Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő ★★★

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő
Hunguest Hotel Répce Bük, BükfürdőHunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő
Hunguest Hotel Répce Bük, BükfürdőHunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő bemutatkozása

Az Európa-hírű gyógyvízzel rendelkező Bükfürdő Nyugat-Magyarország kedvelt üdülőterülete, Soprontól 50 kilométerre, a fővárostól 220 kilométerre, mintegy 2,5 óra távolságra található. A Hunguest Hotel Répce gyönyörű zöld környezetben várja vendégeit, az árnyas fák pihentető környezetbe hívogatnak.

Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő vélemények

Kiváló 2022. március 26.barátokkal járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom.Egy évbe kétszer elmegyünk .Kedves személyzete és híres gyógyvize mindig feltölt hónapokra
Gyenge 2019. november 18.a párjával járt itt
A múlt század közepéből itt rekedt hotel. Kiváló adottságú és pótolhatatlan az a tény, hogy fürdőköpenyben átsétálhat az ember a városi gyógyfürdőbe. Ezzel azonban nem áll arányban a hotel lerobbant állapota. Az ablakkeretek olyan állapotban vannak, hogy csoda, nem estek
még ki.
Átlagos 2019. október 26.a párjával járt itt
A szálloda elég lerobbant állapotban van.
Az étkeztetés a korábbiakhoz képest minőségileg romlott és az étel választék gyenge, de a minősége megfelelő.
A fürdőköpeny bérleti díját magasnak tartom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 121 feltöltött kép
Kiváló 2019. október 16.barátokkal járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk el a szállodában. A személyzet kedves, segítőkész. A szoba tiszta volt. A wellness részleg nem üzemelt, de helyette a testvér szálloda wellness részlegét lehetett használni, ahová egy zárt folyosón lehetett átjutni. Félpanziós ellátásban volt részünk. Bőséges reggeli és vacsora kínálat várt bennünket.
Hunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő - VendéglátásHunguest Hotel Répce Bük, Bükfürdő - Vendéglátás
2019. augusztus 5.a párjával járt itt
A szobára ráférne egy teljes felújítás. A személyzet minden tagja kedves, barátságos és segítőkész. Reggeli és vacsora tökéletes, választékos és finom. Tisztaság is tökéletes. A hotel meghívott minket délben egy kerti partira, jól esett. Este zene a lobbiban. A személyzet mindenre figyelt. Szívesen ajánlanám másoknak is.
Kiváló 2019. július 22.a párjával járt itt
Igaz, a száloda már nem új. Ki figyelmes látja mit lehetne már javítani, de minden müködik hibátlanul. Alkalmazottak iparkodnak minden kívánságot teljesíteni. Konyha kitünö! Nem szokásom mindent dicsérni, inkáb keresem mit lehetne javítani, de itt nem lehet máshogy mondani, mind ahogy mondtam! Egyetlen kis kifogás - WIFI gyenge volt- de ez nem komoly baj.
Gyenge 2019. július 16.a párjával járt itt
A 3 csillagosnak hirdetett szállástól 2 csillagot el kellene venni az állapota miatt a harmadukat pedig a személyzet nem tudása és hozzáállása miatt. Sajnos a nyaralást ide szerveztük így megpróbálom a környékét bejárva jól érezni magam és másutt megkajálni. Senkinek sem ajánlom. Nagyon drága a semmiért.
Átlagos 2019. április 26.a párjával járt itt
Retro stílus.
Sok felújítást igényel.
Ár érték aránya az átlagos állapothoz képest drága.
A jó, hogy folyosó köti össze a fűrdővel, ami kiváló volt.
2018. október 24.a párjával járt itt
Idősebb házaspár vagyunk. Férjemnek és Nekem is minden igényünket kielégítő volt minden. Kiemelném az étkeztetést, azon belül a kínálatot, a személyzet gyors és szolgálatkész kiszolgálását. Jó volt, hogy használhattuk a wellnest, mivel nekem nem ajánlott a termálvíz. Férjem a gyógyvízben pihent.
Kiváló 2018. október 21.barátokkal járt itt
Két éjszakát töltöttünk el a szállodában. A recepciónál kellemes meglepetés várt ránk, mivel többszörös visszatérő vendégek voltunk,a szoba helyett apartmant kaptunk ugyanazért az árért. Nekünk nagyon tetszik, hogy közvetlen átjárás van a szálloda és a fürdő közt, így rossz idő esetén is egy fürdőköntösben lehet közlekedni.