Danubius Hotel Flamenco Budapest ★★★★

Danubius Hotel Flamenco Budapest
Danubius Hotel Flamenco BudapestDanubius Hotel Flamenco Budapest
Danubius Hotel Flamenco BudapestDanubius Hotel Flamenco Budapest

Danubius Hotel Flamenco Budapest bemutatkozása

A Danubius Hotel Flamenco a Feneketlen-tó partján fekszik, kellemes budai zöldövezetben, csupán néhány buszmegállóra a belvárostól és a budai vártól. A négycsillagos szálloda hatalmas konferencia-rendezési kapacitással, színvonalas fitness-szolgáltatásokkal, valamint kényelmes szobákkal várja vendégeit.

Hotel Szieszta Sopron - Senior csomag fürdőbelépővel
2025.04.01-ig
Hotel Narád Park Mátraszentimre

Danubius Hotel Flamenco Budapest vélemények

Átlagos 2020. február 14.kollégákkal járt itt
Továbbképzésen jártam a szállodában, lehet, hogy épp ezért de a szoba eléggé retro volt. A fürdőben penészes falak, a kádon látszódott,hogy párszor már a zománcon próbáltak javítani. A képzésen kapott ebéd és vacsora felejtős volt- krumpli több variációban valamint a párolt csirke és párolt röfi húsi váltotta egymást- hozzátenném kevés is volt.
Kiváló 2018. augusztus 4.kollégákkal járt itt
Mivel csak továbbképzésen jártam a szállodában, így értékelésem csak néhány dologra terjed ki. Mindössze két negatívumot tudok a szállodával kapcsolatban említeni: az egyik az előtérben lévő bútorok kopottsága, a másik a konferenciatermek előtti folyosó nyomasztó belmagassága (inkább belalacsonysága).
2017. február 23.kollégákkal járt itt
A szálloda tipikus Danubius jellegű. A hall óriási, a személyzet kérésre mindenről tájékoztatott. Az ételek finomak. A szoba kényelmes, bár a bútorok kicsit régi színvilágúak. Ami negatívum az a túl erős "illat" belépéskor. Szinte menekültünk onnan.
2016. január 5.a párjával járt itt
Igazából azért választottam ezt a szállodát,hogy 1 éjszakát ott töltsünk a férjemmel,mert a közelben volt este egy koncert,amire szerettünk volna elmenni. A szálloda nagyon szép helyen van,belül szépen kivolt díszítve karácsony alkalmából. Vacsorát választani lehetett 3 fogást,elég nagy adagok voltak,és finom volt,a reggeli svédasztalos,nagyon bőséges választékkal.
Átlagos 2015. szeptember 7.kollégákkal járt itt
Egy hivatalos rendezvényen jártam a szállodában, ami kissé régies hangulatával a 80-as éveket idézi, ami akárhogy is számoljuk, már jó 30 évvel ezelőtti. A szálloda éttermének terasza is eléggé leharcolt, pedig szerintem az első benyomás, amit mondjuk egy buszról leszálló külföldi turistacsoport megpillant, eléggé fontos.
Danubius Hotel Flamenco Budapest - Külső képDanubius Hotel Flamenco Budapest - BelsőDanubius Hotel Flamenco Budapest - BelsőDanubius Hotel Flamenco Budapest - VendéglátásDanubius Hotel Flamenco Budapest - BelsőDanubius Hotel Flamenco Budapest - BelsőDanubius Hotel Flamenco Budapest - Külső képDanubius Hotel Flamenco Budapest - Külső képDanubius Hotel Flamenco Budapest - Külső képDanubius Hotel Flamenco Budapest - Külső képDanubius Hotel Flamenco Budapest - VendéglátásDanubius Hotel Flamenco Budapest - BelsőDanubius Hotel Flamenco Budapest - BelsőDanubius Hotel Flamenco Budapest - Külső képDanubius Hotel Flamenco Budapest - Külső képDanubius Hotel Flamenco Budapest - Külső képDanubius Hotel Flamenco Budapest - Külső képDanubius Hotel Flamenco Budapest - Külső képDanubius Hotel Flamenco Budapest - BelsőDanubius Hotel Flamenco Budapest - BelsőDanubius Hotel Flamenco Budapest - BelsőDanubius Hotel Flamenco Budapest - BelsőDanubius Hotel Flamenco Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 40 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. június 14.kollégákkal járt itt
Egy konferencia kapcsán jártam a szállodában. Szállást nem itt foglaltam, így tapasztalatom az étkezésekről, felszolgálásról, a bárról és az előadások kapcsán a konferencia termekről van. Közepes méretű konferencia lebonyolításához ideálisnak tűnt, több kisebb terem állt rendelkezésre a műhelyekhez.
Gyenge 2014. október 10.kollégákkal járt itt
Három napot volt balszerencsém eltölteni a szállodában, egy konferencia kapcsán. A hallba lépve igazi retro érzés fogott el. A 70-s évek hangulata köszönt vissza a szállodában. A személyzeten látszott a kötelező udvariasság, azonban nem voltak a helyzet magaslatán.
Kiváló 2014. június 13.egyedül járt itt
Először voltam a szálloda vendége. Abszolút pozitív véleményem van róla. A személyzet roppant udvarias, segítőkész. Nem tolakodó, nem közönséges. Csak jót tudok mondani róluk. Az étteremben kiváló vacsorát szolgáltak fel, bár ezt kicsit drágának találtam. A minőség azonban rendben volt. :) A szoba roppant kényelmes, tiszta volt.
Kiváló 2014. január 28.kollégákkal járt itt
A munkám miatt többször kellett a budai telephelyre jönnöm, legtöbbször egy hétre. Ilyenkor mindig itt szállok meg. Az első alkalmakkor a 6. emeleten volt szobám, abszolút elégedett voltam. A reggelihez sem kellett lemennem, odafenn szervírozták, a választék bőséges volt. Később a 2. emeletre foglaltam szobát, de ott sem tudok negatívumról beszámolni.
2014. január 22.kollégákkal járt itt
A szállással és az étkezéssel is meg voltam elégedve. Sokféle reggeli közül lehetett választani, mindig Megtaláltam, amit szerettem volna enni. A wellnes részt nem volt alkalmam kipróbálni. Az ebéddel is meg voltam elégedve. A személyzet kedves, figyelmes, és segítőkész. Tisztasággal sem volt semmi kifogásolni valóm. Mindenképpen ajánlom másoknak is.