Bajor Panzió Aparthotel Bük, Bükfürdő

Bajor Panzió Aparthotel Bük, Bükfürdő
Bajor Panzió Aparthotel Bük, BükfürdőBajor Panzió Aparthotel Bük, Bükfürdő
Bajor Panzió Aparthotel Bük, BükfürdőBajor Panzió Aparthotel Bük, Bükfürdő

Bajor Panzió Aparthotel Bük, Bükfürdő bemutatkozása

A Bajor Panzió Aparthotel 2003-ban épült Bük centrumában. Vendégeit kényelmes szobákkal és apartmanokkal, őrzött parkolóval, kerti medencével, sportolási lehetőségekkel és egészségmegőrző programokkal várja. Az 1500 méterre található Gyógy- és Termálfürdő megközelíthető autóbusszal vagy kisvonattal, amelynek megállója a panziótól csupán 100 méter távolságra van.

A Bajor Panzió Aparthotel legnépszerűbb csomagjai

Bajor Panzió Aparthotel Bük, Bükfürdő - Augusztus 20. (min. 1 éj)
Augusztus 20.
08.15-20.
Bajor Panzió Aparthotel Bük, Bükfürdő - Pünkösd (min. 1 éj)
Hotel Vital Zalakaros - Vital wellness
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Bajor Panzió Aparthotel Bük, Bükfürdő vélemények

Kiváló 2023. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
A recepciós üdvözlő limonádéval várt bennünket. Volt jakuzzi és kinti medence. A kerékpárt ingyen lehetett használni. A Szállásvadászaton rendeltem meg a szállást, ahol az volt írva ha ott rendelem meg ingyenes jakuzzi használatot kapunk, helyette ingyen kinti medence használatot kaptunk a jakuzzi 2 órára 8000 forint volt.
Gyenge 2020. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
A képek alapján szép minden, de a valóság mást mutat. Elsősorban az ingyenes kerékpár és a medence miatt döntöttünk a szállás mellett. A medence koszos, a jakuzzit 1 napig nem lehetett használni, aztán meg állandóan telt házas volt. A szaunáról abszolut nem tájékoztattak bennünket, tehát ezt is kihagytuk.
Kiváló 2020. augusztus 10.a párjával járt itt
Nagyon jó éreztük magunkat a reggeli nagyon finom és kiadós volt a szobák nagyon tiszták és rendezettek voltak a személyzet udvariasak és aranyosak.Összességében minden rendben volt.Köszönünk szépen mindent!
Gyenge 2019. július 8.a párjával járt itt
A szobában (mi esetünkben a 16-os) elhelyezett ágy alvásra, pihenésre teljes mértékben alkalmatlan volt. Minden levegővételnél recsegett és hatalmas lyuk volt a matracban. A mosdókagyló törött volt, igénytelen javítással oldották meg. A szobában volt klímaberendezés, mely külön térítéssel volt igénybe vehető.
Kiváló 2019. március 31.a párjával járt itt
Három napot töltöttünk itt. Nagyon jól éreztük magunkat. Most voltunk itt először, de úgy fogadtak, mintha régi barátok lennénk. Mindenhol tisztaság illata volt. Nemrég kiderült étkezési problémámat is diszkréten kezelték és maximálisan élvezhettem én is az étkezéseket. Az ott dolgozó fiatal ember kedves, udvarias segítő kész volt. Remélem még vissza tudunk menni.
Kiváló 2019. március 25.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk el három napot! Szállásközvetítő oldalon [moderálva - a szerk. ] foglaltunk. Korrekt, kedves fogadtatás, csodálatos szobát kaptunk. 7. -est. Ami udvar fele nézett. Jo volt madárcsicsergésre ébredni. Szoba csodálatos, tisztaság mindenhol. Az étteremben kedves fiatalember fogadott és szolgált ki bennünket.
Átlagos 2018. július 23.a párjával járt itt
Nagy csalódás , sötét helyezkedésű szobák, Csatlakoznèk az előttem szóló úrhoz, Tisztaság: fekete hosszú hajszàlak a fürdőkádban, koszos agyora kifeküdt matracok, koszos padló , 5 éjszaka alatt egyszer sem volt takarítva ,
Bajor Panzió Aparthotel válasza
Tisztelt Rettenet vendég . Melyik szobában tetszett lenni? Minden szobánk dél nyugati fekvésű,és ebből adódóan nagyon világos. Minden nap személyesen ellenőrizzük a kis takarításokat.
2018. augusztus 1., Tóth Attila, tulajdonos
Kiváló 2018. június 24.a párjával járt itt
A hotel családias hangulatú,és a központban helyezkedik el.A kiszolgálás és a tisztaság kiváló.Az étterem része jelenleg nem működik ember hiány miatt,de ez nem probléma mivel központi helyen helyezkedik el,és a környékén több étterem is található.
Bajor Panzió Aparthotel válasza
Kedves János!

Köszönjük szépen az értékelését! Bármikor várjuk vissza Önöket szeretettel :)
Jelenleg már az éttermünk is üzemel, így már messze sem kell menni, ha egy finom ebédet vagy vacsorát szeretnének!

2018. június 28., Bencsik Brigitta, Bajor Panzió Aparthotel
Kiváló 2018. június 9.a párjával járt itt
Május utolsó hetében kellemes 4 éjszakás pihenéssel telt ezen a szálláshelyen. Ár-érték arányban nagyon jó lehetőségnek tűnt, és az is volt, nem csalódtunk. A szoba kényelmesen tágas, egyedüli hiányossága, azon kívül, hogy mindennel fel volt szerelve,kicsi volt a hűtőszekrény és mélyhűtőrésze nem volt.
Átlagos 2017. november 20.a párjával járt itt
A szálláshelyről mindennütt csak jókat olvastam 8,6 pontot kapott egy neves szállás bemutató oldalon és az egyik évben a 100 étterem közé került országos viszonylatban.
Bajor Panzió Aparthotel Bük, Bükfürdő a térképen
9737 Bük, BükfürdőGyurácz u. 6/a.
2000
• szabadtéri úszómedence • pezsgőfürdő • infraszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 3000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség