Tenkes Csárda Csarnóta

Tenkes Csárda Csarnóta
Tenkes Csárda CsarnótaTenkes Csárda Csarnóta
Tenkes Csárda CsarnótaTenkes Csárda Csarnóta

Tenkes Csárda Csarnóta bemutatkozása

Pécs és Harkány között, Csarnóta község büszkesége a Tenkes Csárda.
Az ország egyik legnépszerűbb magyar csárdája várja vendégeit hagyományos, hazai ízekre épülő konyhájával, villányi borokkal és a messze híres magyar vendégszeretettel!

Mandula Wellness Apartmanház Harkány - Kedvező ajánlat
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Tenkes Csárda Csarnóta vélemények

Kiváló 2022. december 3.családjával járt itt
Nagyszerű kiszolgálás és barátságos légkör. Az ételek nagyon finomak voltak, az árak is rendben voltak.
Kiváló 2022. október 31.barátokkal járt itt
Ízig-vérig magyar ez a Tenkes csárda jelmondata, amit komolyan is vesznek. A falakon népi tárgyak, a Himnusz merített papíron, magyar címer. Emellett téglapadló, gerendás mennyezet, vályogfalat imitáló vakolat, a két terem között ablak, szőttes függöny, köcsögök, tányérok, karikár ostor, kulacs, fokhagymafűzérek, paprikafűzérek cseppet sem zsúfolt, hanem ízléses elrendezésben.
Tenkes Csárda Csarnóta - EgyébTenkes Csárda Csarnóta - EgyébTenkes Csárda Csarnóta - EgyébTenkes Csárda Csarnóta - EgyébTenkes Csárda Csarnóta - EgyébTenkes Csárda Csarnóta - EgyébTenkes Csárda Csarnóta - EgyébTenkes Csárda Csarnóta - EgyébTenkes Csárda Csarnóta - EgyébTenkes Csárda Csarnóta - EgyébTenkes Csárda Csarnóta - EgyébTenkes Csárda Csarnóta - EgyébTenkes Csárda Csarnóta - EgyébTenkes Csárda Csarnóta - EgyébTenkes Csárda Csarnóta - EgyébTenkes Csárda Csarnóta - Külső képTenkes Csárda Csarnóta - Étel/italTenkes Csárda Csarnóta - Belső
Kiváló 2022. október 13.a párjával járt itt
Csak ajánlani tudom! Ha erre jártok mindenképpen próbáljátok ki! Átutazóban voltunk és a Csárdára esett a választásunk, de egyáltalán nem bántuk meg! Köszönjük a finom ételeket és a parádés kiszolgálást!
2022. október 8.a párjával járt itt
Ajánlás alapján kerestük fel a helyet.
Nagyon rendezett benyomást keltő csárda.
A felszolgálás kifogástalan volt.
A felszolgált ételek közül a halászlé erősen el volt sózva. A csípős paprika sajnos nem volt csípős.
A többi étel rendkívül bőséges, figyelmesen tálalt és igazán ízletes volt.
Szörnyű 2022. augusztus 13.barátokkal járt itt
Nagyon rossz vlaszts szörnyű telek, szörnyű kiszolgls,.A budapesti rakkkal vetekedő limond árak amit , mindennek nevezhetünk. Sok limondénak nem. Senkinek nem ajnlom.
Kiváló 2022. május 30.a párjával járt itt
Nagyon kedves személyzet!
Minőségi és elegáns hely, rendkívül hangulatos!
Párom születésnapja volt azonnal teljesítették a kérésem .. az ételek nagyon finomak voltak.
Környék legjobb helye!
Tenkes Csárda Csarnóta - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2022. május 16.barátokkal járt itt
QA csárdában 3 csésze baleset, 1 túrós suszter és 3 üdítőt kértem. 16 ezer forint volt ez a semmi. A balesetben 2 mócsing és3 galuska volt, bab nem volt egyikben sem. Folyamatosan kergették a lényeket. A felszolgálók udvariasak voltak, de a hely borzalmas. Ezután kerülöm.***********************
Kiváló 2019. november 19.gyerekekkel járt itt
Egy harkányi wellnessre érkeztünk, ez a csárda pedig épp útba esett, nosza térjünk be. Egy kisebb vadaspark, játszótér terül el az étterem mellett, kislányunk rögtön feltalálta magát. A játszótéren érdekes jelenet szemtanúi voltunk, volt ott egyebek mellett egy olyan kis rugós, mű - liba, amin hintázni szoktak a gyerekek.
Kiváló 2019. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Siklósról hazafelé tértünk be egy késői ebédre a gyerekekkel. Anno még a születésük előtt jártunk itt utoljára. Szinte "semmi" sem változott ugyanaz a kedvesség, profizmus, minőség és persze a frissen sütött kukoricás kenyér, amiből a biztonság kedvéért hoztunk is haza párat. A gyerekek nagyon jól érezték magukat, elvarázsolta Őket a ház kismacskája.
Kiváló 2019. július 10.családjával járt itt
Csak ajánlani tudom mindenkinek ! Kedves személyzet , kitűnő ételek és italok , kedves segítőkész személyzet!!
Tenkes Csárda Csarnóta a térképen
7811 CsarnótaKültelek hrsz. 011
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar