3,2

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Malom Csárda  Csopak vélemények

Gyenge 2016. augusztus 22.a párjával járt itt
Az étterem kívülről igazán hangulatos, ezért tértünk be egy vasárnap délután. A felszolgáló hölgy kedves volt, rendeltünk, de csak vártunk és vártunk. Még evőeszközt sem hoztak. Eltelt egy óra, a tőlünk később érkező társaság felének kihozták az ételt. Ekkor megkérdeztük, hogy mikor lesz kész a rendelésünk és megdöbbenve hallottuk, hogy még két asztal van előttünk.
Kiváló 2015. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Egy balatoni kirándulás alkalmával elkapott minket a vihar, így félbe kellett szakítanunk. Úgy döntöttünk, hogy meg nézzük Veszprémet az eső elálltával, mert utcazene fesztivál volt és sok jót hallottunk róla. Előtte együnk egyet hangzott el az egyöntetű felszólamlás. Korábban is jártunk már ebben a vendéglőben és ide kanyarítottam az autót.
2014. augusztus 7.a párjával járt itt
A csárda hangulatos, régies. Az üdítő ital gépi, és nagyon vizezett! Ezt viszont feledtette az étel, ami bőséges, és ízletes. A kiszolgálás nagyon udvarias. Az ételek finomak, igy csak ajánlani tudom a csárdát. Az egész csárda hangulata régies, ez egy kis pikantériát ad az egésznek. A felszolgálók régies népviseletben szolgállnak fel.
Gyenge 2013. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Egy alkalommal jártunk az étteremben, 6 felnőtt és egy gyermek. Kívülről valóban megkapó és látványos, a belső berendezés szintén hangulatos és kényelmes. Az árak láttán nagy elvárásaink voltak, ennek ellenére hatunk közül senki sem volt elégedett (pedig nem vagyunk nyavalygósak).
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. június 15.barátokkal járt itt
Eddig egy alkalommal jártam ebben az étteremben, Nekem nagyon tetszett. Egy kis csapattal találkoztunk ezen a helyen, ahol egy est-ebédre voltunk hivatalosak. Már a helyszínre érkezve megtetszett az étterem kialakítása, feltűnő tisztasága. Kellemes zene szólt, nagyon jól éreztük magunkat.