Imregi Vendéglő Cegléd

2024.08.30-ig
Bagolyvár Inárcs

Imregi Vendéglő Cegléd vélemények

Átlagos 2018. április 3.a párjával járt itt
Vsárnapi napon voltunk, így kicsit nagyobb volt a forgalom, amire számítottunk is, így előtte foglaltunk asztalt. Az étlapon szereplő fogások nagyon meggyőzőek, gondolkodóba estem, hogy végül melyiket válasszam, mert több tetszetős is szerepelt. Az ételre elfogadható volt az idő, amit várnunk kellett, kb 20 percet.
Szörnyű 2018. március 6.barátokkal járt itt
Bementunk a barataimmal ahol tobb mint 2 orat vartunk a kajara , hidegen jott ki, plusz amit kertem ,nem is azt hoztak ki ! ! ! A kenyer peneszes volt,Tisztasagra undorito a kanal a villa piszkos volt, a kiszolgalo mint egy elo halott hulyenek nezi a vendeget , kertem aszaltszilvas csirket amibol hianyzott az aszaltszilva amit egybol jeleztem majd bevitt egybol es a szamlabol ezt kompenzaljuk es ugy hozta vissza becsomagolva az etelt hogy kozotte volt az aszaltszilva o allitotta volt benne aszaltszilva ami [moderálva - a szerk.
2017. október 22.a párjával járt itt
Ajánlás alapján mentünk erre a helyre,de nem bántuk meg. Kevés idő telt el a rendeléstől a kiszolgálásig. Finom és bőséges adagot kaptunk a feleségem és én is. És finom házias ízek voltak. Az étterem mellett a parkolás is egyszerű. Csak ajánlani tudom bárkinek.
Kiváló 2016. január 24.családjával járt itt
Hangulatos,családias hely,nagyon jól főznek,udvarias kiszolgálás,szeretjük! Parkolás jol megoldott,wifi is van,kisebb rendezvényekre is kitűnő ( a nagyobbakra pedig ott van az Imregi Rendezvényház) Korábban is sokat jártam náluk,sőt a karácsonyi halászlét is ők főzték nekem.
Átlagos 2015. szeptember 12., kollégákkal járt itt
Nagyobb társasággal voltunk itt egy péntek este. Sajnos rántott libamájat rendeltem. Még soha nem ettem panírozva és mivel a csirke ill sertésmáj finom rántva, kíváncsi voltam. Nem volt jó ötlet. A panír brutálisan vastag és a zsírt teljesen magába zárja. A sütés ezen módja miatt az egész zavaróan zsíros és zsír ízű marad belül.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2015. augusztus 27.a párjával járt itt
Az interneten olvasva változatosnak tűnt az étterem étlapja, és elfogadhatóknak az árai. Kibattyogtunk tehát a pusztulatba a városközpontból. Az egész személyzet az ételhordóval menüért érkező törzsvendégek körül ugrált. Rólunk elfelejtkeztek. A levest jó sokára hozták. Az italokat - külön felszólításra - még később.
Kiváló 2014. július 2., üzleti partnerrel járt itt
Tradicionális magyar konyha családi üzemeltetésben, mesterszakácsok által. Évtizedek óta ugyanazt a kiváló minőséget nyújtják mind a'la carte, mind a napi menüben. Akár üzleti ebédre, akár Családi rendezvényre, de akár party service jelleggel elvitelre/kiszállítva is bizonyítottak már és sosem csalódtunk Bennük! Szakképzett felszolgálás, bőséges adagok!
Kiváló 2014. július 1.a párjával járt itt
Csak ajánlani tudom mindenkinek, nagyon finom ételek, bőséges adagok megfizethető árakon. Igazi MAGYAR Vendéglő ;)
Kiváló 2014. június 30.a párjával járt itt
Itt mindig csaladias a legkor, es mas ettermekkel szemben igen nagy a tisztasag. A pincerek oda figyelnek az emberre, az adagok elegge nagyok, es mindig finomak.
Szörnyű 2013. október 27.családjával járt itt
Évekkel ezelőtt több alkalommal is kellemes emlékekkel távoztam a vendéglőből, így bátran indulam ebédelni családommal. Az udvariatlan és barátságtalan fogadtatást követően az éhségérzetünk is megszűnt . Így egy kávé elfogyasztását követően megköszöntük a "szíves vendéglátást" és hamar odébb álltunk.