Hórvölgyi Remete Étterem Cserépfalu

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Hórvölgyi Remete Étterem Cserépfalu vélemények

Kiváló 2022. augusztus 9.a párjával járt itt
A cserépfalui Látogatóközpont része ez az étterem, kirándulni mentünk oda. Sokat túráztunk, nagyon fáradtan és szomjasan értünk vissza a központhoz, elsősorban inni és szuszogni szerettünk volna. Nem volt nagy elvárásunk, de mivel kellemes nagy árnyékos terasz volt, és akadt szabad asztal, leültünk, kaptunk étlapot és elég izgalmasnak tűnt.
Kiváló 2022. január 25.családjával járt itt
Gyönyörű környezetben fekvő étterem. Nagyon finom ételekkel, nagyszerű kiszolgálással és jó atmoszférával rendelkezik az étterem. Gyakori vendégek vagyunk sosem csalódtunk.
Kiváló 2022. január 25.családjával járt itt
Ajánlom mindenkinek.
A túrázó itt kellemes környezetben pihenhet meg, szomját, éhségét csillapíthatja. A táj csodálatos, rövidebb, hosszabb túrákat lehet tenni.
Remek választás volt.
Kellemes, nyugodt hely, barátságos személyzettel.
Remek befejezés egy túrázás után.
Köszönjük a vendéglátást!
Kiváló 2022. január 22.barátokkal járt itt
Ízletes ételek, hangulatos atmoszféra.
A felszolgáló személyzet közvetlen és barátságos.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. szeptember 19.a párjával járt itt
A parkolója remek kirándulás indító hely. A Hór völgye után megnéztük magunknak az éttermet. Sajna előzetesen nem sikerült felmérni az árakat. Csupán a hétvégi ajánlatból lehetett következtetni, milyen árszínvonal lehet. Én magam ezt nem szeretem, mert a meglepit nem szeretem ha már leült az ember. Mindegy, saccra elfogadható is lehetett.
Szörnyű 2019. július 27.családjával járt itt
Flegma kiszolgálás, nagyon sokat kellett várni az ételre. Sült krumpli száraz, rántott sajt hideg .2 személyes tálon a krumpli és a rizs száraz, kevés mennyiség. Elöször voltunk itt és utoljára.
Kiváló 2019. május 14.barátokkal járt itt
Már többször voltunk itt, mindig kellemes élményekkel távoztunk, a kétszemélyes tálak mind nagyon finomak, viszont most a szarvashúsos ételt választottam, nem tudok rosszat mondani róla, nagyon finom volt, ajánlom mindenkinek! Záróráig tartózkodtunk az étteremben, senki nem szólt az idő előrehaladtáról!
Kiváló 2019. február 11.gyerekekkel járt itt
A gyönyörű időt kihasználva egy kis kirándulásra indultunk Cserépfaluba a sétánk közben megéheztünk és ekkor találtuk ez a szép hangulatos éttermet.
A kiszolgálás figyelmes gyerekbarát hely(3 éves gyerek). A kétszemélyes tál bőséges az ételek frissen sültek ízletesek voltak. A környezet csodálatos és pénztárcabarát árak.
Gyenge 2018. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Párommal és a fiammal, nagy reményekkel ültünk be vacsorázni. Csak címszavakban.Csendes, szép környezet,hideg italok,nagy választék.
Hosszú várakozás, flegma pincér, sületlen grillezett zöldségek, langyosan kihozott kétszemélyes tál. Kicsi adagok! Magyarázkodás mi miért történt. Számunkra csalódás volt az étterem.
Kiváló 2017. november 27.barátokkal járt itt
Baráti családdal jöttünk el újra az étterembe születésnapot ünnepelni. Nem csalódtunk. A kiszolgálás figyelmes. A Remete bőségtál nálunk kettőnknek sok volt, a fiúk besegítettek. Az ételek finomak, ízléses a tálalás. Az általunk vitt tortát gond nélkül dísztálcára helyezték, megterítettek a desszerthez. Nem mindenhol engedik hogy kintről vigyenek be bármit is.