Csikó Csárda Cák

Ensana Thermal Sárvár

Csikó Csárda Cák vélemények

2055
Gyenge 2022. május 23.a párjával járt itt
Autózás Szombathely, Velem, Kőszeg vidékén, jó, jó, de hol eszünk, és hirtelen előállt ez a csárda. Nem volt az agyamban, nem készültem ré, egyszer csak ott volt. Jó, hát akkor netovább, itt van ez. Viszonylag sok autó ált a parkolóban, ez részben rossz jel, nincs bent hely vagy sokat kell várni, de lehet jó jel is, íme, milyen népszerű ez, akkor biztos jó is!
Csikó Csárda Cák - Külső képCsikó Csárda Cák - Külső képCsikó Csárda Cák - Étel/italCsikó Csárda Cák - Étlap/itallapCsikó Csárda Cák - Étlap/itallap
2019. július 11.családjával járt itt
Bele olvastam az elöző értékelésekbe. Nagyon meg oszlanak a vélemények. De azzal tisztában kell lenni,hogy ez egy útszéli kiskocsma a falu mellet. Mi négyen ebédeltünk és szakácsként az a véleményem,hogy árban és minöségben elfogadhattó. Vannak drágább éttermek ahol a kockás abrosz már a retró desing és a fél liter limcsi 1ezres.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2018. június 22.a párjával járt itt
Aki a címből arra következtet, hogy azért rövid, mert villámgyors a kiszolgálás, nagyot téved. . . Az ételekre "átlagos" minősítést adtam, mert többször jártunk itt, és megfelelt a minőség. De most más történt. A parkolóban 4-5 autó, hétköznap. . . ebédidőben. meleg volt, nem ültünk le a"fapados"terszon, inkább bent, ill.
Szörnyű 2018. június 7.gyerekekkel járt itt
1 hónappal ezelőtt voltunk családi születésnapi rendezvény alkalmából. Előre mindent telefonon és személyesen is megbeszéltünk a főnökkel aki egyben felszolgáló is! Nem akartunk a sörpados helyen lenni, ezért a benti éttermi részre kértünk asztalfoglalást. A megbeszéltek ellenére nem azt kaptuk, hanem a sörpados helyet.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. május 9. járt itt
Eltelt egy év, újra Cákon. A faluban más lehetőség nem is lévén egyszerű a választás. És a tapasztalatunk szerint nem is rossz. Most sem volt az. Az étel finom, a pincérek készségesek, az árak elfogadhatóak. A padok persze nem a legjobb ülőalkalmatosságok, de magunk választottuk a majdnem szabad levegőn.
Szörnyű 2018. április 20.a párjával járt itt
1 hete voltam a csárdában, és az étlapról kértem volna egy hagymás rostélyost. Ez nem volt az étlapon, helyette ajánlották HAGYMÁS HÁTSZÍNT SÜLT BURGONYÁVAL, mondva, hogy ugyan az mint a hagymás rostélyos. EHETETLEN RÁGÓS HÚS VOLT! ! ! Az életben nem volt hátszín, valamilyen olcsó, öreg főtt marhahús volt.
Kiváló 2018. április 6.barátokkal járt itt
Meghívásra, ismerősökkel voltunk itt, már nem először. Korábban családdal (gyerekekkel) jártunk itt. Korábban a teraszon ebédeltünk (ami közben félig zárt lett), most pedig bent vacsoráztunk. Ebédnél tele volt az étterem. A kiszolgálás mindkét esetben gyors, az ételek bőségesek és finomak voltak. Az árak barátságosak. A napokban újra megyünk :-) Ajánlom mindenkinek!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. szeptember 10.barátokkal járt itt
Hétköznap délben jutottunk el ezen kiváló hangulatú étterembe. A felülről és három oldalról zárt teraszon foglaltunk helyet. Ugyan csak padok voltak, rajtuk valami szőnyegszerű ronggyal, mégsem éreztem kényelmetlennek. A rongy kétes tisztaságú volt. Rajtunk kívül egy kisebb társaság fogyasztotta épp betevőjét.
Kiváló 2017. július 12.a párjával járt itt
Egy pár nap alatt kétszer voltunk itt. Mivel Cákon volt szállás, onnan egy rövid sétával el lehet érni az út menti csárdát. Így gyalogosan már lehetőségem nyílt inni egy sört,sajnos azonban még mindig csak Sopronit mérnek. Az étel minden alkalommal finom, és szeretem a cáki apró pecsenyét, mint helyi specialitást.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2017. július 6.barátokkal járt itt
Nekünk tetszett. Olvastam hogy a pincér udvariatlan, és az elején valóban "morcosnak" tűnt, de semmi probléma nem volt. Nagy volt a forgalom, sok a válogatós vendég. . . de a végén még mosolygott is :) 12 fős társasággal voltunk, teljesen érthető, hogy néha vannak kisebb fennakadások, vagy tévesztések, de semmi olyan, amit ne lehetne egy kedves mosollyal intézni.