Hotel Griff Budapest ★★★

Hotel Griff Budapest
Hotel Griff BudapestHotel Griff Budapest
Hotel Griff Budapest

Hotel Griff Budapest bemutatkozása

A Hotel Griff Budapest budai oldalán, kellemes környezettel, igényesen berendezett szobákkal, konferenciaközponttal és zárt parkolóval várja vendégeit. A szálloda a Kelenföldi Pályaudvartól és az M1/M7-es autópályától néhány percre helyezkedik el, a főváros központja és a Várnegyed tömegközlekedési eszközökkel is 15 perc alatt elérhető.

Hunguest Bük Bük, Bükfürdő - Senior ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Hotel Griff Budapest vélemények

2017. január 31. járt itt
Munkstársaimmal üzleti céllal szálltunk meg. Nem a kényelem volt az elsődleges szempopntunk, hanem a funkció. A tárgyaló termek jól használhatóak, a személyzet kedves és rugalmas volt. A szállás egyszerű, de tiszta. A szálloda fekvése ideális a vonattal érkezőknek, a belvárosba utazni kell ugyan, ha városnézéshez támad kedvünk, de a közlekedés ideális.
Átlagos 2016. május 17.kollégákkal járt itt
Egy konferencia alkalmával jártam itt, és elmondhatom, hogy annak tökéletesen megfelel, ugyanis a rendezvénytermek és az előcsarnokok, a személyzet igencsak megkönnyíti a szervezést. Szállás tekintetében sok vendéget tudnak fogadni - rengeteg szobájuk van, és közötte még négyágyasok is szerepelnek.
2015. augusztus 11.családjával járt itt
A szálloda nem a kényeztetésről híres, de az ágyak rettenetes kifeküdtek voltak. Az étterem korrekt, az ételek jók és a választék is megfelelő. A tisztaság rendben, a személyzet figyelmes. A recepciósra hirtelen rászabadult 5-6 be-kijelentkező és feszülten, de jól kezelte a helyzetet.
2014. június 5.a párjával járt itt
Kétszer töltöttünk itt hétvégét. Az épület könnyen megközelíthető, a Kelenföldi pályaudvartól néhány perc kényelmes sétával. A személyzet kedvessége, segítőkészsége jó irányba változott az első látogatásunkkor tapasztaltakhoz képest. Elismerés illeti azt a gesztust, amit a szobába készített tea, kávé jelentett. Ismét bizalmat szavazok a Hotelnek és ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2014. április 21.a párjával járt itt
Sokadszorra ismét ellátogattunk a Griff Hotelbe. Most éppen évfordulónk ünneplésének színhelyéül választottam egy romantikus csomagot, Páromnak meglepetésül. Nagyon jól sikerült, a meglepetés is, és a szállóban is teljes mértékben megtettek mindent annak érdekében, hogy a lehető legjobban sikerüljön a mi ünnepünk!
Kiváló 2014. április 20.a párjával járt itt
Jó helyen jó áron! Kellemes barátságos szálloda. Szép környezetben helyezkedik el,ingyenes parkolási lehetőséggel.Külön kiemelném a wellness részleget és a sportolási lehetőséget! Szauna, pezsgőfürdő ingyenes használata benne van a szobaárban. Tetszett a szobában a tea-kávé bekészítés.Csak ajánlani tudom!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 27.kollégákkal járt itt
3 napos tanfolyamra utaztunk és a Griffet választottuk szálláshelynek. Jól döntöttünk, könnyen megközelíthető, nagyon jó elhelyezkedésű a szálloda, a tömegközlekedés sűrű, de nem zavaró. Az autónk a szálloda előtti parkolóban ingyen parkolhatott.
Átlagos 2013. október 20.a párjával járt itt
A reggeli finom és változatos volt. Kivéve a péksüteményeket, melyek közt állott, több napos darab is található volt. A recepciósra többször várakozni kellett. Előfordult, hogy telefonálás közben, félmondatokat odabökve mondta el a tudnivalókat. Szerintem ez nem megengedhető egy középkategóriás szállodában.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. október 7.a párjával járt itt
A férjemmel egy éjszakát töltöttünk el a Hungest Hotel Griffben. Minden igényünket kielégítette, nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet nagyon kedves volt és segítőkész. A szoba megfelelő volt a célra, rendben volt. Az ételek finomak voltak, és nagy volt a választék. Amikor ott voltunk, pont egy esküvő volt.
Hotel Griff Budapest - Külső képHotel Griff Budapest - EgyébHotel Griff Budapest - Szobák
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2013. április 25.kollégákkal járt itt
A munkahelyem itt szállásolt el. Kellemes hotel, leszámítva a recepciósokat. Megérkezésünkkor volt egy kis félreértés, de nem a hotel hibájából. Sajnos a későbbiekben érzékeltették, hogy mi "munkások" vagyunk, nem kezeltek egyformán a szimpla hotelvendégekkel. Az egyik recepcs hölgy szinte kidobott a hotelből minket, pedig még érvényes volt a foglalásunk.