Hotel Chesscom Budapest

Hotel Chesscom Budapest
Hotel Chesscom BudapestHotel Chesscom Budapest
Hotel Chesscom BudapestHotel Chesscom Budapest

Hotel Chesscom Budapest bemutatkozása

A Hotel Chesscom a városközpont és Ferihegyi reptér között található, mindössze 80 méterre a Kőbánya-Kispest metró állomástól, közlekedési szempontból kiváló helyen. A szálloda egész területén ingyenesen elérhető a vezeték nélküli Internet, és a vendégek számára ingyenes zárt parkolási lehetőség biztosított.

4Szolgáltatás
Pihentető hétköznapok
Thermal Panzió Igal

Hotel Chesscom Budapest vélemények

2016. november 9.gyerekekkel járt itt
Csak egy éjszakára tértünk be, amit nyugodt pihenéssel tudtunk tölteni. A szoba (4 ágyas + pótágy) ötünknek is elfogadható méretű volt. Kedves személyzet és megfelelő tisztaság fogadott bennünket. A svédasztalos reggeli korrekt volt. A lift egy kicsit szűkös, de ez nyilván az épület adottsága. Összességében egy kellemes és nyugodt éjszakát töltöttünk itt.
2016. június 5.a párjával járt itt
Egyszerű és nagyszerű. Egy éjszakát töltöttem a Hotelben, mely tökéletesen megfelelt esti pihenésként. Árban rendkívül emberbarát, reggelit nem igényeltem. A kétágyas szobához fürdőszoba járt, melyben tiszta törölközők - és mivel késő őszi időszak volt - kellemes meleg várt.
2015. április 21.egyedül járt itt
Esti étkezési lehetőség nehezen megoldható. Szobák,és a szálloda szép tiszta, a kiszolgálás kifogástalan! Parkolás még kisteherautóval is kifogástalan. A személyzet segítőkész, a szoba személyzet munkája kifogástalan. A reggeli bőséges, jo és bőséges a választék. Ajánlom mindenkinek, első sorban aki a munkáját végzi Budapesten.
Gyenge 2013. december 23.gyerekekkel járt itt
Pozitívum: jó helyen van és nem drága. negatívum: ha már vállalják a reggeliztetést (ami egyébként nagyon jó ötlet), kívánatos lenne azt tiszta asztaloknál, kúltúrált és higinéniai szabályok teljes betarása mellett biztosítnai elegendő személyzettel az étel időben történő szervírozását.
2013. október 14.gyerekekkel járt itt
Keveset voltunk, ahhoz hogy megfelelően, objektíven értékelhessünk. Biztosan oka van, de én Europában még nem tapasztaltam szállodát ahol előre kell fizetni, anélkül hogy a szobát /szolgáltatást/ látta volna a vendég ! Több éve Németországban élek, és talán én szoktam el tőle, de hiányoltam, a mosolyt és a köszönést.
Kiváló 2013. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
A szálloda elhelyezkedése, a szoba, a személyzet mind nagyon jó volt. Egyetlen negatívumot tudok felhozni, amin szerintem javítani kellene az a víznyomás. Fürdésnél és borotválkozásnál kissé kellemetlen volt, hogy a víz csak alig csordogált. Ezt leszámítva teljes mértékben elégedettek voltunk, és jövőre is biztosan ezt választjuk, amikor jövünk Magyarországra.
Kiváló 2013. augusztus 22.egyedül járt itt
Már nem először szálltam meg ebben a hotelben. Most is maximálisan elégedett voltam. Remek helyen van, közel a metróhoz, és pár méterre található a Köki terminál is, ami egy nagy bevásárlóközpont, adott a lehetőség vásárlásra, nézelődésre. A recepciósok mind nagyon kedvesek, segítőkészek.
2013. április 29.a párjával járt itt
Tetszett:
A Hotel jól megközelíthető mindenféle járművel, nagyon jó fekvésű, mindenhonnan messziről látszik. Szépen fel van újítva, modern lift, szép burkolat. Készséges és segítőkész volt a személyzet, a tisztaság is rendben volt. Bőséges volt a svédasztalos reggeli is.
Kiváló 2013. április 1.a párjával járt itt
Tetszett a szoba felszerelése az ágy kényelme, a tiszta fürdőszoba, a megfelelő személyzet. A mi igényeinket teljesen kielégítette. Sok helyen jártunk már az ország területén és ebben az árban ilyen szállást nem kaptunk. Nagyon megvoltunk elégedve.
2013. február 14.a párjával járt itt
A hotel Chesscom-ban töltött 5 éjszaka kellemes volt, a személyzet kedves, segítőkész , a hotel tiszta, bár a hűtőt nem használtuk mert rossz szaga volt! Meg voltunk elégedve az árral és a szobával is! Legközelebbi budapesti látogatásunk alkalmával is itt fogunk megszállni! A város minden része konnyen megkozelitheto a hoteltol.