Vándor Tanya Csárda Csongrád

étterem, vendéglő
Vándor Tanya Csárda Csongrád
Vándor Tanya Csárda CsongrádVándor Tanya Csárda Csongrád
Vándor Tanya Csárda CsongrádVándor Tanya Csárda Csongrád

Nyugi Tanya Magyartés - November 1.
November 1.
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Vándor Tanya Csárda Csongrád vélemények

Kiváló 2020. november 21.egyedül járt itt
A Csongrádi Levendula Farm a város határában, a 451-es út mentén működik, a levendula-ültetvény mellett gyönyörűen berendezett, levendula tartalmú kézműves termékekre szakosodott kis bolt, valamint egy átlag feletti, rendkívül hangulatos étterem is helyett kapott. Külön említésre méltó a kellően alacsony hangerőre beállított diszkrét, kellemes jazz-blues háttérzene.
Vándor Tanya Csárda Csongrád - Külső képVándor Tanya Csárda Csongrád - Étlap/itallapVándor Tanya Csárda Csongrád - Étlap/itallapVándor Tanya Csárda Csongrád - Étlap/itallapVándor Tanya Csárda Csongrád - BelsőVándor Tanya Csárda Csongrád - BelsőVándor Tanya Csárda Csongrád - BelsőVándor Tanya Csárda Csongrád - Étel/italVándor Tanya Csárda Csongrád - Étel/italVándor Tanya Csárda Csongrád - BelsőVándor Tanya Csárda Csongrád - Étel/italVándor Tanya Csárda Csongrád - Étlap/itallapVándor Tanya Csárda Csongrád - BelsőVándor Tanya Csárda Csongrád - Étlap/itallap
Kiváló 2020. június 23.a párjával járt itt
Ebédelni ültünk be a csárdába. Nap sütéses idő lévén, az étterem előtti fedett kiülős részen foglaltunk helyet. Gyorsan megkaptuk az étlapot, és a pincérhölgy rögtön hozta az italokat. Csirkelángost rendeltünk, ami nagyon új volt az étlapon.
Kiváló 2019. július 31.a párjával járt itt
Kirándulás közben álltunk meg,rendkívül éhesen. Kicsit lassú volt a kiszolgálás,de ez betudható az iszonyú hőségnek (árnyékban 37 C fok volt). Nagyon nagyon finomak az ételek. A levendulás üditőből ésszerűbb rögtön kancsóval kérni (mert így olcsóbb is). Tiszta rendezett az étterem és környéke is.
Kiváló 2019. május 11.gyerekekkel járt itt
Az interneten találtuk ezt az éttermet. Jól megközelíthető, nyáron még hangulatosabb lehet, ha kinn ülünk a kerthelyiségben és az étterem mellett van egy levendulás is. Maga a hely is a levendula köré épül fel, nagyon ízléses, szépen kialakított a belső tér. A kiszolgálás nagyon udvarias, kedves és gyors.
Vándor Tanya Csárda Csongrád - Étel/ital
Gyenge 2016. augusztus 5.a párjával járt itt
A párommal a Balatonról hazafelé álltunk meg, ennél az étteremnél, ő már régebben is volt itt és nagyon meg volt elégedve mindennel, ő ajánlotta, hogy együnk itt. Két főételért és egy üdítőért fizettünk 6000 Ft körül. Az általam rendelt rizs köret szinte ehetetlen volt. A személyzet kedves volt! Az étteremben a legyek zavaróak voltak. Összességében szerintem nem érte meg az árát!
Kiváló 2016. május 21.a párjával járt itt
Ma véletlenül tévedtünk be a Csárdába. Csakis pozitív véleményem van. Kifogástalan minőségű volt az étel, gyönyörű tálalással. A kiszolgálás elsőosztályú. Kedves, gyors volt a pincérnő. A mellékhelyiség is nagyon rendben volt. Tetszik a kis sarok, amit gyerekeknek rendeztek be. Nagyon elégedett vagyok.
Kb. 1 órányira van az otthonunktól, eldöntöttük, ide visszatérünk.
2014. november 1.a párjával járt itt
Kétszer jártunk már ebben az étteremben, ajánlották és nem bántuk meg.
A lényeg, hogy az étel finom volt, a kiszolgálás kedves és gyors. Amennyiben máskor is erre vezet utunk, újra betérünk! :)

Köszönjük!