The Aquincum Hotel Budapest Budapest ★★★★★

The Aquincum Hotel Budapest Budapest
The Aquincum Hotel Budapest BudapestThe Aquincum Hotel Budapest Budapest
The Aquincum Hotel Budapest BudapestThe Aquincum Hotel Budapest Budapest

The Aquincum Hotel Budapest Budapest bemutatkozása

The Aquincum Hotel Budapest négycsillagos kényelmet, széleskörű konferencia-lehetőségeket, valamint egy csodálatos wellness-központ szolgáltatásait kínálja, összhangot teremtve üzlet és pihenés között.

4Szolgáltatás
2024.06.10-ig
Hotel Xavin Harkány

The Aquincum Hotel Budapest Budapest vélemények

2016. január 10.a párjával járt itt
Összességében jól éreztem magam, azonban a más ötcsillagos szállodákban tapasztaltakhoz képest pici csalódás ért, ez pedig az étkezéseknél történt. Az első nap vacsoránál derült ki, hogy a háromfogásos büfé vacsora a szálloda által összeállított leves/előétel-főétel-desszert kombináció.
Gyenge 2015. december 30.családjával járt itt
a színvonal nem éri el a három csillagost sem
nem férne ide a problémák sorozata,főleg az háborított fel,hogy a pincérek lenéztek minket és nem is törődtek velünk,az étel átlagos, a szoba silány,kényelmetlen,nem megyek többet ide az tuti
nem ajánlom senkinek
Kiváló 2015. november 29.a párjával járt itt
Elsősorban a szálloda elhelyezkedése miatt esett rá a választásunk. A Télness csomag szolgáltatásai pedig minden jóval elláttak bennünket. Az étterem és a wellness-részleg is megnyerte tetszésünket. A vacsora menűsor kínálata igényes, az ételek elkészítése és felszolgálása hibátlan volt.
Kiváló 2015. május 12.a párjával járt itt
Egy nagyon szép hétvégét töltöttünk ott párommal. A wellness részleggel
nagyon megvoltunk elégedve. A személyzet kedves és segítőkész volt. Bármilyen kérdéssel fordultunk hozzájuk. Az ételek nagyon finomak voltak. Mindent frissen készítenek. Mi az executive részen voltunk. Amihez külön recepció tartozik.
Kiváló 2014. december 15.a párjával járt itt
Hétvégi kikapcsolódásra érkeztünk a férjemmel a szállodába. Összességében csak pozitív élményben volt részünk. A személyzet profi és kedves, segítőkész. A wellness részleg tökéletes, tiszta, és hatalmas. A szoba tiszta, hibátlan, kényelmes ággyal. (Egyetlen megjegyzés: jó lenne a fürdőkádhoz zuhanyfüggöny).
2014. augusztus 12.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése jó,talán a hév zaja lehet zavaró reggeltől. Az ellátás átlagon felüli,a személyzet felkészült,bár pár dolgot egyeztetni kellett velük a csomag tartalmából. Gondolok itt a parkolásra és az egyszeri félpanziós étkezésre. A szobában lévő ágy matraca nagyon "süppedős",számomra ez nem volt pihentető.
Kiváló 2014. augusztus 11.a párjával járt itt
A hotelben alapvetően mindennel elégedettek voltunk. A szoba berendezése azonban kissé már régies, cserére szorulna. Az ágyak túl puhák, süppedősek, aki keményebb felülethez van szokva, annak az alvásnál problémát jelentenek. Az ellátás hibátlan, az ételek bőségesek és nagyon ízletesek, minden igényt kielégítenek.
Kiváló 2014. május 12.a párjával járt itt
A hotel egyike azon budapesti szállodáknak, amelynek valóban értékelhető wellness részlege van, réadásul igen impozáns kialakítású. Kevés vendég használta ott tartózkoásunkkor, így nagyon pihentető is volt a fürdőzésünk. A reggeli valóban bőséges volt, igazán széleskörű kínálattal büszkélkehetnek.
Kiváló 2014. május 9.egyedül járt itt
Nagyon jó választás volt a The Aquincum Hotel Budapest! Minden *-os 5 ös. Részletesebben: A személyzet udvarias volt, wellnessben barátságos segítőkész fogadtatás. Az éttermi fogadtatást tetőzték a rengeteg finomsággal. Tisztaság,kényelem szuper. Elhelyezkedésre is 5 pontot adok mert van nagy parkolója illetve garázsa.
2014. március 26.a párjával járt itt
Tetszett a Hotel igényes belső kialakítása, az általános tisztaság, a személyzet udvariassága, a kényelmes elhelyezés. Zavaró volt viszont a mosdónál tapasztalt dugulás (lassan folyt le a víz), a 24 órában hallható kb. 20 Hz-es infrahang (különösen éjszaka), továbbá az úszómedence egyik végén a túl sekély víz.