Lipóti Pékség & Kávézó Cegléd

Bagolyvár Inárcs - Napi árak félpanziós ellátással
2024.08.30-ig
Bagolyvár Inárcs

Lipóti Pékség & Kávézó Cegléd vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25113 feltöltött kép
Kiváló 2020. szeptember 6.egyedül járt itt
Három év után ismét betértem a ceglédi Lipótiba. Nem volt konkrét szándékom, általában a pillanatnyi ihlet határozza meg, hogy ebben a pékségben mit kérek, mert a legtöbb termékük igényes és finom. Itt ráadásul tartanak felvágottakat is, meg zsírt. Előbbinek 6000 forint kilója (konkrétabban a lókolbász például 5900, a snack kolbász 6200), utóbbinak 1600.
Lipóti Pékség & Kávézó Cegléd - Külső képLipóti Pékség & Kávézó Cegléd - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó Cegléd - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó Cegléd - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó Cegléd - Külső képLipóti Pékség & Kávézó Cegléd - Külső képLipóti Pékség & Kávézó Cegléd - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó Cegléd - Étel/ital
Kiváló 2019. június 9.egyedül járt itt
DEndre látogatásához képest annyi változás történt a Lipóti Pékség háza táján, hogy az épület külső homlokzata már nem fehér, hanem mohazöld színű festés kapott. A Kossuth Ferenc utca elején lévő saroképületben helyet kapott pékség kínálata elég széles, természetesen a Lipóti termékkínálat mellett a Kemenes sütik is kaphatóak.
Lipóti Pékség & Kávézó Cegléd - Külső képLipóti Pékség & Kávézó Cegléd - Külső képLipóti Pékség & Kávézó Cegléd - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó Cegléd - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó Cegléd - Étel/italLipóti Pékség & Kávézó Cegléd - Étel/ital
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Átlagos 2018. augusztus 25.a párjával járt itt
Szombat reggel 8 körül jártunk itt. A választék nagyon gyenge volt, szinte semmi péksütemény. A vizes zsemle meg a nosztalgia kifli nevű kifli drága.
Kiváló 2017. január 25.egyedül járt itt
Érdekes tesztkérdés egy cukrászda vagy pékség megítélésében, hogy lehet-e fotózni. Erre a normális válasz az, hogy „persze”, de ezt aránylag kevés helyen halljuk. A tipikus az, hogy „mi célból? ”. De a konkrét „nem” sem ritka. S van, ahol rászólnak az emberre, mint például az „A table” nevű helyen Retek utcai kirendeltségén.