Petneházy Club Hotel Budapest ★★★

Petneházy Club Hotel Budapest
Petneházy Club Hotel BudapestPetneházy Club Hotel Budapest
Petneházy Club Hotel BudapestPetneházy Club Hotel Budapest

Petneházy Club Hotel Budapest bemutatkozása

A Petneházy Club Hotel Budapest II. kerületében, zöldövezeti környezetben található. Az épületkomplexum faházakat és szállodai szobákat egyaránt kínál.
Figyelem! A Petneházy Club Hotel kizárólag rendezvényeknek biztosít helyszínt, magánvendégeket nem fogadnak!

Hotel Karos Spa Zalakaros - Élmény, mosoly, kikapcsolódás
Élmény, mosoly, kikapcsolódás
2025.12.29-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Petneházy Club Hotel Budapest vélemények

Átlagos 2019. október 28.a párjával járt itt
Csak ismételni tudnám a többi értékelőt. . . . miszerint szuper helyen közel mégis távol a város zajától szép környezetben stb. . . . nagyszerű faházak szaunával, jó levegő csend. Takarítás. . . . Szaunás faházat foglaltunk, ami nagyon tetszett is, de szerintem az ágynemű cseréjén kívül (legalábbis úgy látszott hogy tiszta volt, mondjuk legyen úgy) hónapok óta nem volt takarítva.
Kiváló 2019. július 27.csoporttal járt itt
Hivatalosan még Budapest közigazgatási határán belül található, de annyira messze esik a belvárostól, mintha már vidéken lennénk. Madárcsicsergős, jó, friss levegőjű üdülőhely, rengeteg zöld területtel, Budakeszi és Nagykovácsi között.
Petneházy Club Hotel Budapest - Külső képPetneházy Club Hotel Budapest - Külső képPetneházy Club Hotel Budapest - Külső képPetneházy Club Hotel Budapest - Medence/kertPetneházy Club Hotel Budapest - Medence/kertPetneházy Club Hotel Budapest - Külső képPetneházy Club Hotel Budapest - Medence/kertPetneházy Club Hotel Budapest - Medence/kertPetneházy Club Hotel Budapest - WellnessPetneházy Club Hotel Budapest - Medence/kertPetneházy Club Hotel Budapest - Külső képPetneházy Club Hotel Budapest - Külső képPetneházy Club Hotel Budapest - Medence/kertPetneházy Club Hotel Budapest - Medence/kertPetneházy Club Hotel Budapest - Külső képPetneházy Club Hotel Budapest - Külső képPetneházy Club Hotel Budapest - Külső képPetneházy Club Hotel Budapest - Külső képPetneházy Club Hotel Budapest - BelsőPetneházy Club Hotel Budapest - BelsőPetneházy Club Hotel Budapest - EgyébPetneházy Club Hotel Budapest - EgyébPetneházy Club Hotel Budapest - EgyébPetneházy Club Hotel Budapest - Medence/kertPetneházy Club Hotel Budapest - EgyébPetneházy Club Hotel Budapest - EgyébPetneházy Club Hotel Budapest - BelsőPetneházy Club Hotel Budapest - Medence/kertPetneházy Club Hotel Budapest - Külső kép
Kiváló 2019. január 13.a párjával járt itt
Szilveszter előtt érkeztünk pár nappal a Petneházy Club Hotelbe, a szoba minden igénynek megfelelt, a fedett uszoda kellemes hőfokú, úszásra kiváló, a reggeli nagy választékú minden szempontból megfelelő, a szilveszteri program és vacsora kiváló és bőséges!!!
Átlagos 2019. január 2.a párjával járt itt
Ha teltház van,és most az volt,nagyon zsúfolt az úszómedence és a szauna. A szilveszteri vacsorához szép volt a terítés,nagyon finomak voltak az ételek. Kár, hogy
a korlátlan italfogyasztást nem tudtam kihasználni,mert csak száraz italok voltak. Badár úr előtt le a kalappal.
2018. december 29.gyerekekkel járt itt
A haz hideg, fütes ejszaka nem müködött, viszont recseg, ropog, nem igazan lehet aludni. Recepcion a szemelyzet nagyon kedves. Az etterem gyönyörü. Az ettermi felszolgalok közül az egyik borzasztoan arrogans, nehez felfogasu, modortalan. A hely csodaszep, fahazak nagyon hangulatosak, uszoda szep, nehany hajszarito lenne meg szükseges az uszoda öltözöbe. Kutyabarat hely, ami nagyon pozitiv. Wifi szuper gyor es mindenhonnan elerhetö.
2018. január 10.gyerekekkel járt itt
Elhelyezkedése sajnos nagyon kint van a városból, ha esküvőnek választja az ember. Amúgy emiatt jobb a levegője.
Konyhája átlagos, nem tipikus esküvői menüvel. Gyereketetőszék van, dekoráció megoldható.
Játszótér a kertben, medence mellett. Napágyak is vannak. A szállóvendégek nem keverednek az esküvői meghívottakkal, akkora a területi eloszlása.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Gyenge 2017. február 2.a párjával járt itt
Természetesen a címben szereplő "ajándék lónak ne nézd a fogát! " kifejezés nem a mi drága és kedves barátainkra vonatkozik, akiktől nászajándékként kaptunk egy éjszakát az "Édes Romantika" keretein belül itt, a Petneházy Club Hotelben! . . . Ők ezt igazán nem tudhatták . . .
Petneházy Club Hotel Budapest - Külső képPetneházy Club Hotel Budapest - Külső képPetneházy Club Hotel Budapest - EgyébPetneházy Club Hotel Budapest - BelsőPetneházy Club Hotel Budapest - BelsőPetneházy Club Hotel Budapest - Külső kép
Átlagos 2015. július 14.a párjával járt itt
3 nap 2 éjszakát töltöttem itt el párommal, ezen a csodálatos fekvésü nyugodt helyen. A szoba berendezése kissé kopottas volt, viszont nagyon tiszta. A személyzet barátságos. A wellness részleg kicsi, a kinti medencében hideg a víz, de mi mégis jól éreztük magunkat. Az étterem nagyon stilusos, és még jól is főznek, az ételeket nagyon gusztusosan tálalják fel.
Petneházy Club Hotel válasza
Tisztelt Vendégünk!
Nagyon szépen köszönjük a pozitív értékelést. Bízunk benne, hogy hamarosan ismét vendégül láthatjuk Önöket.

