Korona Panzió Csokonyavisonta

Korona Panzió Csokonyavisonta
Korona Panzió CsokonyavisontaKorona Panzió Csokonyavisonta
Korona Panzió CsokonyavisontaKorona Panzió Csokonyavisonta

Korona Panzió Csokonyavisonta bemutatkozása

A Gyógy- és Strandfürdő területén található a Korona Panzió. A földszinten található a 45 ill. 85 férőhelyes éttermi rész. A 85 férőhelyes rész tavasztól őszig nyitott terasszá átalakítható.
Az I. emeleten 6 db 2 személyes apartman várja vendégeinket.
A II.

Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros

Korona Panzió Csokonyavisonta vélemények

Kiváló 2023. december 27.a párjával járt itt
2023 nyarán töltöttünk ott 6 csodálatos napot teljes ellátással nagyon kedvező áron! Jövőre biztosan visszatérünk! Ár - érték arányban kiváló, finom ételek, kényelmes szobák, kedves személyzet és nem utolsó sorban a szomszédban van a strand és a gyógyfürdő is! Kirándulási lehetőség is van a környéken!
Korona Panzió válasza
Köszönjük szépen! Visszavárjuk Önöket!
2024. január 2., Korona Panzió, tulajdonos
Gyenge 2023. szeptember 24.a párjával járt itt
Kényelmetlen retro, fonott műanyag székek mindenütt, a szobában nincs asztal, fürdőben konnektor 220 cm magasan. Ételek fantáziátlan, ebéd cipőtalp mártással vagy nélküle. Fürdő 10-17ig nyitva, fél óra sorállás jegyért.
Tisztelt Hölgyem!
"Értékeléséből" süt a rosszindulat, és sok butaságot is tartalmaz! A szobában és a teraszon is van asztal illetve mindenhol 2-3 éves modern rattan székek vannak. Lehet, hogy ez Önnek otthon már retro kategória de szerencsére a többi vendég maximálisan meg van elégedve a szobák felszereltségével és az étkezéssel is.
2023. október 3., Korona Panzió, tulajdonos
2023. szeptember 22.a párjával járt itt
A Panzio nagyon baratsagos mindenkinek ajanlani tudom viszont a mellette levo strandot inkabb nem . Viszont a Barcson es Szigetvaron talalhato strandok szuperek foleg csaladdal erkezoknek inkabb azt ajanlom.
Ott tartozkodasunk alatt nem lehetett hasznalni a csuzdakat holott a a a honlapn hirdettek,hogy most lett felujitva A panziot tehat mindenkinek ajanlom de ne a mellette levo strandhoz
Gyenge 2022. augusztus 10.a párjával járt itt
Sok értékelést olvastunk, mielőtt erre a helyre esett a választásunk, hiszen több mint 3 órányi autóútra van a lakóhelyünktől. Az értékelések nagy átlagban végülis meggyőzőek voltak, illetve az ár-érték is (akkor még). Megérkezésünk után nem sokkal egy másik család mérgesen távozott, innen indultunk, nem jó kezdet.
Kedves Barbara!
Az összeszedetlen írására pár észrevétel:
- soha senki nem ígérte Önöknek a közvetlen átjárást a fürdőbe ( hiába is gondolták így! )
- nem lehet mindig 60-70 vendég ízlésének megfelelni az étkezések során de igyekszünk
- melyik szállodában köszönti a vendégeket a tulajdonos érkezéskor?
2022. augusztus 20., Korona Panzió, tulajdonos
2018. július 22.gyerekekkel járt itt
Egy napot töltöttünk itt családdal. A szobák szépek és tiszták voltak. A fürdőszoba tiszta és modern. Nagyon tetszett, hogy csak 3 emelet van, de van lift, még ha nem is túl nagy. A lift is modern és kellően gyors. Reggelit kértünk, és kaptunk is. A választék nem volt túl bőséges, de elegendő volt, minden friss volt és finom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. március 23.a párjával járt itt
A Korona apartmanban töltöttünk el két napot, még szezon előtt, kora tavasszal. A közeli gyógyfürdő vonzott, ehhez kerestem a megfelelő szállást és az apartmanház jó választásnak bizonyult. Kifogtuk a leghidegebb havas hétvégét, de a remek fűtésben ezt észre se vettük. A szoba egyszerű, de minden megtalálható benne, amire egy hétvégére szükséged van.
Korona Panzió Csokonyavisonta - EgyébKorona Panzió Csokonyavisonta - Külső képKorona Panzió Csokonyavisonta - Külső képKorona Panzió Csokonyavisonta - Vendéglátás
Átlagos 2016. június 3.a párjával járt itt
A horvát határ közelében távolsági busszal nehezen megközelithető, nyáron csodaszép üdülőtelep közepén modern szálloda. A személyzet kedves, a vacsora rengeteg. Mára már sajnos az üdülőházak kihaltak, rengeteg eladó igy a három nap alatt emberrel nem találkoztunk. A fürdője is ehhez hasonlóan lepusztult állapotban, de felujítás alatt.
Korona Panzió Csokonyavisonta - KörnyékKorona Panzió Csokonyavisonta - Külső kép
2016. május 12.barátokkal járt itt
Az apartmanban szálltunk meg. A tisztaság kicsit kérdéses volt. Úgy nézett ki, mintha az előző lakó takarított volna (úgy ahogy). A WC pucolással kezdtem, mert számomra nem volt megfelelően tiszta. A tulajdonos kedves volt. A szállás egyébként szép és szép helyen is van. Újnak mondható és modern.
Köszönjük szépen!
Kiváló 2014. szeptember 16.barátokkal járt itt
Ismét barátnőkkel töltöttem pár napot itt. Most sem csalódtam,minden nagyon jó volt,kivéve az időjárást,az nem volt túl barátságos,de még így is nagyon jól éreztük magunkat. Változatos,bőséges étkezés,tiszta szobák,illatos,puha ágynemű,kedves tulajdonos család és személyzet.
Korona Panzió Csokonyavisonta - VendéglátásKorona Panzió Csokonyavisonta - Medence/kertKorona Panzió Csokonyavisonta - KörnyékKorona Panzió Csokonyavisonta - Környék
Köszönjük szépen!
Gyenge 2014. szeptember 12. járt itt
Nagyon szép és kellemes környezet. Jól éreztük magunkat az apartmanban. Sajnos vannak negatívumok. A zuhany kényelmetlenül kicsi. Rosszul berendezett. A tükör oldat, nem a mosdó felett van elhelyezve. A zuhany kabin kicsi. Sajnos vannak negatívumok. Teljes panzióval voltunk. Étlapon 16 féle étel van.
Korona Panzió válasza
Köszönjük az "értékelést"! Valószínűleg Ön zavarban lehet mert a Korona Panzióban az ÖSSZES tükör a mosdó felett van elhelyezve jól elérhető magasságban! A zuhany a nagyobb 90 cm-es változat minden apartmanunkban.