Korona Étterem Cserkeszőlő

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Korona Étterem Cserkeszőlő vélemények

Gyenge 2016. január 1.gyerekekkel járt itt
2015 utolsó napján tértünk be ebédeni. 2 gyros tálat kértünk, mindkettőn a hús hideg volt, szinte fagyos a közepe. (A mikro csilingelése után melegen jött vissza) Ezen kívül rántott sajtot is rendeltünk, ami mirelit, "zacskós" sajt volt. (Itt jegyzem meg: a konyhából kihallatszik minden mondat, ezért óvatosan a vendég minősítésével!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. augusztus 11.a párjával járt itt
Cserkeszőlői tartózkodásunk során étkezésre két alkalommal vettük igénybe ezt az éttermet.
Az ételek megfelelő minőségüek, különlegességek nélkül. Érdemes megjegyezni, hogy a salátáik igen jó ízüek! A felszolgálás megfelelő, az árak korrektek. Az italárak szolídak.
Egyik ételhez külön kértem egy szelet pirítóst. Az adott felszolgáló ezt "nem tudta" teljesíteni. (? )
2014. július 9.a párjával járt itt
Délben érkeztünk Cserkeszőlőre és ezt az éttermet láttuk meg elsőként. Nem keresgettünk tovább és nem bántuk meg. Az utcai terasz részen ültünk le, ahol már majdnem minden asztalnál ebédeltek. Tisztaság volt, amit elsőként szoktam megnézni, ha betérek valahová. Perceken belül jött a pincér felvenni a rendelést.
Korona Étterem Cserkeszőlő - Külső kép