Üdvözlettel,

Simon Barbara
szállodavezető
2015. július 21., Simon Barbara, igazgató
Gyenge 2015. május 27.családjával járt itt
4 nap 3 éjszakát töltöttünk a hotelban félpanziós ellátással. Az éttermet leszámítva, a főépületben minden kopott és rozoga. Az ajánlatadásuk nem egyértelmű. Többszöri telfonos és e-mailes egyeztetés után derültek ki, hogy mit tartalmaz a félpanzió, ami a helyszínen máshogy alakult: első nap felsorolták az egyébként is szűk étlapról, hogy mit nem választhatunk és mi fogyott el.
Kiváló 2015. március 29.a párjával járt itt
3 nap 2 éjszakát töltöttünk el a párommal március végén. Egy internetes oldalon nyertem a pihenést, és ezt a hotelt választottam. Nem bántam meg, nagyon tetszett a csendes környék, a jó levegő. Igaz, nem sok vendég volt, mert sajnos elég rossz idő volt. Az apartman szoba tiszta volt, még főztünk is egy nap.
Petneházy Club Hotel Budapest - SzobákPetneházy Club Hotel Budapest - SzobákPetneházy Club Hotel Budapest - WellnessPetneházy Club Hotel Budapest - BelsőPetneházy Club Hotel Budapest - Külső képPetneházy Club Hotel Budapest - Külső képPetneházy Club Hotel Budapest - Szobák