Arizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd

Egy éjszakás kaland
Hotel Stáció Vecsés

Arizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd vélemények

Szörnyű 2016. július 14.családjával járt itt
Elkövettük azt a hibát, hogy beültünk, mert éhesek voltunk. Megkaptuk a pincérnőtől az étlapot (ami egybe volt az itallappal) és először innivalót kértünk, illetve szerettünk volna kérni. Az itallapon felsorolt borok és sörök közül semmit sem tudott adni a pincérnő (pedig az elmondása alapján friss volt az itallap).
2015. szeptember 26., kollégákkal járt itt
Az Arizonáról előzetesen azt mondták a helyi munkatársaink, hogy klassz hely, jó a konyha, de szerintük elég drága. Az első 2 megállapítással én is egyet tudok érteni, de árban szerintem korrekt, én nem találtam drágának, persze az is kérdés, hogy mi a viszonyítási alap.
Arizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - Külső képArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - Külső képArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - Külső képArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - BelsőArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - BelsőArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - MosdóArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - BelsőArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - Étel/italArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - Étel/italArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - Étlap/itallapArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - Külső képArizona Pizzéria és Hamburgéria Cegléd - Külső kép
2015. augusztus 13., csoporttal járt itt
Évek óta járok ide, Cegléd központi terén van. Kellemes beülős hely, baráti társaságok kedvelt helyszíne. A pizzájuk nagyon finom, a csirkemájas pizza vagy a gyros pizza a kedvencem. A legdrágább pizza a városban, de megéri. A hamburgereiről is nevezetes a hely, óriási buciban hagyományos hamburger uborkával és nagyon sok tejföllel.
Kiváló 2015. február 9.egyedül járt itt
A városban a legfinomabb és a legnagyobb hamburger itt kapható, széles választékban. A pizzájuk minősége és választási lehetősége széles körű. A hely varázsát a visszafogottság jellemzi és a nem túl nagy zaj, aminek köszönhetően kellemesen lehet elfogyasztani a megrendelt ételt és közben még beszélgetni is lehet.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. szeptember 14.barátokkal járt itt
Baráti társaságban kettős születésnap ünneplésére gyűltünk össze. A helyet minden helyi lakos ismeri, szinte nincs olyan ember a városban,aki ne rendelt volna innen pizzát. Barátságos belső berendezése és a nagy árnyékolt terasz minden időjárásban kellemes étkezési lehetőséget nyújt.
Kiváló 2014. július 1.a párjával járt itt
Ez egy pizzéria a város közepén. Nagyon jó hely, kellemes terasszal, és Cegléden szinte egyedülálló módon nagyon figyelnek a vendégre. Még szinte magad alá sem húztad a széket, már ott van a pincér, hogy köszönjön és kezedbe nyomja az étlapot. :)
Mindenre figyelnek, ha elfogyott az italod, akkor szinte láthatatlanul újra ott vannak, hogy megtudják fogyasztasz-e még.