Danubius Hotel Gellert Budapest ★★★★

Danubius Hotel Gellert Budapest
Danubius Hotel Gellert BudapestDanubius Hotel Gellert Budapest
Danubius Hotel Gellert BudapestDanubius Hotel Gellert Budapest

Danubius Hotel Gellert Budapest bemutatkozása

A Gellért Hegy lábánál, a Duna-part közvetlen közelében, festői környezetben fekvő négycsillagos Danubius Hotel Gellért Budapest egyik legismertebb patináns épületében található. A pesti belvárostól csak a szintén gyönyörű Szabadság-híd választja el.

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürdő - Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.01-ig
Art Hotel Zalakaros

Danubius Hotel Gellert Budapest vélemények

2020. október 27.a párjával járt itt
Patinás szálloda, kedves személyzet, kicsit retró berendezésű szoba, gyönyörű kilátással a Dunára. Ott tartózkodásunkkor nagyon kevesen voltunk a szállodában, mégis bőséges, választékos volt a reggeli. A vacsora menürendszerű volt, kissé szerényebb választási lehetőségekkel, de finom, bőséges volt az étel.
2019. január 6.kollégákkal járt itt
Gyermekkoromban főleg az uszoda és a meleg gyógyvíz miatt jártunk ide tavasszal meg nyáron, de most végre a szálláshelyet is kipróbálhattam. Sok minden még a múlt századot, vagy a szocialista időket idézi vissza, de azért szívesen ebédeltem itt. Utána még magára a hegyre is felmásztunk. Egyedül az orvosi kezelés nem tetszett a rendelőben. Hej, bárcsak már a hullámzó medence is működne.
Kiváló 2017. október 7.barátokkal járt itt
Egy wellness hétvégét töltöttünk ebben a szállodában. Gyönyörű szálloda,kedves személyzet. Maga az épület óriási,rengeteg vendég van,ami érthető is. Maga a látvány már megéri. Kicsit régimódi,de ettől függetlenül minden szuper. A reggelinél minden megtalálható ami csak kívánható,rengeteg választék,minőségi gyümölcslevek. A fürdő is nagyon szuper.
2016. augusztus 14.üzleti partnerrel járt itt
A Gellért a mi napig egy kicsit megőrizte a 60-70 évek hangulatát, amit megjegyzem imádnak a külföldi vendégek igaz az idősebb korosztály, de szinte mindíg 80-90% üzemelnek. Van „felújított” szoba is, de mindegyik „ új „ csak kicsit retrós, a szép és igényes retós. Kényelmes ágyak és fotelok, az asztal is impozáns a maga nemében.
Danubius Hotel Gellert Budapest - KörnyékDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - SzobákDanubius Hotel Gellert Budapest - SzobákDanubius Hotel Gellert Budapest - KörnyékDanubius Hotel Gellert Budapest - KörnyékDanubius Hotel Gellert Budapest - KörnyékDanubius Hotel Gellert Budapest - KörnyékDanubius Hotel Gellert Budapest - KörnyékDanubius Hotel Gellert Budapest - KörnyékDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - Külső képDanubius Hotel Gellert Budapest - SzobákDanubius Hotel Gellert Budapest - SzobákDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - Környék
Szörnyű 2016. június 9.gyerekekkel járt itt
Hatalmas csalódás volt, a lányomnak és férjének, akik anno december végén nászutas párként jártak a szállodában. Tekintve hogy Hollandiában laknak, most a 25. házassági évfordulójukra a szülőktől, a családtól ajándékba kapták, hogy az évfordulót a Gellértben ünnepeljék.
2015. október 24.a párjával járt itt
Az 1918-ban épült Gellért Hotel csodálatos szecessziós épületét nem kell bemutatni, hiszen régóta hozzátartozik a budai Duna-part látképéhez. Hasonlóképpen, a külön épületrészben lévő, de belülről átjárón megközelíthető Gellért Fürdőt is mindenki ismeri, még akkor is, ha esetleg soha nem járt benne.
Danubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - Külső képDanubius Hotel Gellert Budapest - Külső képDanubius Hotel Gellert Budapest - Külső képDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - EgyébDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - Külső képDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - Külső képDanubius Hotel Gellert Budapest - Külső képDanubius Hotel Gellert Budapest - Külső képDanubius Hotel Gellert Budapest - Külső képDanubius Hotel Gellert Budapest - Külső képDanubius Hotel Gellert Budapest - Külső képDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - Külső képDanubius Hotel Gellert Budapest - Külső képDanubius Hotel Gellert Budapest - Külső képDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - Külső képDanubius Hotel Gellert Budapest - Külső képDanubius Hotel Gellert Budapest - Külső képDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - Külső képDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - BelsőDanubius Hotel Gellert Budapest - Külső kép
2014. szeptember 3.családjával járt itt
Nagyon szép, kellemes hely, egyetlen dolog ami kicsit zavart a szálloda és furdorész kozotti megtett út, valamint a benti furdo résztol a bufék és mellékhelységek megkozelítése elég bonyodalmas, idosebb korosztály részére kifejezetten fárasztó,valamint a legtobb ember bolyongott :). Osszességében azonban elégedettek voltunk, sok élménnyel lettunk gazdagabbak.
Danubius Hotel Gellert Budapest - Külső kép
Gyenge 2013. október 28.a párjával járt itt
Nagy csalódást okozott az egy éjszakás tartózkodás a "Gellértben"
Az ablakok piszkosak voltak ugyan ez vonakodik a függönyökre, a padlószőnyeget is igen elhasználódottnak találtam, a TV készülék is még múltszázadbeli. A reggeli, főleg a melegített ételek nem friss benyomást keltettek.
2013. október 9.a párjával járt itt
A szálloda patináns. A személyzet készséges, szolgálatkész, udvarias. A lakosztály tágas, kényelmes. Kissé zavaró volt a TV-minősége.
Zavaró, hogy a szellőzés nem volt megoldott. Időnkénk kellemetlen szag volt a szállódában. A kilátás a szobából csodálatos és ez egyedivé teszi a szállodát.
Tisztelettel, köszönettel:
Dr. Grünberg Gabriel, CsAné
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 155 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2013. szeptember 19.csoporttal járt itt
Egy TÁMOP program keretében töltöttem el kétszer három napot a hotelben. Kíváncsi és boldog voltam, hogy a híres, patinás hotelben lehetek. Talán túl magasak voltak az elvárásaim, de szinte minden téren csalódtam. A közös terek, amik szem előtt vannak, szépek, tiszták, rendezettek.