Ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2018. november 19.gyerekekkel járt itt
Mint olyan ember, aki Óbudán született, ott töltött több, mint 50 évet, számomra ez a hely alap és tükrözi a régi Óbudai idillt, hangulatot. Kockás abrosza, fa padjai a valós élethez igazodnak. Kicsit kemények, de éppen ezért ösztönzőleg hatnak az emberre. A konyha által kiadott fogások mennyeiek.
Kiváló 2018. március 6.a párjával járt itt
Kellemes hely, mindenkinek csak ajánlani tudom! Nem volt foglalásunk, mégis sikerült 2 főre asztalt kapnunk. Mi visszatérő vendégek vagyunk, így már ismernek minket. Ettől függetlenül korrekt volt a kiszolgálás és az ételek kinézete, minősége is. Ár-érték arány kiváló! Hatalmas adagok, különösen, ha csülköt választ az ember.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat
Kiváló 2017. november 22.gyerekekkel járt itt
Párommal és két nagy gyerekünkkel vacsorázni tértünk be az étterembe. Budapest közepén igazi vidéki hangulat fogadott. Méretes fa asztalok,fa padok,piros kockás abroszok,fehér falak. Később amikor az ételeket kihozták,azok is a régi finom ízeket,na meg az igazi magyaros mennyiségeket idézték.
Kiváló 2017. július 19.a párjával járt itt
Visszatero vendegek vagyunk. Tobbszor is voltunk itt telen-nyaron,kettesben,vagy tarsasaggal. Soha nem csalodtunk. A vendeglatas profi minden felvilagositast megkapunk. Figyelmes, udvarias gyors kiszolgalas. Az adagok oriasiak,az etelek izletesek a maradekot becsomagoljak. Nyaron a kerthelyseguk nagyon kellemes. Az ar-ertek arany kivalo. Mindenkinek csak ajanlani tudom.
Zöld Kapu Vendéglő Budapest a térképen
1034 BudapestSzőlő u. 42.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték
H-V
magyar