The Aquincum Hotel Budapest Budapest ★★★★★

The Aquincum Hotel Budapest Budapest
The Aquincum Hotel Budapest BudapestThe Aquincum Hotel Budapest Budapest
The Aquincum Hotel Budapest BudapestThe Aquincum Hotel Budapest Budapest

The Aquincum Hotel Budapest Budapest bemutatkozása

The Aquincum Hotel Budapest négycsillagos kényelmet, széleskörű konferencia-lehetőségeket, valamint egy csodálatos wellness-központ szolgáltatásait kínálja, összhangot teremtve üzlet és pihenés között.

4Szolgáltatás
2025.03.26-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre

The Aquincum Hotel Budapest Budapest vélemények

Kiváló 2021. október 22.a párjával járt itt
Nem szálló vendégek voltunk, csak a wellness részleget vettük igénybe. Gyönyörű helyszínen 2 termálmedence és egy úszómedence várja a kedves vendégeket. Emellett külön férfi és női finn szauna, illetve gőzszauna teszi teljessé a testi-lelki kikapcsolódást.
Kiváló 2020. október 1.a párjával járt itt
A hotel elhelyezkedése tökéletes sétához, főleg a téli időszakban, amikor vásárok is vannak a környéken. A személyzet kedves, mindenki barátságos és segítőkész. Reggel bőséges a választék a reggelinél, friss minden. A wellness klassz, de nagy negatívum, hogy bármikor jártunk itt, a jacuzzi sosem működött.
Kiváló 2020. július 9.a párjával járt itt
Többször is jártunk a hotelben, számunkra kedves hely. A személyzet átlagos, semmi extra, maga a hotel szép, tiszta, teljesen rendben van. A szoba kényelmes, tiszta, minden rendben van vele, nem elavult és nem is retro, látszik, hogy figyelnek rá. A wellness részleg nagyon klassz, szeretjük, bár amikor mi voltunk eddig még soha nem üzemelt a jacuzzi.
Kiváló 2019. január 30.a párjával járt itt
Másodszor jártunk a szállodában a férjemmel, ismét nem kellett csalódnunk. Nagyon jó helyen van, tiszta, a személyzet korrekt, profi és kedves. Mindenben segítőkészek, felkészültek. A szálloda wellness részlege profi, a medencék tiszták, bár egyetlen negatívumként értékelném a jacuzzit, ugyanis a 3 nap alatt míg ott voltunk egyszer sem működött, "műszaki hiba miatt".
2017. augusztus 23.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt, és mindig nagyon elégedettek voltunk. A gyógyvizes medencék szuperek, más ötcsillagos szállodában nincs is Budapesten gyógyvíz. A Wellnes-fittnes részleg is remek. Mindenütt nagy tisztaság van. SZépek a szobák, kedvesek az itt dolgozók. Remek az étterem, a reggeli pazar! !
Átlagos 2016. november 2.a párjával járt itt
Értek pozitív élmények is a 2 éjszakás ott tartózkodás alatt, de az 5* nem állja meg a helyét. Az összes 4*-os szálloda ahol eddig üdültünk, magasról túlszárnyalta a The Aquincum Hotel Budapestet. Negatívumok:
14:00-s check in: csúszott, nem volt kész a szoba. A szobánkban érkezéskor nem volt fürdőköpeny.
Szörnyű 2016. március 28.a párjával járt itt
Ez a hotel volt eddigi utazásaim legnagyobb csalódása! Már a parkolóba érve megkaptuk az első pofont,mivel óránként 360 ft. -ot,vagy "kedvezményes" napi 3. 600. - ft. -ot kértek el! Ez már okot adott egy keserű szájízzel való érkezésre. A recepcióra mentünk bejelentkezni fél kettőkor,de félre küldtek bennünket,hogy az új vendéggel csak kettő után foglalkoznak.
Átlagos 2016. március 20.a párjával járt itt
Francia ágyas szobát kértünk érkezésünkkor nem volt de kaptunk egyet de kár volt várni rá iszonyatosan kényelmetlen volt az ember mintha ülne a matracon úgy besüppedt alatta az előző szobánkban irtó kényelmes ágy volt igaz nem francia ágy. A tisztaság hagy némi kivetni valót maga után poros volt a szoba ágy mögötti bevont fejrész tetején állt a por vastagon, a kád koszos volt.
Kiváló 2016. március 19.a párjával járt itt
Az ittjartam. hu-h nyertünk egy 2 éjszakás szállást reggelivel együtt. Először pechesnek éreztem magam, hogy éppen egy budapesti szállodát sikerült megnyerni, hiszen mi is itt élünk a fővárosban, ráadásul korábban jártam is már ebben a hotelben szakmai továbbképzésen, de végül úgy döntöttünk, ha már így adódott, miért ne használnánk ki a lehetőséget.
The Aquincum Hotel Budapest Budapest - Külső képThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - VendéglátásThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - VendéglátásThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - Külső képThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - KörnyékThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - KörnyékThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - BelsőThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - SzobákThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - KörnyékThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - Külső képThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - Külső képThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - BelsőThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - BelsőThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - WellnessThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - WellnessThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - WellnessThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - VendéglátásThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - VendéglátásThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - BelsőThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - BelsőThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - SzobákThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - SzobákThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - SzobákThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - SzobákThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - Külső képThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - WellnessThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - BelsőThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - BelsőThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - Külső képThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - Külső képThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - Külső képThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - SzobákThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - BelsőThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - VendéglátásThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - VendéglátásThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - VendéglátásThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - VendéglátásThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - VendéglátásThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - BelsőThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - VendéglátásThe Aquincum Hotel Budapest Budapest - Külső kép
2016. március 16.a párjával járt itt
Számtalanszor jártunk már a szállodában. Azt vettük észre hogy főleg az utóbbi 1-2 évben a szinvonal kissé romlik. Ez főleg a konyhára érvényes. Korábban a rántotta is minőségi volt,a melegen tartott ételek sem hűltek ki hamar,bővebb volt a választék. A személyzet cserélődik, ez tükröződik a magatartásukban és ügyességükben.