Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő ★★★★

Cserkeszőlő és környéke
4,6
a 30 cserkeszőlői szállás közül
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel CserkeszőlőAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Napi árak önellátással
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2022. június 2.barátokkal járt itt
Remek akciós ajánlata volt a hotelnek, ezért igénybe vettük. Nem bántuk meg, mert kifogástalan volt minden.
A recepción csomagmegörző is volt. A szálloda wellnesse tágas és kint is üzemelt melegvízű medence.
4 féle szaunnájuk is van. Az ételek bőségesek és finomak. A szobák tágasak.A személyzet udvarias, segítőkész.
Aqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - EgyébAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - EgyébAqua-Spa Konferencia és Wellness Hotel Cserkeszőlő - Egyéb
Kiváló 2022. március 26.a párjával járt itt
Ajánlom mindenkinek! Tiszta szoba, finom ételek. Kedves személyzet. 3 csodás napot töltöttünk itt. Csodás volt minden.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2021. szeptember 12.a párjával járt itt
Ajándék kuponnal mentünk szeptember elején. A szállodát már látásból ismertük, a környék is ismerős volt számunkra. Nekem kicsit egyszerű, átlagos volt az ellátás, a wellnes rész is. Számomra nem igazán jelentett 4 csillagos szállodát. A wellnesben nagyon hideg volt a viz és a levegő is, sajnos élvezhetetlen volt.
2019. augusztus 15.családjával járt itt
Azt még valahogy lenyeltük, hogy érkezésünkkor a köszönésünket senki sem fogadta. A szoba tisztasága elfogadhatatlan volt. A zuhanykabinban az előző vendég szőrszálai voltak, a padlószőnyegen hatalmas, ismeretlen eredetű foltok voltak. A WC ülőkén hagyott maszatok sem voltak egyértelműek.
Kiváló 2019. július 30.a párjával járt itt
Nagyon szép, minden igényt kielégítő, tiszta, nyugodt volt a hotel. Az ételek változatosak, a választék bőséges és finom. A medencék hőfoka megfelelő, a napozó ágyak és a bár a kényelmünket szolgálta. A gyermekek részére hiányoltam a kinti és a benti játékokat! / hinta, mászóka, homokozó, csúszda, illetve játszószoba. Mindent egybe vetve tökéletes volt és még vissza fogunk térni!
Kiváló 2019. július 19.gyerekekkel járt itt
Június végén jártunk a hotelben. A hotel népszerűségét mutatja hogy márciusban mikor foglaltam már csak egy luxusapartmanban volt hely. Nem bántuk meg mert nagyon szép és modern volt. Minden helyiségben volt klíma,és tv. Tisztaság mindenhol. A fürdőszobában infraszauna. A hatalmas teraszról lehetett látni a medencében pancsoló gyerekeinket.
Kiváló 2019. július 8.gyerekekkel járt itt
Két unokámmal voltunk 5 napig hárman. Minden kényelmünk meg volt. Remek volt az ellátás a gyerekeknek, válogathattak kedvükre az ételek között. Sajnos a vegán konyhára nincsenek annyira felkészülve, kicsit szegényes volt a választék, noha előre jeleztem, hogy vegán vagyok, vagyis nem eszem semmilyen állatit.
Kiváló 2019. május 24.a párjával járt itt
Május elején voltunk ebben a hotelban. Már a külső része nagyon tetszett,a szoba szuper volt,tisztaság,kényelem. Tetszett hogy a tv-n nem csak alap csatornák voltak , hanem számos csatorna illetve a fürdőszobában a hajszárító és a "nagyítós- smink" tükör.
Az éttermi résznél tetszett,hogy volt kinti fedett illetve benti rész, volt bőven választék és amint elfogyott gyorsan pótolták. A wellnesss részlege is megfelelő volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)
Kiváló 2019. március 27.gyerekekkel járt itt
Karácsony után voltunk 2 kisgyerekkel. Kényelmesen elfértünk az apartmanban, az étteremmel, ételválasztékkal kiszolgálással teljes mértékben meg voltunk elégedve. A wellness nagyon jó, a környezet nyugodt, a személyzet kedves. Ők voltak értünk! Igazi pihenés volt mindenkinek! Tiszta szívből ajánlom!
Kiváló 2019. március 26.a párjával járt itt
Nagyon kedvesek örömmel fogadták a kutyánkat is és ez nekünk nagyon fontos. A svédasztalos reggeli illetve vacsora mind ízben mind mennyiségben / az üresedő tálak cseréjére gondolok /számunkra teljesen rendben volt. Az alkalmazottak úgy találtam hogy nem "hivatalból" mosolyogtak és ez jól esik mindenkinek.