4,3

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Vadvirág Csárda Bük, Bükfürdő vélemények

Kiváló 2022. augusztus 15.barátokkal járt itt
Finom bőséges vacsora,kedves felszólalás,remek muzsika,finom borok csak ajánlani tudom mindenkinek
Kiváló 2020. október 27.barátokkal járt itt
Kirándulásunk alkalmával betértünk ide is. Az étlapok mostanában sajnos kicsit le lettek butítva mostanában,szinte mindenhol ami ugye érthető. Nem csalódtunk, házias ízek, kiváló leves, nagy adagok, aranyos, gyors kiszolgálás. Kevesen voltak,-igaz hétköznap volt-, nem kell részleteznem hogy miért. Ajánlom mindenkinek az éttermet! Ha tehetjük visszatérünk!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. április 14.a párjával járt itt
2019. 04. 12-én tértünk be az étterembe,sok jót hallottunk róla a fürdőben a többi vendégtől. Őszintén megvallva nem csalódtunk. Erőlevest rendeltem Krúdy módra. A levest kis bográcsban hozták,és tele volt zöldséggel,tésztával volt benne hús és amit máshol nem tapasztaltam még velős csont is.
Vadvirág Csárda Bük, Bükfürdő - Étel/italVadvirág Csárda Bük, Bükfürdő - Étel/italVadvirág Csárda Bük, Bükfürdő - Étel/italVadvirág Csárda Bük, Bükfürdő - Étel/ital
Gyenge 2018. május 19.a párjával járt itt
Zenés helyet kerestünk este Bükfürdőn, ezt ajánlotta a szállodánk recepciósa. Kár volt. A zene - már ha szólt - szintetizátor volt, és elég gyenge. A pincér jópofizott egy asztallal, nagy nehezen odajött hozzánk. Kimért bort kértünk, vöröset, egy idő után ki is hozta, de olyan meleg volt, langyos, kb 25 fokos.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. október 9.barátokkal járt itt
Péntek este megfáradva tértünk be egy ismerősünk ajánlására az étterembe,rendesek voltak,mivel foglalásunk nem volt, azért kaptunk asztalt,de rengeteget kellett várni már arra is,hogy a pincér felvegye a rendelést. Ha jól emlékszem 4 pincér pörgött, szerintem 30 főnél több nem volt, és így is rengeteget kellett várnunk.
Kiváló 2017. május 1. járt itt
Az apartmanhoz közel volt ahol megszalltunk, nagyon szep hely tenyleg gyönyörü fa butorzattal, nagyon szep a terasz is, csak sajnos meg nem lehetett kint ülni. Setaltunk a parommal es hangulatos zene szürödött ki, igy hat bementünk. Kedves pincerek fogadtak bennünket, igaz nem vacsoraztunk mert mar tul voltunk rajta, hangulatos szamokat jatszott a zenesz, es meg tancoltunk is.
2015. december 5.a párjával járt itt
A fürdő közelében levő tiszta, kellemes, hangulatos hely élőzenével. A faragott tömör fa asztalok és székek az otthonosság, melegség érzetét sugározzák.
Az ételek ízletesek voltak, az adagok nagyok.
A pincérek és az árak is barátságosak. A kiszolgálás gyors.
Összességében jól éreztük magunkat, másoknak is ajánljuk. Bükfürdőn járva a vendéglőt nem érdemes kihagyni.
2015. november 22.a párjával járt itt
Már többször voltunk az étteremben és mindig az összes rendelt étel kitűnő volt. A párommal elmentünk "liba-kacsa" kajára emlékeztünk tavaly is isteni finom volt. Hát az idén ez nem jött össze teljesen. A sült kacsa szeletek kissé "angolosra" sikerültek, de a választott étel íze összességében jó volt !