Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés

4,7
a 2 császártöltési szállás közül
Szálloda minősítés alatt
Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés
Pincelakat Borház & Szálloda CsászártöltésPincelakat Borház & Szálloda Császártöltés

Katarina Birtok Nemesnádudvar - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Katarina Birtok Nemesnádudvar
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd - Napi árak reggelivel
Napi árak reggelivel
2026.03.05-ig
Takler Kúria Szekszárd

Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés vélemények

Szörnyű 2022. augusztus 9.a párjával járt itt
Nem müködik semmi szolgltatás 3s mikor megkérdeztük mindig kitérő választ kaptunk,az egész szállás hazugsg
2022. július 29.a párjával járt itt
Július végén töltöttünk négy napot a szállodában, Császártöltésre a már korábban felfigyeltünk. A várakozásainkhoz képest a hely kicsit csalódás volt, néptelen pincesorok sok ápolatlan, düledező pincével a kétségtelenül szép pincék mellett. A helyiek valóban köszöntek mindenkinek, de ezt más falvakban is tapasztaltuk.
Kiváló 2021. június 27.a párjával járt itt
Kimondottan kevésbé ismert borvidéket és települést kerestem egy születésnapi program kedvéért. Császártöltés, és a borhotel kiváló választásnak bizonyult. Igazán vendégbarát fogadtatással és kiszolgálással, minden tekintetben figyelmességgel találkoztunk. (Annyira, hogy a személyzet két tagjáról azt hittük, ők a tulajdonosok vagy az üzemeltetők).
Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés - Külső képPincelakat Borház & Szálloda Császártöltés - Külső kép
Kiváló 2020. október 12.barátokkal járt itt
Október elején jártunk itt egy barát-házaspárral. Tetszett az épület, a fogadtatás, az "ügyintézés" gyorsasága, rugalmassága. Üdvözlőitallal köszöntöttek bennünket, a melegben jól esett a limonádé. Tiszta, kényelmes szoba, a hűtőbe bekészített meglepetés pezsgővel.
Kiváló 2019. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Ebben az évben egy kis kutyával gyarapodott a családunk. Mivel nem volt kire bízni, olyan szállást kerestünk, ahová magunkkal tudtuk vinni. Ezt a
helyet találtuk. Érkezéskor nagyon barátságosan fogadtak. A szoba szép tiszta volt. A kutyust kis meglepivel várták. A reggeli és a vacsora finom és bőséges.
Kiváló 2019. július 15.a párjával járt itt
Érkezésünkkor már a szálloda külső, impozáns megjelenése megalapozta elvárásainkat. A recepción a személyzet szívélyessége és segítőkészsége ezt még fokozta. A parkoló megközelíthetősége és kialakítása minden igényt kielégítő. A szobák és a közösségi terek tisztasága kimagasló.
2019. július 11.a párjával járt itt
Üdvözlet mindenkinek aki olvassa ezt a kis értékelést, ezen a a helye már harmadszor vagyunk. Legelöször mikor megtaláltam nagyon megtetszett hogy kisállatot is lehet hozni, a másik mikor ide jöttünk olyan volt a fogadtatás mintha már évek óta ismernénk egymást, kedvesek, szolgálatkészek.
Kiváló 2019. március 26.gyerekekkel járt itt
A családommal szerettem volna egy hétvégére elutazni és a férjem születésnapját megünnepelni. Erről a helységről még nem hallottam, így a leírás alapján nagy várakozással indultunk neki utunknak. Hát nem csalódtunk!
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2019. március 10.gyerekekkel járt itt
CSAK AJÁNLANI TUDOM MINDENKINEK! ! ! :)
A kislányom születésnapi meglepetése volt, hogy elmentünk egy hétvégére. Vittem számgyertyát, megkértem a pincért, hogy a vacsoránál legyen szíves beletenni a desszertbe. Olyan desszertet kapott a kislányom, mintha torta lett volna és még szülinapi zene is szolt mellé.
Pincelakat Borház & Szálloda Császártöltés - VendéglátásPincelakat Borház & Szálloda Császártöltés - VendéglátásPincelakat Borház & Szálloda Császártöltés - VendéglátásPincelakat Borház & Szálloda Császártöltés - KörnyékPincelakat Borház & Szálloda Császártöltés - Wellness
Kiváló 2018. október 16.egyedül járt itt
2018. júniusában 3 napot töltöttem a szállodában. A kedves személyzet családias légkört teremtett, minden tiszta volt. A félpanziós vacsorát mindig az általam kért időpontra készítették el. A medence enyhén sós vízét megunni nem lehetett. A település látnivalói igazi kis gyöngyszem volt. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a nyugodt, békés pihenést. Megközelítési lehetőség tömegközlekedési eszközzel ragyogó.