Corinthia Hotel Budapest Budapest ★★★★★

Corinthia Hotel Budapest Budapest
Corinthia Hotel Budapest BudapestCorinthia Hotel Budapest Budapest
Corinthia Hotel Budapest BudapestCorinthia Hotel Budapest Budapest

Corinthia Hotel Budapest Budapest bemutatkozása

A Corinthia Hotel Budapest Magyarország ötcsillagos szállodái közül a legnagyobb és legkorszerűbb konferencia és kiállító központtal, valamint 414 luxus színvonalú szobával akár 2200 vendég számára is tökéletes helyszínt kínál rendkívüli társadalmi eseményekhez és konferenciákhoz egyaránt.

Hotel Aurum Hajdúszoboszló - Aurum napok
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Corinthia Hotel Budapest Budapest vélemények

Kiváló 2020. február 21.üzleti partnerrel járt itt
A Nashira Hotels nevében köszönjük azt a varázslatot, melyben Önöknél megszállva részesültünk. A személyzet figyelmes, kedves, segítőkész és rendkívül kellemes hangulatot varázsol. A hely szelleme magával ragadó.

Gratulálok, egyben a legjobbakat kívánom! :)

Tisztelettel:
A.Györki
Nashira Hotels, Németország
2016. november 27.kollégákkal járt itt
Szakmai rendezvényre kaptunk meghívást a Corinthia Hotelbe, amelyet hírből természetesen már ismertünk. Mivel a parkolás szinte lehetetlen a környéken, taxival mentünk, bár tömegközlekedéssel is könnyen elérhető a 4-6-os villamos vonalán. Belépve megkapó elegancia és luxus vesz körbe bennünket, csillog az arany, süppedősek a szőnyegek, kényelmes ülőalkalmatosságok a lobbiban.
Corinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - Külső képCorinthia Hotel Budapest Budapest - Külső képCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - VendéglátásCorinthia Hotel Budapest Budapest - VendéglátásCorinthia Hotel Budapest Budapest - VendéglátásCorinthia Hotel Budapest Budapest - VendéglátásCorinthia Hotel Budapest Budapest - VendéglátásCorinthia Hotel Budapest Budapest - VendéglátásCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - Külső képCorinthia Hotel Budapest Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Ahogy beléptem a hotelba , egy kicsit leeset az állam. Körbe néztem és arra gondoltam , hogy biztos jó helyre jöttem? ? De megnyugodva nyugtáztam ,hogy igen. Oda mentem a recepcióhoz , és nagyon kedvesen köszöntöttek. E közben nem birtam nem észre venni , hogy egy óriás mókus mászkál a halban. Megkaptam a szobám ,jött a londiner felkisért.
Kiváló 2013. november 20.kollégákkal járt itt
Bevallom mindig érdekelt, milyen is lehet egy ilyen "magasztos" Hotel, hát. . Högyeim és Uraim, azt kell mondanom meseszép. Persze az ára is, de üzleti úton voltunk és a cég fizette, (de a hitelkártyát azért elkérték, persze ez a szokványos protokól). A szoba hatalmas, beléptem és mintha otthon lennék ezt az érzetet sugalta,kellemes tisztaság illat -nem vegyszer,hanem olyan igazi tiszta illat.
Corinthia Hotel Budapest Budapest - SzobákCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - BelsőCorinthia Hotel Budapest Budapest - SzobákCorinthia Hotel Budapest Budapest - SzobákCorinthia Hotel Budapest Budapest - SzobákCorinthia Hotel Budapest Budapest - SzobákCorinthia Hotel Budapest Budapest - SzobákCorinthia Hotel Budapest Budapest - SzobákCorinthia Hotel Budapest Budapest - SzobákCorinthia Hotel Budapest Budapest - Belső