Danubius Health Spa Resort Helia Budapest ★★★★

Danubius Health Spa Resort Helia Budapest
1133 Budapest, Kárpát u. 62-64.

Danubius Health Spa Resort Helia Budapest a térképen

Danubius Health Spa Resort Helia Budapest értékelése:

3. helyezett a 399 budapesti szállás közül

Danubius Health Spa Resort Helia Budapest bemutatkozása

A Danubius Health Spa Resort Hélia négycsillagos szolgáltatásokkal vár felüdülni vágyókat, konferenciára érkezőket és turistákat egyaránt. A szálloda épülete a pesti Duna-parton helyezkedik el, szép kilátást nyújtva a Margitszigetre és a budai hegyekre.

Danubius Health Spa Resort Helia Budapest képei

Danubius Health Spa Resort Helia Budapest

Danubius Health Spa Resort Helia Budapest vélemények

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 21.
5 eszakat voltunk a szalodaba egy hazasparral egyut. Nagyon elveztuk a szaloda altal nyujtok szolgaltatasokat. A spa reszleg nagyon kellemes kikapcsolodast nyujt,tiszta es mindeg szivejes a fogadtatas. A regeli kiados es valtozatos volt. A szoba kenyelmes es tiszta. A recepcional is a szemejzet kedves es elozekeny.

2016. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. november 28.
A szálloda igazi kikapcsolódást nyújt. Minden a vendégért van. A kiszolgálás, ellátás és nem beszélve a gyógyvizes medencékről is. Csak ajánlani tudom. Igaz szebb környéket is eltudnék képzelni,,tulajdonképpen inkább azoknak javasolnám ,akik csak pihenni vágynak,mert minden messze van, gyalogosan nehéz eljutni bárhova is, meg sötétben én nem is sétálnék a környéken

2016. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 26.
2016. 02. 19-21 között ismételten meglátogattuk kedvesemmel a szállodát de most kicsit többen voltunk. Sógorom 40 éves volt tegnap és a kicsit előre hoztuk az ünneplést a 6 hónapos kisbabájukat is magunkkal vittük aki a medence vizét is kipróbálta első alkalommal úszott nagy medencében. A szálloda dolgozói megint ki tettek magukért.

2015. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. október 19.
Céges rendezvényen voltam itt többször is. Korrekt konferenciahotel. Bőséges reggeli, tiszta szobák, este pedig le lehet menni pihenni a (viszonylag nagy) wellnessbe. A környék nem szép, és nem is érdekes (gyakorlatilag egy lakótelepen van), ezt valamelyest ellensúlyozza a Duna-panoráma, már ha arra néző szobát kapunk. A metrómegállóig sokat kell gyalogolni.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Karácsonyra kaptuk ajándékba a két éjszakás lehetőséget. Sajnos "ez a szállodai nagyüzem" csalódást okozott. (Szerencsére van több összehasonlítási alapom! ) Személytelen, a vendéggel keveset törődő, színvonaltalan. A reggeli átlagos, a kiszolgáló személyzet lassú, kedvetlen, a vendégek "zavarják". A wellness kitűnő, bár egy szolgáltatást sem ajánlanak!

2014. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. december 3.
Párommal 3 éjszakát töltöttünk el a szállodában, mely szívemnek különösen kedves, hiszen a XIII. kerületben nőttem fel. . . nagyon kellemes, hangulatos, tiszta kis szoba, kedves személyzettel. A wellness részben az úszómedencén kívül mindkét víz kellemesen meleg, ami nekünk a legfontosabb. A pezsgőfürdő hatalmas méretű.

2014. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. december 1.
Csak egy napot töltöttünk a szállodában, de már ez is nagyon pihentető, felüdítő volt. A szálloda wellness részlege nagyon kellemes meglepetéssel szolgált, ekkora úszómedencével, termál és jakuzzi fürdővel kevés szálloda büszkélkedhet. A budai oldalra és a Margitszigetre néző panoráma még a ködös időben is elkápráztató volt.

2036 hasznos szavazat
52091 feltöltött fotó
ZigZag TOP szállásértékelő
ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2014. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. október 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A 13. kerület csendes részén található ez a minden kényelemmel felszerelt szálloda. Szép park veszi körbe. Céges csapatépítésen jártunk itt. A parkolás a szálloda előtti zárt parkolóban ingyenes volt számunkra. A szobák egy része a Dunára (superior), a többi a parkra néz (standard). A szerencsés Dunára nézők valóban csodálatos panorámában gyönyörködhetnek.

Mobilról küldte. | 2014. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. július 27.
A szálloda elhelyezkedése nagyon szép. A szoba kilátása a Dunára nézett. Az ételek ízletesek voltak és sokféle. A szemelyzet segitokesz.

2013. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 16.
A szoba tiszta volt, de nem túl nagy a mérete.
A wellness rész nagyon jó, több medence áll rendelkezésre, különböző hőfokkal. Szauna használat a szállással együtt ingyenesen igénybe vehető. Finn és gőz szauna van, megfelelő állapotban, reggel felfűtve.
Az étteremben kínált ételek jók voltak.

Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.840 - 11.603,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
The Aquincum Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 31.169 - 43.082,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.344,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
City Hotel Unió
Akár 1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.27-ig
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 9.956 - 11.092,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Ibis Budapest Centrum
2 nap/1 éjszaka 10.225 - 12.045,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.906,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.344,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
Érvényes: 2019.10.31-ig
Aquaworld Resort Budapest
3 nap/2 éjszaka 27.900 - 31.000,- Ft/fő/éj között;tartamára Szaunavilág használattal, az Oriental Spa Wellness-és Fitneszközpontjának korlátlan használata (relaxációs medence kerti kiúszó résszel, mandala-medence), a szálloda szaunáinak korlátlan használata, a szálloda fitnesztermének korlátlan használata, fürdőköpeny bekészítés a szobában, korlátlan vezeték nélküli internet-hozzáférés a szálloda egész területén (Wi-Fi), ingyenes szabadtéri parkolás, idegenforgalmi adó., parkolással
Érvényes: 2019.12.31-ig
2019.07.01. - 2019.08.19.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Veresegyház
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Vital Hotel Nautis Gárdony
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)

BudapestX