Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő
Solaris Apartman & Resort CserkeszőlőSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő
Solaris Apartman & Resort CserkeszőlőSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő bemutatkozása

A Solaris Apartman & Resort Magyarország legdinamikusabban fejlődő üdülőfalujában, Cserkeszőlőn, a Gyógy-és strandfürdővel szemben helyezkedik el.

A Solaris Apartman & Resort legnépszerűbb csomagjai

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Igazi pihenés Cserkeszőlőn (min. 2 éj)
Igazi pihenés Cserkeszőlőn
2024.06.18-ig
Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Évindító akció (min. 2 éj)
Évindító akció
2024.07.01-ig
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2020. február 21.a párjával járt itt
nincs kávéfőző, és kávéscsésze sem. Nagyon kényelmes, tiszta apartmanok. Nagy kár hogy nincs közvetlen kapcsolata a fürdővel.
Mindenkinek ajánlom több napa is.
Kiváló 2020. február 18.egyedül járt itt
Nagyon szép,kényelmes apartman ,a személyzet rendkívül segítőkész,és udvarias. Az étterem a szállóval szemben van,ahol többféle menűből lehet választani .A gyógyfürdő bejárata alig pár lépésre van.
2020. január 22.a párjával járt itt
Az apartman felszereltsége, szépsége, kényelme rendkívül meglepett minket! Nagyon jó volt minden! Az ételek isteniek voltak, az ágy nagyon kéynelmes! Az pedig,hogy a fürdőhöz az apartman ennyire közel volt, az külön dícsérendő, főként a mi számunkra! Köszönjük szépen az élményt, és kikapcsolódást! Üdv.
Kiváló 2019. november 15.a párjával járt itt
Meglehetősen sokat utazunk, így meggyőződésem, hogy véleményem abszolút objektív, és mérvadó. A körülmények egyaránt világszínvonalúak. Az apartman rendkívül jó elrendezésű, maximális kényelmet és nyugalmat biztosító, konyhája jól felszerelt. Kedvező a félpanziós ellátás igénybevétele-, a minőségében, mennyiségében, hozzáférés idejében való hozzáférés által.
Kiváló 2019. november 14.a párjával járt itt
Tetszett , hogy a lakosztály nagyon tágas, modern a berendezés . Az üdülésre hozott ruhaneműk kényelmesen tárolhatók, pakolhatók. Kiemelném még a strand közelségét, mely termál vizével felüdülést biztosít.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. november 5.a párjával járt itt
AZ ígéret
ÉN
Üdvözlöm! Őszi szünetre foglaltunk, de elfelejtettem kérdezni, h tudnak-e gluténmentes étkezést biztosítani? 2019. okt. 7. 13:27
A válasz:
Solaris Apartman Resort Cserkeszőlő
Kedves Putóczki Gáborné! Elnézést a kései válaszért, időközben egyeztettünk partner-éttermünk kel, ahol meg tudják oldani a gluténmentes étkezést, előre jelzett igény alapján.
2019. október 3.a párjával járt itt
Nagy és kényelmes a háló ,sok a rakodási felület a konyha jól felszerelt,a n
nappaliban kényelmes ülő garnitúra van fürdőszoba nagy és világos !

Amit hiányoltam,hogy kisméretű törülköző nem volt ! A konyhában a , mosogatónál jó lenne egy tálca ,hogy a csepegő víz ne folyon szét !
Kiváló 2019. szeptember 19.a párjával járt itt
Szeptember közepén töltöttünk itt négy csodás napot. A két penthouse lakosztály egyikét foglaltuk, a lakosztály 72 nm, a terasz U alakban öleli körben a lakosztályt, és több mint 150 nm, a 3. emeleti teraszról pompás panoráma nyílik. A személyzet kedves segítőkész, a szállás jól ötvözi a hotel és az apartman ház előnyeit.
Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - FürdőszobaSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - SzobákSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - SzobákSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - SzobákSolaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Szobák
Kiváló 2019. szeptember 15.a párjával járt itt
Mivel ez már nem az első eset, sőt nem is a második, hanem sokadik eset hogy itt töltünk néhány napot, így nem okozott különösebb meglepetést a hely tisztasága, a személyzet kedvessége, és még minden más, amit az általam megjelölt csillagok száma is hűen tükröz !
Kiváló 2019. augusztus 17.barátokkal járt itt
Második alkalommal jártam a szállodában és most sem csalódtam benne. A személyzet szolgálatkész. Kiváló helyen van szemben a fürdővel. Remek, hogy az ár tartalmazza a fürdőbelépőt is. Két negatívumot említenék meg. A sok fecske miatt az erkély tele van ürülékkel. A 348-as apartman fürdőszobájában a WC pont a legrosszabb helyen ajtóban van, pedig elég nagy a helyiség. Ennek ellenére jövőre is megyünk.
Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő a térképen
5465 CserkeszőlőFürdő utca 30.
• szauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)