2,3
az 1 csemői étterem közül
étterem, szálláshely étterme

Tamás Tanya Csemő bemutatkozása

A Tamás Tanya Fogadó a "Puszta Kapujában" az M5-ös autópálya mentén Budapesttől 40 percre, Lajosmizsétől 12 km-re Cegléd irányában, Csemőben, a Híres Európai díjjal jutalmazott "Virágos Falu" szélén található.
A Tamás Tanya adottságaival biztosítja vendégei részére, hogy az üzleti tárgyalások, munkaebédek, lakodalmak, party-k helyszínévé válhasson!

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
2024.08.30-ig
Bagolyvár Inárcs

Tamás Tanya Csemő vélemények

Átlagos 2023. szeptember 2.családjával járt itt
Családommal egy kirándulás után tértünk be az étterembe, már messziről hirdették a svédasztalos ellátást, de az ára nem volt feltüntetve. Amikor odaértünk tetszett a hely, megkérdeztük mennyibe kerül és mivel lehet fizetni, az ár 6500 ft/fő ételfogyasztás + az ital. Mehettünk volna tovább keresve egy másik helyet ami esetleg olcsóbb.
Szörnyű 2022. június 18., csoporttal járt itt
Iszonyatosan túlárazott hely, cserében nem jut kaja a vendégeknek, kifosztott sütis hűtővel, langyos kajával vártak, a svédasztalt meg igyekeztek gyorsan lerámolni. A beígért feltöltésről szó sem volt, a mosdó meg inkább hasonlított a Jurassic parkra, mint embereknek szánt létesítményre.
Szörnyű 2020. december 22., csoporttal járt itt
Első és akár második ránézésre is ideális helyszín, de - elsősorban a tulajnak köszönhetően - nem éri meg. Rugalmatlan, kellemetlen alak, kizárólag a lehúzásra megy, saját ígéreteit sem teljesíti, ott spórol ahol tud. Ezáltal a kellemes élmény agyvérzésbe csap át. Eközben (járványhelyzetben) takarítás nulla, legyek mindenhol, ellátás kevés, stb. .
Szörnyű 2020. június 16.családjával járt itt
2 éve adtunk foglalót egy esküvőre, ami sajnos baleset miatt meghiúsult. A tulajdonos nagyon sajnálta és biztosított róla, hogy bármikor mehetünk és felhasználhatjuk a 200. 000 Ft. Tavaly, amikor mentünk volna egyik időpont sem felelt meg neki, még a hétköznap sem. Az idén lett volna időpont, de nem használhatjuk fel a foglalót.
Kiváló 2015. november 20.családjával járt itt
Több alkalommal jártam a Tamás Tanyán. Első ízben barátaim lakodalmán vettem részt, azonnal beleszerettem a környezetbe. A lakodalom lebonyolitása tökéletes volt, az ételek kifogástalanok, a pincérek barátságosak és figyelmesek voltak. Néhány héttel később visszatértem családommal, egy vasárnapi ebédet fogyasztottunk el a Tamás Tanyán.
Szörnyű 2015. szeptember 4., csoporttal járt itt
Kétszer jártam itt egy év alatt, egyszer egy baráti társasággal tavaly, ahol bár foglalva volt asztal, mégis csak a menüből választhattunk volna, borsos áron, és még leves sem volt. . . A második alkalommal egy esküvőre mentem, kevés pincér, és mire mindenkinek kihordták a levest, már hideg volt. . .
Tamás Tanya Csemő a térképen
2713 CsemőSzélmalom dülő 2
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri
H-P
Szo-V