Andrea Wellness Panzió Cserszegtomaj

Andrea Wellness Panzió Cserszegtomaj
Andrea Wellness Panzió CserszegtomajAndrea Wellness Panzió Cserszegtomaj
Andrea Wellness Panzió CserszegtomajAndrea Wellness Panzió Cserszegtomaj

Andrea Wellness Panzió Cserszegtomaj bemutatkozása

Évtizedes múltra tekintő családi vezetésű wellness panziónk Cserszegtomajon várja felüdülni vágyó vendégeit.
Hévízre és az egregyi szőlőhegyre panorámás kényelmes panziónk nyugodt, csendes környezetben, egy természetvédelmi terület mellett található szépen parkosított, virágos, több mint egy hektáros birtokon.

4Szolgáltatás
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Andrea Wellness Panzió Cserszegtomaj vélemények

Kiváló 2019. július 25.családjával járt itt
Tiszta, kényelmes, tágas, jól felszerelt apartmanok. A személyzet rendkívül kedves, segítőkész. Az ételek finomak, bőségesek, a reggeli is változatos. A környék fantasztikus, csak ajánlani tudom!!!
A kert gyönyörű, csodaszép kilátással.
Minden évben eltöltünk itt pár napot, egyszerűen csodás!
Szörnyű 2016. március 19.barátokkal járt itt
A két idős [moderálva - a szerk. ] olyan, mint valamilyen törzsőrmester. Udvariatlan és rugalmatlan. Látszik rajtuk, hogy nem a vendégért vannak, csak a pénzedet akarják. A benti csöpp kis medence vize vegyszeres, büdös és csíp. Azt elfelejtik közölni minden prospektuson, hogy a "csodás Wellness" részbe nincs ám átjárási lehetőség a szobádból, hanem kinn, a hidegben kell köntösben, vagy ahogy akarsz átcaflatni a kb.
Kiváló 2014. június 5.a párjával járt itt
2013 nyarán töltöttünk pár napot a panzióban. A környezet,a kilátás, a szoba, a wellnes nagyon szép, kultúrált, tiszta. A félpanziót biztosító étterem kínálata, ízvilága, csillagos 5-öst érdemel, nem véletlen a telt ház. A házigazda által nyújtott masszázs gyógyító és frissitő. Szívesen ajánlom mindenkinek, bármikor visszatérnék.
2014. május 27.gyerekekkel járt itt
A szállás igényes, az étkezés házias, a cserszegi fűszeres nagyon finom. Voltunk a kilátóban is, ahonnét gyönyörködtünk a panorámában. Csend, nyugalom, kedves személyzet, Feri jó masszirozása, nagyon jól éreztük magunkat!Családdal voltunk itt, két felnőtt gyerekünkkel, szívből ajánljuk másoknak is.
Kiváló 2013. április 13.családjával járt itt
2012 májusában volt szerencsénk néhány napot eltölteni a panzióban. Pompásan éreztük magunkat, nagyon kedves a panziót vezető házaspár, mindent megtesznek a vendégek kényelméért. . . Szépek, kényelmesek a szobák, a wellness részleg lehetne egy kicsit nagyobb. A félpanziót biztosító étterem választéka, minősége átlagon felüli.