Catherine's Cottages Csákberény

Catherine's Cottages Csákberény
Catherine's Cottages CsákberényCatherine's Cottages Csákberény
Catherine's Cottages CsákberényCatherine's Cottages Csákberény

4Szolgáltatás
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant Fehérvárcsurgó - Előrefizetési kedvezmény reggelivel
Előrefizetési kedvezmény reggelivel
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Catherine's Cottages Csákberény vélemények

Átlagos 2017. július 22.gyerekekkel járt itt
Szép hangulatos szőlő birtok, gondosan ápolt virágokkal fákkal, elszórtan, vendégházzá alakított régi préshazákkal, úszó medencékkel, kedves személyzettel. A házak javarészt szép, régi, de igen kényelmetlen bútorokkal. Dézsában zuhanyozni, felfordított "szőlő puttony"-ban fogat mosni, erőltetett, nekem ez nem jön be.
Catherine's Cottages Csákberény - Külső kép
Kiváló 2017. június 14.a párjával járt itt
Egyedi, különleges hangulatú szálláshely medencékkel. Kis présházak teljes felújítással. Tökéletes egy romantikus pihenéshez.
Kiváló 2017. május 17.családjával járt itt
Csákberény egy csendes kis falu a Móri borvidéken, a Vértes lábánál. A legközelebbi nagyváros, Székesfehérvár kb. fél órás autóút innen. A falu határából gesztenyefasorral szegélyezett egysávos út vezet Csókakő felé, az Orondi szőlőhegy mentén.
Catherine's Cottages Csákberény - Külső képCatherine's Cottages Csákberény - Medence/kertCatherine's Cottages Csákberény - BelsőCatherine's Cottages Csákberény - SzobákCatherine's Cottages Csákberény - SzobákCatherine's Cottages Csákberény - BelsőCatherine's Cottages Csákberény - SzobákCatherine's Cottages Csákberény - Külső képCatherine's Cottages Csákberény - Külső képCatherine's Cottages Csákberény - Külső képCatherine's Cottages Csákberény - Külső képCatherine's Cottages Csákberény - Külső képCatherine's Cottages Csákberény - Külső képCatherine's Cottages Csákberény - Külső képCatherine's Cottages Csákberény - Külső képCatherine's Cottages Csákberény - Külső képCatherine's Cottages Csákberény - Medence/kert