Napraforgó Vendéglő Cserszegtomaj

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Napraforgó Vendéglő Cserszegtomaj vélemények

2022. augusztus 18.a párjával járt itt
A közeli panzióban nyaraltunk, és legtöbbször itt vacsoráztunk. Minden finom volt, a személyzet nagyon kedves és kommunikatív :) Néha egy egy dolog nem volt amit szerettünk volna rendelni, más kifogással nem tudok élni, mert tényleg ízletesek és bőségesek voltak az ételek.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. szeptember 4.a párjával járt itt
Elhatároztuk, hogy a kellemes emlék miatt, ha már a környéken járunk, újra benézünk. A hévízi körforgalom építésze miatt elterelés volt. A Google Mapsnak erről fogalma sem volt, így bejártuk Tolnát-Baranyát. Na jó, legfeljebb Zalát. Viszont megérte. Tolongás nem volt, ugyanazt az asztalt tudtuk elfoglalni, mint pár éve.
Napraforgó Vendéglő Cserszegtomaj - EgyébNapraforgó Vendéglő Cserszegtomaj - EgyébNapraforgó Vendéglő Cserszegtomaj - EgyébNapraforgó Vendéglő Cserszegtomaj - EgyébNapraforgó Vendéglő Cserszegtomaj - Egyéb
Kiváló 2020. július 27.a párjával járt itt
Cserszegtomajon az interneten kerestünk éttermet. A képek alapján tetszett, és valóban kelleme hely. Az étlep megfelelő, választék nem nag, de mindenki megtalálja, ami kell neki. Gössert csapolnak. A terasznak is van terasza. szőlőlugasban kellemes a melegben is. Az étel fnom volt. Megfelelő mennyiségű is.
2016. október 5.a párjával járt itt
Kellemes étterem, hangulatosan berendezett, habár nekem már kissé túl sok volt a díszletből, mivel a hely alapvetően rusztikus kialakítása is bőven jó hangulatot ad. (Főleg, hogy galériás a helyiség. ) Az asztalra kihelyezett, üvegre applikált itallap jó ötlet, így nem kellett azonnal az étlap italos részét böngészni, máris volt mit választani.
2016. május 17., csoporttal járt itt
Nagyon szép hangulatos környezet.
Finom ételek. Kedves személyzet. Gyors kiszolgálás .
Bátran merem ajánlani. Mindenkinek ki arra jár.
Kiváló 2015. július 6.a párjával járt itt
Kedves gyors kiszolgálás. Friss, ízletes ételek, bőséges választéka. A rendelt ételt 15 percen belül tálalták.
Hangulatos terasz rész, szép belső helyiségek.
Nagyon jó ár értékarány. Választott étel (hal) frissen elkészített és nagyon finom, bőséges volt. Otthonos,tiszta kényelmes.
Út mellett könnyen megközelíthető, helyen szép kilátással.
Napraforgó Vendéglő válasza
Tisztelt Hölgyem, Uram!

Nagyon köszönöm a megtisztelő és kedves szavakat. Remélem, lesz még máskor is alkalmuk rá, hogy nálunk étkezzenek! Minden jót kívánok!
Tisztelettel: Elek Andrea
2015. július 16., Elek Andrea, tulajdonos