Royal Hotel Cserkeszőlő ★★★

Royal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő
Royal Hotel CserkeszőlőRoyal Hotel Cserkeszőlő

Royal Hotel Cserkeszőlő bemutatkozása

A Royal Hotel Tiszazugban, Cserkeszőlőn található. Kellemes hangulatú szobáival és éttermével várja a pihenni vágyó családokat, barátokat.
Hotel minőségű szállás , panziós áron + wellness !

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Napi árak önellátással
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Royal Hotel Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2024. március 18.a párjával járt itt
A hotel gyönyörű,a szoba kényelmes tágas erkélyes és kristálytiszta . Minden kérésünket maradéktalanul teljesítették. Mindenben segítettek a hotel nagyon kedves dolgozói:Nagyon kedves fogadtatás és ott tartózkodás alatt is mindig magas szintű vendéglátásban volt részünk. Egyszerűen minden téren csillagos ötöst érdemel összességében minden.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. június 15.a párjával járt itt
Biztos sok hely van, ahol minden rendben van a szállás körül, de én az utóbbi időben mindig tudtam valamit kifogásolni úgy, hogy nem kellett nagyon megerőltetni magam. Nos, itt akkor sem találtam semmi kivetni valót, ha kerestem. Tisztaság mindenhol, a személyezt kedves, segítőkész, lesi a kívánságod.
Kiváló 2022. június 3.a párjával járt itt
Öt éjszakát töltöttünk ebben a patyolat tiszta szállodában, és nem csalódtunk.A személyzet
hozzáértő és nagyon kedves.A szobákban a bútorzat kiváló, az ágyat is beleértve!! Az ételek
jóízűek és változatosak. Mi biztosan vissza térünk.
Kiváló 2022. március 16.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk itt párommal. Nem csalódtunk. Picike, de szépen és kényelmesen épített szobát kaptunk a szokásos apró bosszantásokkal. Akár busszal is nyugodtam lehet jönni ide, alig 5 perc séta a megállótól, a fürdő se sokkal több. Étkezés klasszikusnak mondható, minden finom volt, az ágy kényelmes.
Kiváló 2021. december 30.családjával járt itt
Karácsonyi ünnepekre meglepetés szülinapi partit szerveztem a kedves feleségemnek, már szeptember végén előfoglaltam a szobákat, nagyon rugalmasan és segitő készen kezelték a kivánságaimat meg az extra kéréseimet is, hát a meglepetés házi aperitiv kedvességeikről nem is beszélve, fantasztikus Karácsonyi finomságokkal készültek, bőséges többfogásos menük reggel is meg este is.
Kiváló 2020. augusztus 18.barátokkal járt itt
Tiszta rendezett,kulturált környezettel rendelkező szállás. Kedves segítőkész alkalmazottakkal. Az ételek kifogástalanok voltak. Ár érték arányban az egyik legjobb szállás amiben megfordultunk. Mi barátainkkal biztos hogy visszatérünk. Mindenkinek jó szívvel ajánljuk. Jó volt látni, hogy mennyire figyeltek az idős emberekre. A csomagok mozgatásában segítettek mindenkinek.
2019. szeptember 30.a párjával járt itt
Tiszta, rendezett szép környezetben, kellemes hangulatú. Akár családdal vagy csak egy magában megy az ember jól fogja magát érezni.
2019. szeptember 15.barátokkal járt itt
Kellemes, nyugodt hely attól függetlenül, hogy közvetlen a strand bejáratával szemben helyezkedik el. Kedves vendégfogadtatásban volt részünk, mindenről tájékoztatást kaptunk. A partner étteremben udvarias kiszolgálásban volt részünk. A szobában az ágy minden mozdulatnál nyikorog erre megoldást kell találni. Egyébként minden rendben volt e rövid idő alatt.
Kiváló 2019. szeptember 7.a párjával járt itt
Cserkeszölön sokszor jártunk már, de most először szálltunk meg két éjszakára. Remek szállást találtunk. A hotel külsőre is nagyon szép és ez a belsőre is igaz. A személyzet nagyon figyelmes, a reggelik nagyon
finomak. A szállóban a fürdőszobában kád van, melybe gyógyvíz folyik.
Royal Hotel Cserkeszőlő - WellnessRoyal Hotel Cserkeszőlő - Vendéglátás
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat
Kiváló 2019. július 29.egyedül járt itt
Kedves, figyelmes személyzet, nagy tisztaság. A fürdőhöz közel van Étkezés: bőséges reggeli, svédasztalos rendszer,kávé és gyümölcslé automata. Főétkezés (ebéd vagy vacsora) a fürdőben lévő önkiszolgáló étteremben, nagy menüválaszték, bőséges adagok.