Fekete Kos Fogadó Bükkzsérc ★★★

Fekete Kos Fogadó Bükkzsérc
Fekete Kos Fogadó BükkzsércFekete Kos Fogadó Bükkzsérc
Fekete Kos Fogadó BükkzsércFekete Kos Fogadó Bükkzsérc

Fekete Kos Fogadó Bükkzsérc bemutatkozása

Engedje meg, hogy bemutassam fogadónkat, a Fekete Kos Fogadót, mely Bükkzsércen, a Bükk hegység lábánál kínál lehetőséget a kikapcsolódni vagy szórakozni vágyóknak, a túra szerelmeseinek és még sok egyéb más érdekes programnak is. A környék híres friss levegőjéről és az itt élő emberek vendégszeretetéről.

Oxigén Family Hotel Noszvaj - Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Oxigén Family Hotel Noszvaj
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Fekete Kos Fogadó Bükkzsérc vélemények

Kiváló 2015. november 2.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes csendes vidéki környezet. Ideális hely. Minden megvan ami szükséges,hogy jól érezd magad. Kedvesség, tisztaság, csend,wellness,hegyek,kilátó,finom ételek,boros pincék, mindig szívből mosolygó kedves arcok és kedves kiszolgálás. Ennyi pont elég hogy jól érezd magad. A többi rajtad múlik.
Fekete Kos Fogadó Bükkzsérc - Külső képFekete Kos Fogadó Bükkzsérc - Külső képFekete Kos Fogadó Bükkzsérc - Egyéb
Kiváló 2015. május 21.családjával járt itt
Az esküvőnket tartottuk a Fogadòban, ahol mindenki nagyon kedves és segìtőkész volt az első pilanattòl. A szervezéssel kapcsolatban mindenben segìtséget kaptunk, és rengeteg kedves meglepetést tartogattak szàmunkra. A dìszìtéssel, az ételekkel, az odafigyeléssel nagyon elégedettek voltunk. Csendes, csodaszép kis falu, kedves helyiekkel.
Kiváló 2014. augusztus 31.a párjával járt itt
Augusztusban jártunk ott a párommal. Nagyon jól éreztük magunkat, finomak voltak az ételek, nagyon aranyos volt mindenki, segítőkész és naprakész. Nagyon jó volt a szoba, tisztaság volt, rend és csend. Imádtuk az ottlétet és a társaságot. Csak jót tudunk mondani, amihez ez a hely kevés. Köszönjük, hogy ott lehettünk Anett és András
Átlagos 2014. június 5.családjával járt itt
Gyereknapi hétvégén voltunk itt, ami egy átlagos hétvégéhez képest kimerült annyiban, hogy 10-20 percig aszfalt krétázhattak a gyerekek az udvarok, a szülők pedig kaptak lufit felfújni. A szoba mérete megfelelő volt, a felszerelése teljes volt, a fürdőszoba nekem kicsit szűkös. Az ételek mennyisége bőséges, a választék viszont nagyon szegényes.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2013. augusztus 19.családjával járt itt
Kedves barátságos személyzet, családias fogadtatás. Aki egyszerű, de nyugodt hétvégére vágyik az itt megleli, ugyanakkor semmiben nem szenved hiányt, enni, inni, pancsolni, kikapcsolódni tökéletesen lehet. Számos programlehetőséget is találni a környéken, ha valaki egy kis mozgalmat is szeretne csempészni a pihenésbe pl. Eger (Egri várjátékok), Bogács. . .
Kiváló 2013. július 18.a párjával járt itt
Bükkzsérc egy nyugodt, csendes falú a Bükki Nemzeti Park szélén. A Fekete Kos Fogadó személyzete kedves, udvarias, minden tekintetben a vendék kívánságát lesi, és kényelmét szolgálja. A közelben és kissé távolabb számos kirándulóhely (Lillafüred, Szalajka völgy) és gyógyfürdő (Bogács, Mezőkövesdi Zsóry fürdő, Egerszalók)is található.